Reklama:

Valeria Ammirato v přípravě na Amateur Olympia Bikini 2012

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Pořadatelé podzimního EVL's Prague Pro a Olympia Amateur Bikini hlásí, že jim jako jedna z prvních amatérských závodnic svou účast na klání potvrdila Valeria Ammirato. Šestadvacetiletá německá sportovkyně, která se v přípravě na závody může spoléhat na podporu společnosti All Stars, na Olympia Amateur Bikini nastoupí v kategorii do 163 cm.

Pro Valerii bude pražská soutěž, která je naplánována na sobotu 27. října, třetím kláním v sezóně, když před ním absolvuje start na Mistrovství světa žen a fitness mužů 2012 v polském Bialystoku a nastoupí také na pódium amatérské soutěže při Arnold Classic Europe. Na obou závodech přitom Ammirato startovala i vloni. Na mistrovství světa i amatérském Arnold Classic Europe tehdy shodně obsadila páté místo.

Jak čtrnáct týdnů před mistrovstvím světa a sedmnáct týdnů před účastí na Olympia Amateur Bikini vypadal Valeriin trénink ramen, napovídá přiložený videozáznam.

Více podrobností o EVL's Prague Pro a Olympia Amateur Bikini nabízí oficiální webové stránky soutěže. Množství informací o soutěži lze nalézt také na facebooku.


Valeria Ammirato - trénink ramen 14 týdnů
před mistrovstvím světa a 17 týdnů před Olympia Amateur Bikini 2012


Valeria Ammirato na mistrovství světa žen 2011


Zdroje:
www.youtube.com
www.all-stars.de
www.evlspraguepro.com

Foto:
www.eastlabs.biz


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.07.15:26fashion7 - Já ji chci.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra