Reklama:

V polovině května začíná kurz Sportovní výživa - poslední volná místa!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Ve dnech 12. a 13. května pořádá vzdělávací společnost Nutris kurz a seminář Sportovní výživa. Účastníci semináře získají bližší informace o tom, jak využít potenciál sportovní výživy a jak lze zvýšit výkonnost využitím třetího nejdůležitějšího pilíře sportovního výkonu.

Sportovní výživou často rozumíme především proteiny nebo aminokyseliny na podporu růstu svalů. Ale do této oblasti patří i zdroje energie, především sacharidy, a jejich správné časování, které využíváme za účelem připravit pro tělo dostatek energie pro trénink či závod, ať už probíhá v lese, bazénu, fitku či posilovně. Cílem semináře je přiblížit Vám, jak by mělo vypadat správné užívání a časování sacharidů a bílkovin vzhledem ke sportovnímu výkonu a kdy jaká živina by měla dominovat. Budete poučeni, že sportovní výživa je zcela bezpečný a povolený pomocník. Program semináře bude doplněn mnoha konkrétními příklady z praxe v podání významných lektorů z oblasti sportovní výživy i úspěšných sportovců. Odborným garantem kurzu, na němž vystoupí také RNDr. Petr Fořt, CSc., je Ing. Ivan Mach, CSc.

Kurz a seminář Sportovní výživa je především určen pro trenéry mládeže, juniorů a dospělých, pro výživové poradce a specialisty na výživu, obsluhu fitcenter, instruktory, cvičitele a zástupce výrobců sportovní výživy a suplementů. Uskuteční se ve Sportovním centru Nymburk, pořadatelem semináře je společnost Nutris (www.nutris.net) ve spolupráci a pod záštitou Aliance výživových poradců ČR (www.aliance-vyziva.cz).

Ceny kurzů:

Cena zahrnuje skripta, diplom Specialista na sportovní výživu a další (dle vybraného balíčku).

 • Balíček A
  - pouze účast
  - základní cena: 2.400 Kč
  - cena pro členy SKFČR a absolventy trenérské školy Ronnie.cz: 1.900 Kč

 • Balíček B
  - účast, 2x oběd, 1x večeře, 1x snídaně, ubytování 1 noc
  - základní cena: 3.700 Kč
  - cena pro členy SKFČR a absolventy trenérské školy Ronnie.cz: 3.200 Kč

 • Balíček C
  - účast, 2x oběd, 1x večeře, bez ubytování
  - základní cena: 2.950 Kč
  - cena pro členy SKFČR a absolventy trenérské školy Ronnie.cz: 2.450 Kč

 • Balíček D
  - účast, ubytování včetně snídaně, bez obědů a večeře
  - základní cena: 3.200 Kč
  - cena pro členy SKFČR a absolventy trenérské školy Ronnie.cz: 2.700 Kč

  Přihlášky:

  Zájem o účast na semináři zasílejte na email seminare@aliance-vyziva.cz. Obratem Vám bude zaslána přihláška, podklady pro uhrazení účasti a další organizační informace.


 • Líbil se Vám článek?
  Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

  Diskuse k článku:
  Reklama:
  Uživatelské jméno:
  Heslo:
  Text:
  ...
  Upozornit na novou odpověď e-mailem.
  Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

  Zobrazit všechny příspěvky  Jméno: pamatovat
  Heslo:  Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
  Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
  Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
  Vyhledávání:
  RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie