Reklama:

Strie - jak na ně?

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
dasenkamalinka
Vloženo: 12:37:25, 12.04.2017 | profil autora
Než bych přešla na takové složité procedury, tak bych první zkusila nějaké krémy. Třeba kámoška mi podstrkuje Elasti-Q. Nemá se striemi žádný problém, což mě samotnou nutí to vyzkoušet.

Hodnocení: 0
rapana
Vloženo: 11:54:11, 24.01.2015 | profil autora
Napomoci opálením? tím je snad ještě zvýrazním ne? Právě kvůli tomu se slunění vyhýbám...

Hodnocení: 0
Lucie123
Vloženo: 10:47:19, 09.12.2014 | profil autora
Dobrý den, já strie nemám až tak moc, ale chci tomnu předejít co to půjde. Proto na radu starší kamarádky si strie pravidelně mažu krémem od elastiq. Zkoušela jsem i olej, ale ten je na mě moc mastný. Cena je příznivá a krásně voní!

Hodnocení: 0
tecka.tribarevna
Vloženo: 10:10:35, 09.05.2014 | profil autora
Zdravím, také jsem bojovala se striemi. Pak jsem si koupila ElastiQ exlusive a mohu říci, že strie na prsou a zadku mám již nepatrné. Opravdu mi pomohl je vyhladit a hlavně zesvětlit.

Hodnocení: 0
brestjar
Vloženo: 20:55:22, 01.02.2010 | profil autora
Chtel bych se zeptat zda-li nekdo z vas nevi jak to resi profesionalni kulturiste?neb si myslim ze by jim strie znatelne mohli uskodit na soutezich.a nebo se strie maskuji kremem i na soutezich?diky.ze strii se stala moje nocni mura clovek chce zle zlepsit svoje telo a ono mu to takhle oplaci!cert to vem!!!

Hodnocení: 0
Bandera
Vloženo: 16:06:37, 18.04.2004 | profil autora
Taky je mám..Je to nechutny..mám je na prsou a stehnech :´-( Newim,jak to udělám v létě,až na sebe natáhnu plavky..Je to strsšně vidět.:-/ Fakt na to nic nepomáhá??:-8

Hodnocení: 0
Antonio
Vloženo: 12:04:05, 03.04.2004 | profil autora
Zdarec lidi potřeboval bych poradit jestli nevíte o nějakým kosmetickým salénu v Brně kde by se o ty strie postaraly. Mažu je krémama ale vůbec to nepomáhá!! Ty poblblí jizvy mám na zádech, prsách a tam kde jdou nejvíc vidět-na bicepsu hned ze předu!!! :´o( :´o(

Hodnocení: 0
CHUAN
Vloženo: 08:33:43, 11.03.2004 | profil autora
Čau lidi, taky jsem s nima bojoval, ale naštěstí jsem to chytl už od začátku a mazal se krémem pro těhotné ženy. I když to vypadá divně, tak teď se mi to vrátilo. Strie mám fakt minimální. Ten krém se jmenuje ElastiQ a kupuju ho v lékárně. Stojí myslím 112 korun. Pak napište, jestli pomohl i Vám. :Ch::-9

Hodnocení: 0
Rjouma
Vloženo: 13:33:37, 31.08.2003
Poradte mi nekdo s necim co vam pomohlo na strie,prosím!Je mi 17 a jsem z toho dost na nervy!!Nebo mi jen tak napiste jak jde život (treba se striema)Romča.

Hodnocení: 0
Trias
Vloženo: 11:52:02, 18.06.2003
Koukám že nejsem sám co to má...mě to zas tak nevadí ale myslel jsem si že je to plíšeň tohle je v pohodě.:_)

Hodnocení: 0
ozzo
Vloženo: 08:50:17, 17.06.2003

Hodnocení: 0
Prochy
Vloženo: 14:01:53, 15.06.2003 | profil autora
to Fytka: samozrejme to nezabralo, jako ostatne vsechno, ale pokud se chce clovek mazat, tak to melo tu vyhodu, ze to nebylo mastny

treba ale rict, ze strije se zastavily a vybledly, ale to spis bylo ulevou v treninku, ted se chystam zase trosku v trenalu popojet, tak snad zacnu mazat a bude to v pohode

Hodnocení: 0
Fytka
Vloženo: 20:14:02, 14.06.2003
To Prochy: Ten přípravek od Mullera je gel... Variace s tím vitamínem E je ještě od nich Chlorofyl. Zabíralo ti to??? Sice je obijí na zlepšení výživy a hojení kůže, ale nevím. nevím... Nepřijde mi to jako dostatečný kalibr. Třeba u mě žádný zázrak... I když, myslím, že na zabránění vzniku strií by to fakt chtělo opravdu zázrak... Ad ta plastická chirurgie: no, netuším, jak je to se striemi, ale jsou to prostě jen jizvy. Takže jako u každé jiné jizvy, odstranit by se daly, dnes už jde všechno, ne? Jenže jaký bys chtěl ten zásah při takovém rozsahu po těle, jaký míváte...? A ještě, pokud má k tomu někdo sklon... Tak čím se to asi tak bude hojit...hm?

Hodnocení: 0
Martin
Vloženo: 16:59:09, 13.06.2003 | profil autora
Mám to jen na stehnách..zatim..:oP ale mel jsem to jeste driv nez jsem zacal cvicit. Snad se to nerozjede..:_)

Hodnocení: 0
Ham
Vloženo: 23:47:17, 12.06.2003 | profil autora
No, na podobnej clanek jsem mel narazit pred par lety... Ted muzu jen smutne koukat na svoje ramena, bicepsy, zada... posety striema. Chjoo :-(

Co nejaka forma plasticky chirurgie? Zajimal se o to nekdy nekdo?

Hodnocení: 0
Pepsn
Vloženo: 20:54:40, 12.06.2003 | profil autora
S těma striema to je děs.Furt se mi zvětšují a to jsem natural.Mám je hlavně na bicepsu a když svlíknu tričko tak snima vypadám jak vůl.Povím vám že kdybych začal sypat tak ten biceps přes noc normalně odemně uteče protože ty stŕie jsou tak velké že se protrhnou.Bojím se normálně posilovat.Je to děs a lituju toho že jsem začal nabírat.

Hodnocení: 0
Prochy
Vloženo: 15:31:27, 12.06.2003 | profil autora
Ted jsem si vzpomnel, ze mi na ne doktorka na koznim doporucila krem s vit. E. Specialne od Dr. Muller pharma, takova bilomodra tuba, prijemne to chladilo, coz se v lete hodi ne a navic to byl krem a ne mast, takze se to dobre vstrebalo a bylo to skoro "suchy". Takze zadny promasteny povleceni ...:-D

Hodnocení: 0
Rimmer
Vloženo: 22:40:08, 11.06.2003 | profil autora
Když je řeč o zadku, měl sem kámoše a ten když začal dřít nohy a nabral, tak měl zadek pruhovanej od striií jako zebra!

Hodnocení: 0
Roman_best
Vloženo: 18:24:11, 11.06.2003 | profil autora
doteď jsem si myslel že to co mam na boku a zadku jsou jen křečové žíly :-)) (teď tak jistej nejsem):-)

Hodnocení: 0
Arnie
Vloženo: 10:06:25, 11.06.2003 | profil autora
Jo a jsem čistej!!!!

:-D :oD

Hodnocení: 0
Arnie
Vloženo: 10:04:19, 11.06.2003 | profil autora
Od doby,co jsem začal cvičit už nějaká chvilka uběhla.Nabral jsem asi 45kg docela dobrý hmoty a ty zasraný strije mám všude!!Je to fakt v prdeli, ale stojí to za to!!Mějte se fajnB-]

Hodnocení: 0
Hodná Teta
Vloženo: 23:28:44, 09.06.2003 | profil autora
Tak to mám podobnej problém, když jsem začal cvičit, tak jsem se změnil hnedle k nepoznání. Začalo to kolem podpaží a šířilo se to oběma směry, momentálně to mám na celé vnitřní straně bickáku. Ale kámoš zase říkal: "Ty vole ti závidím, aspoň víš, že ti to roste." a mě zbývá doporučit všem ostatním: noste trička s krátkým rukávem.;-)

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 18:55:13, 09.06.2003 | profil autora
Ty strie jsou tvoje,ze vis jak jsou ted velky?:oD

Hodnocení: 0
Daniel-James
Vloženo: 18:36:58, 09.06.2003 | profil autora
Ja s tim zatim diky bohu a asi dobre elasticite kuze problem nemam a to jsem v objemu pribral uz 18 kilo. Zatim se mi neobjevila ani jedna strie. :-) ;-) :-)

Hodnocení: 0
Fytka
Vloženo: 12:23:38, 09.06.2003
Třeba by to někoho zaujalo...:-D

Hodnocení: 0
pascal
Vloženo: 12:13:58, 09.06.2003 | profil autora
Fotku svyho zadku radsi posilat nebudu:-)

Hodnocení: 0
Veverka
Vloženo: 08:50:12, 09.06.2003 | profil autora
... a ja "co se mi to tam udelalo?" ;-)) ... zatim to dikybohu neni desny, ale aspon uz vim, jak na prevenci, popr. ty lasery ;-)

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 06:20:21, 09.06.2003 | profil autora
Tystri na fotkách jsou hodně hodně v počátcích objemu a teď jsou podstatně větší :-D

Hodnocení: 0
Filous
Vloženo: 22:39:04, 08.06.2003 | profil autora
Pěkný článek o mém největším problému. Ty strie, co jsou na fotkách, to je úplný "hovno" (promiňte) proti těm šílenejm stiím co mám já. A to nesypu. Ptal jsem se všude a všech, vyzkoušel všechno a nic nefunguje. Mohl bych poslat fotku mýho ramena, jo, to byste čuměli. Nechci si představit jak budu vypadat, až budu v objemu na 100kg...:´-( :-/ Asi fakt přestanu cvičit.B-]







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 32 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie