Reklama:
CFM Protein Smartlabs 1+1 za 777 Kč!
Velmi omezený počet kusů. Akce jen na pár dní! Více zde.

Petr Vaniš: video, které nikdy
nespatřilo světlo obrazovky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Na Ronnie.cz se vedly diskuze, proč že to vlastně Petr Vaniš odstoupil z Olympie. Svou část pravdy Vám Peťan pověděl v exkluzivním rozhovoru s Michalem Širůčkou. Celou pravdu Vám ale dosud nikdo neřekl. Až nyní. Ta pravda je, že jsem za to mohl já. Ano, je to tak a je mi to stydno přiznat. Petrovi jsem jeho "olympijský" debut pohnojil já. Bez milosti mne můžete kamenovat.

Pro Petra jsem v průběhu roku připravoval jeho videology i první a druhý prezentační videoklip pro server Flexonline.com, které jste mohli vidět i na Ronnie.cz. Třetí video už ale nevyšlo. Bylo připraveno, sestříháno a hotovo, v pondělí před Olympií jsme jej odeslali do redakce Flexu, a ačkoliv Petrova předchozí dvě videa zveřejnili naši američtí kolegové obratem, třetí klip se na hlavní stránce Flexonline.com ne a ne objevit. Ve středu jsem ještě doufal, ale v pátek, když se ani do zahájení Olympie video na mainwebu Flexu neobjevilo, jsem si už házel mašli a v poslední vůli vše odkazoval milovanému Cizopasníkovi. Celá redakce Flexu totiž už týden předem odjela na Olympii, a tak video neměl kdo "nahodit"... Samotného PeVana toto pozdě odeslané video natolik rozčílilo, že na pódiu Olympie přestával zlostí vidět a slyšet a rozhodl se proto raději odstoupit. Dnes jsme ono osudné třetí video vyhrabali z redakčního archivu, ať se jím můžete pokochat alespoň Vy. Zatímco tématem prvního videa byla "síla" a druhého "vůle", u třetího jde o to nejdůležitější. O bicepsy.

A jak se teď vlastně Petrovi, o němž jsme Vás naposledy informovali v souvislosti s akcemi v jeho pražském fitku, daří?

Po celoroční pracovní vytíženosti jsem se na vánoční svátky strašně těšil. Snažil jsem se rodině a hlavně dětem vynahradit dobu, kdy jsem na ně neměl čas, odpočívat s holčinami a manželkou, sledovat pohádky a užívat si rodinné pohody. Ale úplný odpočinek nás nečekal: mezi svátky jsme naplánovali malování rozšířeného aerobního sálu.

Po návratu z Vegas mě známí strašili, že zánět močových cest se rád vrací. Měli pravdu. V půlce listopadu jsem 4 dny proležel ve 40stupňových horečkách a zimnicích, ale snad už to dá pokoj. Hardcore trénink jsem absolvoval naposledy před Olympií. Teď trénuji, jen aby se neřeklo, jídlu také moc nedám, jím povětšinou jen dvakrát, maximálně třikrát za den. Bílkovinu jsem neviděl, ani nepamatuji, jsem cca o 10 kg lehčí. Dopřávám tělu odpočinek. Když se rozhodnu pro pokračování v kariéře (dozvíte se začátkem ledna), bude tělo lépe na trénink a příjem bílkovin reagovat.

Doufám, že jste příjemně prožili vánoční svátky a v novém roce všem přeji hodně zdraví, osobních a pracovních úspěchů.

Petr Vaniš

Video si můžete prohlédnout ve vyšší kvalitě zde.


Petr Vaniš: Road to the Olympia (III.)

2620Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.01.11:37Xaphan69 - Novorocni zerty se delaji odkdy?-2
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 4 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
CIZO (20:36) • Protože je autor guma, psal ten report přerušovaně asi v deseti časových úsecích a posl...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (16:20) • A kto je zvedavý na to, ako si vrabec alebo holub zobe, lieta, čviriká, hrkúta. Skoro n...
magazínStrongman´s Games Aš 2021 - video a r...
Ailton32 (15:34) • Nechci být držkatý :D ale chybí vám tam zercher dřep pro profi 220kg :D
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
LaFontaine (14:57) • Aniž bych to nějak hodnotil, tak je na tohle někdo v diskuzi o tréninku Dennise Wolfa z...
magazínDennis Wolf a jeho trénink zad
PrivateBlueVenusTV (13:35) • No tak mi odpusť, že nie som `biorobot`, a dovolím si byť originálny vo väčšej miere, n...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie