Reklama:

Night of Champions

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
D.F.S.
Vloženo: 22:07:04, 23.10.2003 | profil autora
Pavol ma formu kurevskou formu! a ma giganticky stehna:-5

Hodnocení: 0
D.F.S.
Vloženo: 22:06:44, 23.10.2003 | profil autora
Pavol ma formu kurevskou formu! a ma giganticky stehna:-5

Hodnocení: 0
ax+b=c
Vloženo: 23:32:35, 09.06.2003 | profil autora
ani nie

Hodnocení: 0
Andrej
Vloženo: 07:50:17, 07.06.2003 | profil autora
On je nejaky pribuzny s Dexterom J.??? Lebo ta genetika je uzasna

Hodnocení: 0
termixoid
Vloženo: 18:00:19, 05.06.2003
Kua to je demence, proc tu nejni nahled :-| medializuje, hrubek si nevsimejte :-D

Hodnocení: 0
termixoid
Vloženo: 17:53:01, 05.06.2003
No imo je videt jak je to o prachach :oP tak radsi budou tlacit borce od W a i casopisech, se mrkni kdo co vlastni a ti co uz maji na Olympii i jmeno a kontakty se budou radsi soustredit na tu nejprestiznejsi soutez, si uz nepotrebuji delat jmeno a vetsina casopisu je stejne neustale "medializu". Jinak vsecna cest, Pavol tu vypada fakt dobre. Imo sestavenisvalu v poze double biceps ma trochu nevyhodu, alepson opticky prsa se me zdaji, ale nejsem vubec zadnej odbornik ;-) mozna malilinko lytka? nahodou tabulky s vysledky nekde jsou, nevis? By me zajmalo, za co se tak strhavalo. Celkove CZ super...

Hodnocení: 0
Roman_best
Vloženo: 20:13:51, 04.06.2003 | profil autora
Aš mě nebudou bolet záda tak jim to všem natřu(tak za 15 let):-)

Hodnocení: 0
Barbarian
Vloženo: 07:28:54, 03.06.2003 | profil autora
Noc šampionů už není co bývala. V podstatě nikdo ze špičky se této soutěže nezúčastňuje a dnes se zařazuje svojí popularitou mezi soutěže GP. Vždyť kde je dnes Dillet, který vyhrál před 2-3 lety.Nikdo o něm neví.A kdo je to Martinez?A podobné je to s Jablonickým. Teď druhý a na Olympii se jako vždy nevejde do první patnáctky.Ale jinak je v dobré formě, takhle jsem ho ještě neviděl!

Hodnocení: 0
Barbarian
Vloženo: 07:28:35, 03.06.2003 | profil autora
Noc šampionů už není co bývala. V podstatě nikdo ze špičky se této soutěže nezúčastňuje a dnes se zařazuje svojí popularitou mezi soutěže GP. Vždyť kde je dnes Dillet, který vyhrál před 2-3 lety.Nikdo o něm neví.A kdo je to Martinez?A podobné je to s Jablonickým. Teď druhý a na Olympii se jako vždy nevejde do první patnáctky.Ale jinak je v dobré formě, takhle jsem ho ještě neviděl!

Hodnocení: 0
Lear
Vloženo: 20:53:48, 02.06.2003 | profil autora
Hosi, tak kolik sazite, ze z Pavola bude Mr. Olympia Masters?:-D B-]

Hodnocení: 0
luke
Vloženo: 18:33:24, 02.06.2003 | profil autora
Buď úplně v klidu, takle nikdy nedopadneš:-) :-)

Hodnocení: 0
Martin
Vloženo: 17:14:35, 02.06.2003 | profil autora
No ja nevim vam se to asi libi..ale ja bych takhle dopadnout nechtel:-! :-)

Hodnocení: 0
Martini
Vloženo: 15:19:02, 02.06.2003 | profil autora
Po kolikaty muzou bejt sypce?

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 06:51:51, 02.06.2003 | profil autora
A co nám teprv ukáže na Masters Olympii... :-)

Hodnocení: 0
Robo
Vloženo: 05:51:06, 02.06.2003 | profil autora
vyzera to tak, ze jablonicky je ako vino...klobuk dolu, aj tie nohy na tej fotke vyzeraju, ze by ich konecne v jeho veku zlepsil????

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 22:46:20, 01.06.2003 | profil autora
Jo Pavol, to je kus:-)

Uz jsem zvedavej na fotky "holek":oD

Hodnocení: 0
Lear
Vloženo: 22:35:00, 01.06.2003 | profil autora
Jablonicky je super! Fandil jsem mu, ale tohle jsem necekal.







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie