Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Omg ronnie ty si korba xD
Kdepak, tohle jsem já psal. Ono je tu spousta starých starých článků (třeba 4 - 5 let), které by potřebovaly promazat nebo třeba lehce předělat, ale tenhle, aspoň doufám, by k nim patřit nemusel.
Nechci vam kazit radost hosi, ale nemyslim si ze tohle psal ronine xD to je zkopirovany, nebo ne ? :-O xD
Tento članek je velmy šikovne napsán a skutečně je hodně motivující... :))
skoda ze tu takych clankov neni viac, su bohovsky motivujuce. Ale zase je pravda, ze sa daju citat stale dokola :) Nemaju chybu :-9
Perfektní článek. :-9
ronnie tyhle članky jsopu naprosto dokonalí!!! to by nabudilo i mojí babičku ke 150 na dřep:-9
Čím víc tím líp. Doufám že jich bude jen přibývat. Ve chvílých kdy si nejsem jistej tak si vzpomenu na tyhle ty članky a hned je všechno jak má být.(Jak ten týpek:-) ) Jen tak dál...

Hodnocení: 0
čšř Vloženo: 18:07:34, 29.02.2004
:-8

Hodnocení: 0
jkpj Vloženo: 17:55:59, 31.01.2004
[p0

Hodnocení: 0
Brock Vloženo: 01:00:33, 25.08.2003
Fakt super jen tak dál v psaní takových článků:-9
proc si nerikat kurv* ?? :)))
hele ronnie kam chodiš do posilovny že tam máte pěkné prsaté blondýny?? (taky bych se neudržel):-P

Hodnocení: 0
Nike Vloženo: 15:28:26, 04.06.2003
to anglictina: Tak si zkus to o tom zisku říkat u dřepů... Tam jde v první řadě o tu bolest přeci :-D
Super článek. To je ono.

Hodnocení: 0
anglictina Vloženo: 18:53:30, 03.06.2003
dobry, ale ronnie, nevim proc pouzivas porad hlasku no pain, no pain? ja sem par mesicu chodil do posilovny v zahranici a tam byla ona hlaska ovsem znela no pain, no gain, coz znamena jak jiste vis zadna bolest, zadny zisk, coz je jednak pravda a druhak v anglictine pekna slovni hricka, ovsem no pain, no pain zadny valny vyznam nema?? :)
Musim uznat Ronnie, ze v psani vubec nezaostavas za autorama do Muscle&Fitness. Zkus jim par clanku poslat. Urcite ti to otisknou. (Nebo uz se tak stalo?);-) ;-) ;-)
Tak tu blondynu by to chtelo spis na fotce;-) ale jinak Ronnie takovehle rw_clanky proste nemaji chybu je to motor pro zacinajici i pokrocile!!!
Vyborny. Ale nenapises jeste neco o ty prsaty blondyne?:-))
docela sem se začet:-)
To si delas srandu, vzdyt by mi upadly rucicky a jak bych potom jel benc.
To je jen praxe.AŽ TOHO NAPÍŠETE TOLIK CO ON.:oD
neminul jsi se oborem? ;o)
Teda Ronnie, umis bombove psat. Klobouk dolu
super,super a jeste jednou super

Hodnocení: 0
Fytka Vloženo: 08:35:48, 02.06.2003
Zatraceně dobře a chytlavě napsáno. Skláním se před talentem...
jj, me se tyhle motivacni rw_clanky taky libi a fakt si na ne kolikrat vzpomenu, jen tak dal Ronnie ...
tak tohle se ti ronnie hodne povedlo
