Reklama:

Petr Vaniš slavnostně otevřel
pražský PeVan Life Gym!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

A je otevřeno! V pondělí to všechno proběhlo, bylo narváno a atmosféra byla luxusní! Ale vezměme to pěkně po pořádku. V průběhu léta jsme Vám přinášeli informace o postupu prací v pražském PeVan Life Gymu (Šaldova 388/5 - mapa zde), z něhož Petr Vaniš zamýšlel vybudovat příjemné "rodinné" fitko s hardcore bouchárnou v přízemí a s aerobním sálem a prostory pro kruhový trénink v patře. Byli jste svědky toho, jak Petr řádil ve fitku se sbíječkou, jak probíhalo stěhování strojů do fitka, a v pátečním videologu jste si užili pěknou hardcore show, když Petr se sparingem Vlastou Kalašem "křtili" těžkými dřepy nový multipress. A v pondělí 3. září konečně nastal den D - otevíračka!

Vše vypuklo v 17 hodin, kdy po mnoha nedospaných nocích ještě probíhaly poslední drobné dokončovací práce, aby bylo vše "v cajku". Na baru byl mezi domácími zákusky připraven dort (dekorovaný malými činkami, kotouči a bosu), fitko vonělo novotou a už před pátou se slušně plnilo lidmi. Mezi nimi byl se svými žilnatými bicepsy nepřehlédnutelný Petr Vaniš, zmožený a zchvácený, ale stále usměvavý, a po jeho boku jeho neteř a spolumajitelka fitka Denisa Michálková. Dorazil velikánský Tomáš Bureš, k otevření fitka přišla Petrovi pogratulovat také obrovská Katka Kyptová, mistryně světa v bodyfitness Veronika Gáfová, nechyběli ani závodníci Marek Vomáčka a Luděk Jiráček a samozřejmě Petrovi kulturističtí přátelé, kteří s ním v uplynulých týdnech fitko budovali: Petr Pražák, Josef Čermák, Martin Difko, a několikanásobný vítěz v kondiční kulturistice Vladimír "Jeseter" Kabát. Dorazili i Petrovi sponzoři. Pan Martin Pecko, majitel firmy se sportovním oblečením Nebbia, která Petra obléká a která bude oblékat i celý personál fitka, přijel s manželkou na otevíračku až ze vzdálené Žiliny, a přítomni byli také představitelé firmy PROM-IN, Stanislav Jaška a David Kalina, který je jedním z majitelů firmy a šéfem výroby v jedné osobě. Oba mi pak mimo kameru sdělili, že jsou velice rádi, že mohou Petra Vaniše sponzorovat, protože jim rozhodně dělá dobré jméno a na Olympia 212 Showdown 2012 mu určitě budou držet pěsti! Stále na blízku byli Petrovi i jeho nejdražší, manželka Zdenička a dcerky Adélka a Adrianka, které jsou pro Petra ve všem velkou oporou.

A pak už přišel hlavní program. Na baru probíhala ochutnávka výrobků firmy PROM-IN, jeden za druhým se dělaly proteinové koktejly, následovala módní přehlídka firmy Nebbia, přičemž jedním z modelů byl i Petr. Po krásných modelkách a svalnatých modelech čekalo diváky představení PeVan Gym jumping teamu (z něhož mi - v dobrém smyslu slova - doslova spadla čelist; znáte to, když se metr od Vás doslova vaří energie?). Pak už nastal zlatý hřeb večera: do fitka nabitého návštěvníky sestoupil napumpovaný Petr Vaniš, aby předvedl svou sestavu. Prostě libový večer, jak můžete dosvědčit Vy, co jste byli přítomni, a jak ostatně uvidíte i ve videu pod článkem!

Takže fitko je otevřeno a Vy můžete přijít cvičit! Veškeré informace o otevírací době naleznete na facebookových stránkách PeVan Life Gym Prague, nebo přímo na oficiálních stránkách fitka.

Petr by velice rád poděkoval všem, kdo se na vybudování fitka podíleli, především pak manželům Martinovi a Lence Hájkovým, Liborovi Michálkovi, Jaroslavu Zemanovi, Pepovi Čermákovi, Zdenku Jelínkovi, Petru Pražákovi, Martinu Difkovi, Petru Budkovi, Miloši Malinovi a Vladimíru Kabátovi. Velký dík patří také Petrovu tátovi Bohumilu Vanišovi, který i ve svém pokročilém věku 65 let při stavbě vydatně pomáhal.

Také bychom Vás rádi pozvali na seminář s Petrem Vanišem, který se koná v pondělí 10. září od 17 hodin právě v novém karlínském fitku. Přijďte si popovídat s Petrem Vanišem, položit mu naživo pár otázek, společně si zatrénovat, zúčastnit se soutěže v bench-pressu, nebo ochutnat doplňky výživy firmy PROM-IN. Jste srdečně zváni!

Video ze slavnostního otevření si můžete prohlédnout ve vyšší kvalitě zde.


Petr Vaniš slavnostně otevřel pražský PeVan Life Gym

2498Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

07.09.17:04Kuba Antal - ta prehlidka tech hadru trochu usmevna a ten jumping nebo ..
07.09.12:59Sidic - Zajímalo by mě kde a kdy budou ty semináře :) zrovna na Pe..
06.09.21:23Prague-r - Povedená otevíračka a moc pěkný video na památku :)
06.09.20:25John Chipsa - Škoda, že jsem nemohl :-( Vypadá to luxusně a tn Jumping m..
06.09.20:23White or black - Snad bude i v Ostravě PeVan Gym někdy :)
06.09.16:47JoeC - ten jumping vypadá fajnově, jen podem mnou by to asi prask..
06.09.16:42M.POMPA - Bolo to pekne, prajem vela navstevnikov,aby bolo to fitko ..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie