Reklama:

New York Pro 2012:
výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V americkém New Yorku je dobojováno! Na tamním New York Pro Championships v šesti různých kategoriích změřilo síly více než sto deset sportovců z nejrůznějších koutů světa, mezi nimiž nechyběli ani reprezentanti České republiky a Slovenska. Jak se na prestižní soutěži vedlo Tomáši Burešovi, Petře Měrtl a Aurélii Grožajové a kdo dosáhl na prestižní vítězství v kategoriích mužů open a do 212 liber?


New York Pro Men's Open Championships

V nejsledovanější kategorii profesionálních kulturistů bez rozdílu vah nastoupilo jedenáct závodníků. O tom, jak jsou rozdané karty, výrazně napověděla již semifinálová porovnávání, kdy v tom posledním v přímém souboji o vítězství pózovali Cedric McMillan a Johnnie Jackson. Předposlední porovnávání, v němž rozhodčí určovali, jak si závodníci mezi sebe podělí třetí až páté místo, pak nabídlo souboj trojice profesionálních nováčků Steva Kucla, Juana Morela a Jonathana Delarosy.

Finále na rozložení sil na pódiu příliš nezměnilo a z jasného vítězství se podle předsoutěžních předpokladů radoval čtyřiatřicetiletý Cedric McMillan. Armádní instruktor, který mezi profesionály zamířil po celkovém triumfu na NPC Nationals 2009, se představil v zatím životní formě. Cedric rozhodčím nabídl dechberoucí kombinaci objemů, vyrýsování a perfektní stavby těla, která z něj podle některých dokonce dělá kandidáta na boj o titul Mr. Olympia. McMillan dal svým letošním vystoupením zcela zapomenout na nevýrazné působení na loňském ročníku klání, kde se představil o dobrých třináct kilo drobnější než letos. Za dramatickým zlepšením 185 cm vysokého závodníka stojí zejména fakt, že letos měl na přípravu potřebný klid, který mu vloni vzala vážná autonehoda, při níž jeho nejbližší utrpěli těžká zranění a Cedric trávil většinu času v nemocnici u jejich lůžek.

Druhé místo připadlo Johnniemu Jacksonovi, jenž přesto, že v New Yorku nezvítězil, prožívá možná svou dosud nejlepší sezónu mezi profesionály. Jednačtyřicetiletý veterán, který si na dubnovém FIBO Power Pro připsal své třetí vítězství mezi elitou, v New Yorku předvedl svůj standard, jímž se u něj po léta rozumí neuvěřitelně masivní horní polovina těla se zády, trapézy a prsními svaly, které vypadají jako z jiného světa, ale také výrazně slabší dolní končetiny, jež Johnnieho často výsledkově sráží.

Třetí příčku, která mu zároveň vynesla i čtyři body do žebříčku seriálu o kvalifikaci na Mr. Olympia, při svém profesionálním debutu vybojoval stále pouze šestadvacetiletý Steve Kuclo. Přibližně 183 cm vysoký texaský hasič rozhodčím nabídl solidní objemy, široká ramena, perfektní lýtka, napruhované hýždě i prsní svaly a také úzký pas, který jeho proporcím ještě více dodával na impozantnosti. Do budoucna Steve bude muset zapracovat zejména na potřebných detailech.

Na čtvrté místo dosáhl Juan Morel, jenž se zařadil mezi borce, kteří na New York Pro předvedli obrovské zlepšení. Devětadvacetiletý absolutní šampión loňského IFBB North American Championships dva dny před soutěží navážil 113 kg, což představuje o 7 kg více než ve stejnou dobu vloni. Juan novou hmotu navíc dokázal velmi slušně zpracovat, a pokud do budoucna zapracuje na vyváženosti mezi lepší horní a mírně slabší dolní polovinou těla, ještě o něco lépe odvodní a použije méně oleje, bude moci na profesionálních soutěžích pomýšlet i na lepší umístnění.

V dobrém světle se při svém profesionálním debutu ukázal i brzy osmadvacetiletý Jonathan Delarosa. 170 cm vysoký opravář výtahů od svého loňského triumfu na NPC USA v kategorii do 102 kg viditelně zapracoval na objemech. Pozornost rozhodčích poutal nejen stavbou těla, ale také masivními hamstringy, dobrými lýtky a možná nejlepší formou v dosavadním průběhu jeho kariéry. Prostor pro zlepšení lze u Jonathana hledat například v další práci na šířce zad.

Brooklynský policista Vaughan Ettienne na rozdíl od Kevina Englishe, o němž se zmíníme ještě níže, sebral odvahu, rozhodl se dát lehčí váze vale a popral se o svou šanci s těžkotonážníky v kategorii open. Borec, který se narodil na Štědrý den v roce 1975, se na své první soutěži v kategorii bez rozdílu vah prezentoval obdivuhodným zlepšením objemů, symetrií, tradičně perfektní stavbou těla a širokými rameny. Výrazně Vaughanovi pak naopak uškodila zvolená barva, která zakryla potřebné detaily. O lepší než konečnou šestou příčku, na níž nakonec v New Yorku dosáhl, Ettienne bude moci zabojovat již za dva týdny na Toronto Pro Supershow.

Český reprezentant Tomáš Bureš letošní sezónu završil sedmou příčkou, která je tak po čtyřech soutěžích jeho dosud nejlepším umístěním mezi profesionály. Sedmatřicetiletý závodník, který se v přípravě na závody může spoléhat na podporu společnosti All Stars, znovu mohl těžit z elegantní stavby těla a vyváženosti postavy. Zaujal vysekanými hamstringy, perfektními lýtky a k tomu, aby mohl pomýšlet na ještě lepší umístění, potřebuje zkrátka jen zapracovat na celkových objemech. Cestu za dalšími objemy Tomáš plánuje zahájit po nezbytném, přibližně měsíčním odpočinku.

Za jménem českého závodníka ve výsledkové listině figurují absolutní mistr světa z roku 2010 Mohammed Touri, Američan Jeff Long, 190 cm vysoký veterán Sean Allan a celkový vítěz NPC Team Universe z roku 2009 Wendell Floyd.


Výsledky New York Pro Men's Open Championships 2012:

  1. Cedric McMillan*
  2. Johnnie Jackson
  3. Steve Kuclo
  4. Juan Morel
  5. Jonathan Delarosa
  6. Vaughan Ettienne
  7. Tomáš Bureš
  8. Mohammed Touri
  9. Jeff Long
  10. Sean Allan
  11. Wendell Floyd

* kvalifikace na Mr. Olympia 2012


1. Cedric McMillan

2. Johnnie Jackson

3. Steve Kuclo

7. Tomáš Bureš


Cedric McMillan na New York Pro 2012


Závodníci kvalifikovaní na Mr. Olympia k 20. květnu 2012:

jméno stát soutěž um.*
Phil Heath USA Mr. Olympia 2011 1.
Jay Cutler USA Mr. Olympia 2011 2.
Kai Greene USA Mr. Olympia 2011 3.
Victor Martinez Dominikánská republika Mr. Olympia 2011 4.
Dexter Jackson USA Arnold Classic Europe 2011 2.
Ronny Rockel Německo Arnold Classic Europe 2011 3.
Lionel Beyeke Francie Flex Pro 2012 1.
Branch Warren USA Arnold Classic 2012 1.
Dennis Wolf Německo Arnold Classic 2012 2.
Evan Centopani USA Arnold Classic 2012 3.
Michael Kefalianos Austrálie Australian Pro GP 2012 2.
Johnnie Jackson USA FIBO Power Pro 2012 1.
Cedric McMillan USA New York Pro 2012 1.

* um. = umístění dosažené na příslušné soutěži


Kategorie open - žebříček k 20. květnu 2012:

p. jméno stát body
1. Ben Pakulski Kanada 10
2. Baitollah Abbaspour Írán 5
3. Steve Kuclo USA 4
3. Sergey Shelestov Rusko 4
3. Toney Freeman USA 4
6. Fouad Abiad Kanada 3
6. Omar Deckard USA 3
6. James "Flex" Lewis Velká Británie 3
6. Juan Morel USA 3
6. Firas Saied Itálie 3
11. Shawn Rhoden USA 2
11. Darryn Onekawa Nový Zéland 2
11. Jonathan Delarosa USA 2
14. Eduardo Correa Brazílie 1
14. Luke Timms Austrálie 1


New York Pro Men's 212 Championships

Pokud se verdikt rozhodčích v kategorii open dá přijmout jen s drobnými výhradami, jejich počínání při posuzování závodníků v lehčí váze lze považovat za skandální. Z vítězství se totiž opět radoval Kevin English, jenž přes jistě úctyhodné objemy představuje naprosto nevzhledný typ profesionálního kulturisty, který, aby mohl pomýšlet na vítězství, musí přijít stoprocentně připraven. To tentokrát English ovšem nebyl, když zejména v zadních postojích působil až příliš měkce.

Na estetického, symetrického a perfektně připraveného Samiho al Haddada tak při jeho profesionálním debutu zbylo až druhé místo. Při pohledu na Samiho napruhované, plné, separované svaly, jeho úzký pas a profesionální prezentaci se verdikt rozhodčích jeví jen jako obtížně pochopitelný. Co musí Englishovi soupeři ještě nabídnout, aby je rozhodčí před amerického závodníka posunuli? Fanoušci Kevinovo vítězství přijali s obrovskou nevolí. V sále se ozývalo bučení a několik hodin po soutěži se nedá zbavit vzpomínky na loňský ročník Olympia 202 Showdown, kde plochý a jen obtížně pózující English předstihl lépe stavěného a perfektně připraveného Jamese "Flexe" Lewise.

Třetí místo si z letošního New York Pro odnáší Jose Raymond, jenž nedokázal přijít stejně ostrý jako při svém loňském vítězství.

Čtvrtá příčka pak zbyla na Marca Riveru. Začínající profesionál, který mezi elitu zamířil po listopadovém triumfu z NPC Nationals, kde startoval v kategorii do 90 kg, vytěžil díky soutěžní aktivitě z nového systému kvalifikace na Olympia Weekend, co se dalo. V žebříčku seriálu o kvalifikaci na Olympia 212 Showdown má již jedenáct bodů a je pravděpodobné, že i když až do Olympia Weekendu nebude více závodit, tak se na nejprestižnější událost profesionálního bodybuildingu bez problémů podívá. V New Yorku Marco díky plnosti svalů působil ještě mohutněji než na Europa Show of Champions a Optimum Classic Pro a vytknout by se mu tak dala pouze slabší ostrost a celková tvrdost.

V kategorii se kromě Samiho al Haddada přestavili i další profesionální nováčci. Na rozdíl od bahrajnského reprezentanta však příliš nepřesvědčili. Nathan Detracy, jenž profesionální kartu získal po triumfu v osmdesátce na NPC Nationals 2009, se sice prezentoval solidními objemy a dobrými tvary, ale potřebnou tvrdost a ostrost na pódium bohužel přinést nedokázal. Připsal si tak až osmé místo.

Množstvím svalové hmoty i celkovou kvalitou pak za ostatními zaostávali jak desátý Panexca Pierre, tak i jedenáctý Luis Santiago a dvanáctý Luis Santa.


Výsledky New York Pro Men's 212 Championships 2012:

  1. Kevin English*
  2. Sami al Haddad
  3. Jose Raymond
  4. Marco Rivera
  5. Guy Cisternino
  6. Mboya Edwards
  7. Raul Carrasco
  8. Nathan DeTracy
  9. Milton Holloway
  10. Panexca Pierre
  11. Luis Santiago
  12. Luis Santa
  13. Naor Ziv

* kvalifikace na Olympia 212 Showdown 2012


1. Kevin English

2. Sami al Haddad

3. Jose Raymond


Sami al Haddad na New York Pro 2012


Závodníci kvalifikovaní na Olympia 212 Showdown 2012 k 20. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Kevin English USA Olympia 202 Showdown 2011 1.
James "Flex" Lewis Velká Británie Olympia 202 Showdown 2011 2.
Jose Raymond USA Olympia 202 Showdown 2011 3.
Jaroslav Horváth** Slovensko Olympia 202 Showdown 2011 4.
Stan McQuay USA Sacramento 212 Pro 2011 1.
Lyndon Belgrave Barbados Sacramento 212 Pro 2011 2.
Fernando Noronha Brazílie Sacramento 212 Pro 2011 3.
Tricky Jackson USA Iowa 212 Pro 2011 1.
Angel Vargas Mexiko Iowa 212 Pro 2011 2.
Petr Vaniš Česká republika Iowa 212 Pro 2011 3.
Al Auguste Haiti Desert Muscle Classic 2012 1.

** Nezúčastní se.


Kategorie do 202 liber - žebříček k 20. květnu 2012:

p. jméno stát body
1. Marco Rivera USA 11
2. Shaun-Joseph Tavernier Velká Británie 7
3. Sami al Haddad Bahrajn 5
4. Mark Dugdale USA 4
5. Milton Holloway USA 3
5. Raul Carrasco Španělsko 3
7. Rusty Jeffers USA 2
7. Amit Sapir Izrael 2
7. Nathan Wonsley USA 2
7. Daron Lytle USA 2
7. Guy Cisternino USA 2
12. Rod Ketchens USA 1
12. Nana Manu Velká Británie 1
12. Vince Galanti USA 1


New York Pro Women's Figure Championships

V kategorii figure se v New Yorku představilo hned osmadvacet závodnic. Nejlépe se dařilo třicetileté Candice Keene, která tak po úspěchu z Europa Show of Champions dosáhla na své druhé letošní profesionální vítězství. Druhé místo vybojovala Heather Dees, třetí příčku si připsala Ava Cowan, čtvrté místo zbylo na Monicu Specking a finálovou pětici uzavírá Candice John. Protože všechny zmíněné závodnice měly kvalifikaci na Figure Olympia 2012 v kapse již před newyorským kláním, nepostupuje z New York Pro na Olympia Weekend žádná další bodyfitnesska. Stejně tak si žádná ze sportovkyň z nepřipsala body do žebříčku seriálu o kvalifikaci na Olympii.


Výsledky New York Pro Women's Figure Championships 2012:

  1. Candice Keene*
  2. Heather Dees
  3. Ava Cowan
  4. Monica Specking
  5. Candice John
  6. Andrea Cantone
  7. Aleisha Hart
  8. Tara Scotti
  9. Allison Frahn
  10. Mona Muresan
  11. Angela Mraz
  12. Jacqueline Hoppe
  13. Caroline Hernandez
  14. Maria Luisa Baeza-Diaz
  15. Melisa Brooke Erickson
  16. Angelica Nebbia
  16. Eleni Plakitsi
  16. Elizabeth Maurice
  16. Ginette Delhaes
  16. Katherynne Ramirez
  16. Laura Tolonen
  16. Leah Berti
  16. Melanie Becker De Palma
  16. Patrice Vignola
  16. Ryan Hays-Althoff
  16. Thea Erichsen
  16. Tiffany Archer
  16. Yolando Sauri

* kvalifikace na Figure Olympia 2012


1. Candice Keene


Závodnice kvalifikované na Figure Olympia 2012 k 20. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Nicole Wilkins USA Figure Olympia 2011 1.
Erin Stern USA Figure Olympia 2011 2.
Ava Cowan USA Figure Olympia 2011 3.
Candice Keene USA Figure Olympia 2011 4.
Alicia Harris USA Fort Lauderdale Pro 2011 1.
Gennifer Strobo USA Fort Lauderdale Pro 2011 2.
Ann Titone USA Fort Lauderdale Pro 2011 3.
Teresa Anthony USA Houston Pro 2011 1.
Jelena Abbou USA Houston Pro 2011 2.
Jami DeBernard USA Houston Pro 2011 3.
Krissy Chin USA Border Sates Pro 2011 2.
Chelsey Morganstern USA Kentucky Muscle Pro 2011 2.
Candice John Trinidad Kentucky Muscle Pro 2011 3.
Heather Dees USA C. Governor’s Pro Cup 2012 1.
Monica Specking USA Optimum Classic Pro 2012 1.


Figure - žebříček k 20. květnu 2012:

p. jméno stát body
1. Cheryl Brown USA 5
2. Allison Frahn USA 4
3. Larissa Reis Brazílie 3
4. Natalie Waples Kanada 2
4. Tracey MacDonald USA 2
4. Kimberly Sheppard USA 2
7. Crystal Chiles USA 1
7. Chlkondi Mseka USA 1
7. Jennifer Hernandez USA 1
7. Carin Hawkins USA 1
7. Aleisha Hart Kanada 1
7. Tamara Montoya USA 1
7. Yolanda Alvarado USA 1


New York Pro Women's Bikini Championships

Soutěž závodnic nastupujících v kategorii bikini přinesla další profesionální úspěch čtyřiadvacetileté Indii Paulino. Významný závod v New York absolvovala i Yeshaira Robles, která si díky třetímu místu připsala čtyři body do žebříčku seriálu o kvalifikaci na Bikini Olympia. Celkem jich má již sedm a figuruje tak na průběžném třetím místě.


Výsledky New York Pro Women's Bikini Championships 2012:

  1. India Paulino*
  2. Jaime Baird
  3. Yeshaira Robles
  4. Abigail Burrows
  5. Diana Graham
  6. Taylor Matheny
  7. Tawna Eubanks
  8. Jessica Arevalo
  9. Juliana Daniell
  10. Talia Terese
  11. Kristy Robbins
  12. Heather Nappi
  13. Bernadett Matassa
  14. Kristal Martin
  15. Skye Taylor
  16. Cecile Palacios
  16. Janet Harding
  16. Melinda Janiszweski
  16. Sandy Avelar

* kvalifikace na Bikini Olympia 2012


1. India Paulino


Závodnice kvalifikované na Bikini Olympia 2012 k 20. květnu:

jméno stát soutěž um.*
Nicole Nagrani USA Bikini Olympia 2011 1.
Nathalia Melo Brazílie Bikini Olympia 2011 2.
Dianna Dahlgren USA Bikini Olympia 2011 3.
Jaime Baird USA Bikini Olympia 2011 4.
India Paulino USA Fort Lauderdale Pro 2011 1.
Vanessa Campbell USA Fort Lauderdale Pro 2011 2.
Diana Graham USA Fort Lauderdale Pro 2011 3.
Christina Vargas USA Houston Pro 2011 1.
Skye Taylor USA Houston Pro 2011 2.
Nicole Coleman USA Houston Pro 2011 3.
Amanda Latona USA Titans Grand Prix 2011 1.
Abigail Burrows USA Titans Grand Prix 2011 2.
Tiffany Marie Boydston USA Titans Grand Prix 2011 3.
Tawna Eubanks USA Sacramento Pro 2011 2.
Natalie Pennington USA Sacramento Pro 2011 3.
Candyce Graham USA Iowa Pro 2011 2.
Nicole Guerrero USA Iowa Pro 2011 3.
Stacy Alexander USA Desert Muscle Classic 2012 1.
Sonia Gonzales USA Bikini International 2012 1.
Jennifer Andrews USA St. Louis Pro 2012 1.


Bikini- žebříček k 20. květnu 2012:

p. jméno stát body
1. Jennifer Chapman USA 9
2. Narmin Assria USA 8
3. Yeshaira Robles USA 7
4. Justine Munro Kanada 4
5. Cristina Vujnich USA 3
5. Taylor Matheny USA 3
7. Heather Nappi USA 2
7. Brittany Tacy USA 2
7. Talia Terese USA 2
7. Michelle Brannan Velká Británie 2
11. Barbara Bolotte USA 1
11. Diana Fields USA 1
11. Ashley Harbour Kanada 1
11. Mary Jo Cooke-Elliott USA 1
11. Marcela Tribin Kolumbie 1


New York Pro Women's Physique Championships

Z vítězství v physique žen se při svém prvním startu v nové kategorii radovala Brazilka Juliana Malacarne, která dosud nepříliš úspěšně působila mezi profesionálkami v kategorii figure. Další profesionální start si v physique v New Yorku připsaly i Petra Měrtl a Aurélia Grožajová. České ani slovenské závodnici se však v početném startovním poli nepodařilo proniknout mezi patnáct nejlepších.


Výsledky New York Pro Women's Physique Championships 2012:

  1. Juliana Malacarne
  2. Teresita Morales
  3. Penpraghai Tiangngok
  4. Ayanna Carroll
  5. Joele Smith
  6. Jennifer Smythe
  7. Melissa DiBernardo
  8. Carrie Simmons
  9. Jennifer Hernandez
  10. Stacy Simons-McDowell
  11. Jane Santos
  12. Jillian Reville
  13. Marilena Echohawk
  14. Karen Gatto
  15. Cassandra Floyd
  16. Aurélia Grožajová
  16. Dana Linn Bailey
  16. Dayana Cadeau
  16. Debbie Barrable-Leung
  16. Heather Grace
  16. Laura Boisacq
  16. Louise Rogers
  16. Maria Allegro
  16. Marina Lopez
  16. Michelle Blank
  16. Nathalie Falk
  16. Petra Měrtl
  16. Rose Anne Duvigneaud
  16. Tammy Patnode


1. Juliana Malacarne

16. Petra Měrtl

16. Aurélia Grožajová


New York Pro Men's Physique Championships

Zatímco v physique žen rozhodčí poněkud tápají a každou soutěž vyhraje jiný typ závodnice, v případě physique mužů mají sudí, zdá se, jasno. Již třetí profesionální soutěž v řadě totiž ovládl Kanaďan Mark Anthony Wingson, za nímž ve výsledkové listině figurují jména druhého Colina Humphreyho a třetího Eddieho Bairda.


Výsledky New York Pro Men's Physique Championships 2012:

  1. Mark Anthony Wingson
  2. Colin Humphrey
  3. Eddie Baird
  4. Angelo Morasca
  5. Anthony Scotti
  6. Douglas Peaney
  7. Ryan Hughes
  8. Matthew Acton
  9. Craig Capurso
  10. Angel Cordero


1. Mark Anthony Wingson


Zdroje:
www.musculardevelopment.com
www.rxmuscle.com
www.npcnewsonline.com
www.eastlabs.biz

Foto:
Per Bernal


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.05.11:43guruhonza - http://rxmuscle.com/videos/c-interviews/5675-sami-al-hadda..
20.05.23:23Arnold Strong - wow Cedric je výbornej neni co vytknout ,až teda na to jeh..
20.05.20:09willy666 - Cedric ma neuveritelny potencial...uz tento rok moze kludn..+1
20.05.18:14Reprotek - takovej krivej English ktery je fakt hnusne poskladany a k..+2
20.05.18:0570mMyW!53 - souhlas, mne se libi celkove jeho postava, hlavne pri poze..-3
20.05.17:59Chozraščot - ***-5
20.05.13:49growler - Tak ten English mi pokazil celu tipobacku *7*
20.05.11:19CZEBLADE - Nevim to tam mohl soutezit a vyhrat i Markus Ruhl, kdyz ti..+2
20.05.10:30william888 - Ako moze vyhrat ten neforemny a postavou odporny mutant na..+2
20.05.10:06DiamonD123 - Tak dva bodíky do tipovačky *1* -2
20.05.10:03guruhonza - Jinak při pohledu na Samiho a to, že měl tuhle soutěž pros..+7
20.05.09:58Turakam - Opakovane sme im to do tej tipovačky písali, jouja vravel,..+4
20.05.09:52ZdenekRazic - opet nechapu tu tipovacku.. neuvadelo se, ze English bude ..+1
20.05.09:47jari - Zajímám se o profesionální kulturistiku 17 let, dokážu tad..+3
20.05.09:40Tom.K. - Nechápu jak může být neforemná hrouda bez jedinýho detailu..+4
20.05.08:36guruhonza - Každej rozhodčí dal Kevina na 1. místo http://www.ifbbp..
20.05.08:0888332 - Co teda chtějí!?+1
20.05.07:37guruhonza - mě se chce zvracet z toho vítězství Englishe. Pořadí v..+3
20.05.03:35owar - JOJ 2.? to bych se taky hadal, ale aspon, ze v open to dal..+3
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMel Chancey: "Mike Matarazzo bojuje o...
tomášekp (22:35) • Zrovna Agel je fakt odbornost sama. Zavádí se stent, BYPASS se našívá, a nejprve perife...
magazínMr. Olympia 2020 s Mamdouhem Elssbiay...
deiw (11:41) • Popravdě minulý rok Cedric byl podobný případ. Měl dost bodů ještě z konce roku 2018 (p...
magazínMr. Olympia 2020 s Mamdouhem Elssbiay...
decarabas (09:06) • No neviem, nie je prvy ani posledny, ktory dostal zvlastne pozvanie. Nic na tom nevidim...
magazínMr. Olympia 2020 s Mamdouhem Elssbiay...
havlic (08:35) • ...no a věřím, že vyhraje...protože `chudáček malý` měl Covid, tak mu to dáme, zaslouž...
magazínMr. Olympia 2020 s Mamdouhem Elssbiay...
Paulie02 (22:16) • Snad jednou přijde tvrdý a totálně vyrýsovaný... Potřeboval by poradit od Doriana *2*Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra