Reklama:

Fantastičtí McMillan, Kuclo
a Carrasco před New York Pro 2012

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Více než dvě desítky profesionálních kulturistů v tuto chvíli dělí pouze několik desítek hodin od účasti na letošním New York Pro. Ačkoliv se v nejsledovanější kategorii mužů open tentokrát neobjeví žádná z hvězd nejužší profesionální špičky, pořadatelům nakonec vykrystalizovala velmi zajímavá startovní listina, v níž se to jenom hemží jmény borců, jimž je přisuzována velká budoucnost.

K takovým bezesporu patří i šestadvacetiletý Steve Kuclo a také čtyřiatřicetiletý Cedric McMillan, jenž je některými stále považován za závodníka s potenciálem vítěze Mr. Olympia. Jakými formami oba zmínění kulturisté disponovali přibližně pět dnů před závody, napovídají přiložené fotografie.

V závěru článku pak připojujeme i obrázky, jež týden před New York Pro zachycují španělského profíka Raula Carrasca, který by měl nastoupit v kategorii do 212 liber.


Steve Kuclo 5 dní a 4 dny před New York Pro 2012


Cedric McMillan 4 dny před New York Pro 2012


Raul Carrasco - exhibice ve Španělsku 6 dnů před New York Pro 2012


  • Máte svůj tip na to, jak se jednotlivým závodníkům bude na New York Pro dařit? Zašlete nám jej v naší tipovací soutěži a hrajte tak o některou z cen dodaných společností Survival!


Zdroje:
www.facebook.com
www.culturismoweb.com

Foto:
Angel Molinero


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.05.13:27kepasa - kua...Cedric McMillan vyzera neuveritelne+1
17.05.13:22thomasos - parada, verim ze mu vyjde forma, taketo postavy by mali pr..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra