Reklama:

Kamila Koutná první !!!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
alica
Vloženo: 11:14:47, 27.01.2004 | profil autora
byla jsem v brne na ME.Kamila byla proste supr a od zacatku byla n.1.na podium jsem nastupovala za ni a i pres jeji proti mme nizsi postavu jsem ji obdivovala jako velkou kulturistku,protoze na juniorku byla neuveritelne kvalitni jak objemem tak separaci.doufam ze nekonci,chtela bych ji jeste potkat na podiu.

Hodnocení: 0
Josef
Vloženo: 23:10:05, 24.07.2003 | profil autora
Pokud to NEPOKAZÍ SILIKONEM, paráda. Myslím, že v mimosoutěžním období je postavička super a prsa nejsou tak "zdechlý" - pro ženskou s takovým tělem je trocha tuku jen plus. Jen ty pózy dělají kulturistky dost "hranatějšími", než při normálním pohybu. :-9

Hodnocení: 0
Martini!
Vloženo: 21:36:29, 06.06.2003
Moc gratuluju, je to parada. :))Btw: ze taky cvici v heyrovskym v HK? sakra, tam je uspesnejch lidi :))))):-) B-]

Hodnocení: 0
John NAil
Vloženo: 14:05:52, 06.06.2003 | profil autora
NO, nechci aby to vyznelo jako blbej vtip, ale na prvni pohled musim rict, ze nema skoro zadnou gynekomastii :-) ,spousta chlapu je na tom hur/lip... ehm... :-)

Berte me s rezervou, jsem tak trochu v povznesene nalade...

Hodnocení: 0
deges
Vloženo: 17:52:34, 05.06.2003
tak na chatu, nic viac!

Hodnocení: 0
zdeni
Vloženo: 23:41:36, 04.06.2003
Tak koukam, ze si z toho delame pomalu soukromou stranku...:) V patek jedu domu, rekni Kamce, ze ta oslava me mrzi, jo?! A ty se drz a mej se co nej:))papa:-)

Hodnocení: 0
Slavoj
Vloženo: 00:33:03, 04.06.2003 | profil autora
Tak koukam, ze i moje nejdrazsi sestricka zavitala na Ronnie...ke Kamcine konci kulturisticke drahy bych snad rekl jen tolik, ze ji proste kulturistika nesedne a nechce budovat vic svalu, ktery by pro uspech mezi zenami potrebovala. Realne uvazuje o bodyfitness, tak uvidime....a tobe Zdeni hodne stesti s tou statnici....bude to treba...drz se.

Hodnocení: 0
zdeni
Vloženo: 23:20:20, 03.06.2003
Kamis, tak tomu rikam zaver kariery:)...Nebo mozna, ze si to ted rozmyslis, ne?:)) Kazdopadne moc gratuluju a poradne to toho sedmyho oslavte (ja se vzhledem ke statnici fakt bohuzel nedostavim-very sorry!):´o(

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 20:45:55, 03.06.2003 | profil autora
...Taky pro me znamena neco jinyho. (treba Evik :-D )

Uspech samozrejme ocenuji a gratuliju:-)

Hodnocení: 0
Paye
Vloženo: 18:39:43, 03.06.2003 | profil autora
Taky se nemůžu nevyjádřit!!!Neříkám,že ta holka není namáklá-oceňuju a moc ji ten titul přeju!!!Ale jen sem napsal,že se mi kulturistky jako ženský prostě nelíbí-nemůžu za to prostě mám rád něco jinýho-pro mě skvělá figura znamená úplně něco jinýho...ale respektuju když se to někomu líbí...toť vše...B-]

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 18:12:22, 03.06.2003 | profil autora
si myslím,že prostě jako kulturistka vypadá přirozeně.A obličej,v reálu zase vypadá úplně jinak.Co takhle ocenit úspěch?

Hodnocení: 0
Naomi
Vloženo: 16:47:10, 03.06.2003 | profil autora
klobouk dolů před ní, supr postava

Hodnocení: 0
Slavoj
Vloženo: 23:23:36, 02.06.2003 | profil autora
Cau lidi...asi se k tomu nemuzu nevyjadrit. Pro tebe to Velmene nebude, ale pro ty ostatni jedna otazka: Co delate na techhle strankach, kdyz se vam nelibi holka se skvelou figurou. Myslim, ze kdybyste ji videli osobne, nadelali byste si do gati. Uz spolu sice nechodime, ale musim o ni rict alespon tolik, ze je to uzasna zenska a nezbyva nez ji obdivovat....udelala obrovsky kus prace a ten titul ji strasne preju. Jeste jednou VELKA GRATULACE, Kami. ;-)

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 21:42:54, 02.06.2003 | profil autora
Tak vedle tyhle kocky jsem stal v Horicich snad jen dva metry!!! Mela tam suverene nejvetsi svaly mezi zenama jen skozit na podium a nemely by sanci. Prisla mi jako moc sympaticka holka stejne jako Slavoj.

Hodnocení: 0
Lear
Vloženo: 20:51:02, 02.06.2003 | profil autora
Ti az budou mit se Slavojem deticky, tak budou svalnaty uz v kolibce. To bude genetika! :-D

Hodnocení: 0
Paye
Vloženo: 19:13:50, 02.06.2003 | profil autora
No mě se ještě žádná kulturistka nelíbila a tahle není výjímka, ale vždyť je mi to úplně jedno!!!

Hodnocení: 0
Daniel-James
Vloženo: 18:28:56, 02.06.2003 | profil autora
Hlavni je, ze se libi Slavojovi, ne? Kazdej mame jinej vkus:-)) :-)) :-))

Hodnocení: 0
John NAil
Vloženo: 12:50:05, 02.06.2003 | profil autora
njn

Hodnocení: 0
J|nX
Vloženo: 00:31:27, 02.06.2003
Nemuzu si pomoct, ale ma hrozne nesympaticky oblicej.

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 23:28:50, 01.06.2003 | profil autora
Hmm, zajimave...

ale tohle neni zrovna muj typ - ideal zenske krasy.







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie