Reklama:

Koncentrace

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Motivace

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
QUINCY
Vloženo: 16:26:08, 08.05.2007 | profil autora
Omg ronnie ty si korba xD

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 19:23:19, 07.05.2007 | profil autora
Kdepak, tohle jsem já psal. Ono je tu spousta starých starých článků (třeba 4 - 5 let), které by potřebovaly promazat nebo třeba lehce předělat, ale tenhle, aspoň doufám, by k nim patřit nemusel.

Hodnocení: 0
QUINCY
Vloženo: 16:25:48, 07.05.2007 | profil autora
Nechci vam kazit radost hosi, ale nemyslim si ze tohle psal ronine xD to je zkopirovany, nebo ne ? :-O xD

Hodnocení: 0
vesely...lukas
Vloženo: 13:44:02, 27.01.2007 | profil autora
Tento članek je velmy šikovne napsán a skutečně je hodně motivující... :))

Hodnocení: 0
mvlk
Vloženo: 11:10:15, 30.08.2006 | profil autora
skoda ze tu takych clankov neni viac, su bohovsky motivujuce. Ale zase je pravda, ze sa daju citat stale dokola :) Nemaju chybu :-9

Hodnocení: 0
Flex666
Vloženo: 09:25:49, 14.04.2006 | profil autora
Perfektní článek. :-9

Hodnocení: 0
Martin Bohm
Vloženo: 12:31:25, 02.09.2004 | profil autora
ronnie tyhle članky jsopu naprosto dokonalí!!! to by nabudilo i mojí babičku ke 150 na dřep:-9

Hodnocení: 0
David Marek
Vloženo: 02:08:08, 21.07.2004 | profil autora
Čím víc tím líp. Doufám že jich bude jen přibývat. Ve chvílých kdy si nejsem jistej tak si vzpomenu na tyhle ty članky a hned je všechno jak má být.(Jak ten týpek:-) ) Jen tak dál...

Hodnocení: 0
čšř
Vloženo: 18:07:34, 29.02.2004
:-8

Hodnocení: 0
jkpj
Vloženo: 17:55:59, 31.01.2004
[p0

Hodnocení: 0
Brock
Vloženo: 01:00:33, 25.08.2003
Fakt super jen tak dál v psaní takových článků:-9

Hodnocení: 0
daveM
Vloženo: 16:41:45, 11.06.2003 | profil autora
proc si nerikat kurv* ?? :)))

Hodnocení: 0
Roman_best
Vloženo: 20:46:58, 04.06.2003 | profil autora
hele ronnie kam chodiš do posilovny že tam máte pěkné prsaté blondýny?? (taky bych se neudržel):-P

Hodnocení: 0
Nike
Vloženo: 15:28:26, 04.06.2003
to anglictina: Tak si zkus to o tom zisku říkat u dřepů... Tam jde v první řadě o tu bolest přeci :-D

Hodnocení: 0
Martin
Vloženo: 20:12:24, 03.06.2003 | profil autora
Super článek. To je ono.

Hodnocení: 0
anglictina
Vloženo: 18:53:30, 03.06.2003
dobry, ale ronnie, nevim proc pouzivas porad hlasku no pain, no pain? ja sem par mesicu chodil do posilovny v zahranici a tam byla ona hlaska ovsem znela no pain, no gain, coz znamena jak jiste vis zadna bolest, zadny zisk, coz je jednak pravda a druhak v anglictine pekna slovni hricka, ovsem no pain, no pain zadny valny vyznam nema?? :)

Hodnocení: 0
Daniel-James
Vloženo: 10:25:47, 03.06.2003 | profil autora
Musim uznat Ronnie, ze v psani vubec nezaostavas za autorama do Muscle&Fitness. Zkus jim par clanku poslat. Urcite ti to otisknou. (Nebo uz se tak stalo?);-) ;-) ;-)

Hodnocení: 0
Daniel-James
Vloženo: 10:23:51, 03.06.2003 | profil autora

Hodnocení: 0
Velmen
Vloženo: 21:57:15, 02.06.2003 | profil autora
Tak tu blondynu by to chtelo spis na fotce;-) ale jinak Ronnie takovehle rw_clanky proste nemaji chybu je to motor pro zacinajici i pokrocile!!!

Hodnocení: 0
Lear
Vloženo: 20:58:59, 02.06.2003 | profil autora
Vyborny. Ale nenapises jeste neco o ty prsaty blondyne?:-))

Hodnocení: 0
cinan
Vloženo: 18:06:30, 02.06.2003 | profil autora
docela sem se začet:-)

Hodnocení: 0
Daniel-James
Vloženo: 17:30:54, 02.06.2003 | profil autora
To si delas srandu, vzdyt by mi upadly rucicky a jak bych potom jel benc.

Hodnocení: 0
Marcela
Vloženo: 14:20:58, 02.06.2003 | profil autora
To je jen praxe.AŽ TOHO NAPÍŠETE TOLIK CO ON.:oD

Hodnocení: 0
JohnBlbec
Vloženo: 11:43:34, 02.06.2003 | profil autora
neminul jsi se oborem? ;o)

Hodnocení: 0
Daniel-James
Vloženo: 11:41:30, 02.06.2003 | profil autora
Teda Ronnie, umis bombove psat. Klobouk dolu

Hodnocení: 0
speedy
Vloženo: 09:29:20, 02.06.2003 | profil autora
super,super a jeste jednou super

Hodnocení: 0
Fytka
Vloženo: 08:35:48, 02.06.2003
Zatraceně dobře a chytlavě napsáno. Skláním se před talentem...

Hodnocení: 0
Prochy
Vloženo: 07:37:25, 02.06.2003 | profil autora
jj, me se tyhle motivacni rw_clanky taky libi a fakt si na ne kolikrat vzpomenu, jen tak dal Ronnie ...

Hodnocení: 0
Peca
Vloženo: 00:57:39, 02.06.2003 | profil autora
tak tohle se ti ronnie hodne povedlo







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie