Reklama:

Lukáš Osladil týden před Olympia
212 Showdown: fotografie
z posilovny i relaxace na člunu!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Dvaatřicetiletého Lukáše Osladila již o nadcházejícím víkendu čeká jeho premiérový start na Olympia 212 Showdown, kde změří síly s takovými osobnostmi, jakými jsou David Henry, Jose Raymond, James "Flex" Lewis nebo Eduardo Correa. Vítěz letošní Toronto Pro Supershow v lehčí váze se před závody netají svými ambicemi, kterým odpovídá také množství informací, s nímž jste se v uplynulých dnech mohli na Ronnie.cz setkat. Postupně jsme Vám přinesli například videozáznam z jeho tréninku hrudníku a bicepsů, který se odehrál měsíc před soutěží, snímky, jež jej zachycovaly během pózování v kalifornském Venice, a konečně také první obrázky z jeho soustředění ve floridském Miami.

Tam se obrazem vracíme i dnes prostřednictvím následujících fotografií, které člena Aminostar Profi Teamu a sportovce klubu SK Powerbulls Třeboň zachycují při tréninku i relaxaci na člunu v době, kdy mu do soutěže zbýval přibližně týden.

Dodejme, že ve čtvrtek Lukáše v doprovodu jeho manažera Pavla Šniagera čeká přelet z Miami do Las Vegas, které bude Olympia Weekend hostit již počtrnácté v řadě. V pátek ve 21:30 našeho času by se český reprezentant pak měl objevit na nezbytném předsoutěžním vážení. Vstup do samotné soutěže jej čeká o dvaadvacet hodin později.


Lukáš Osladil v Miami týden před Olympia 212 Showdown 2012


  • Máte svůj tip na to, jak se Lukáši Osladilovi bude na Olympia 212 Showdown dařit? Podělte se o něj s námi v naší tipovací soutěži a hrajte tak o některou z cen věnovaných společností Extrifit!
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

26.09.11:4370mMyW!53 - Prave ze na posledni fotce je videt ta jeho zvlastni struk..
26.09.10:56coacht - posledni fotka je masakr *79*
26.09.10:41Darkkiller - Přeju mu top3, formu na to má úžasnou. Na tý poslední fotc..+1
26.09.09:39helplesk - *79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 24 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra