Reklama:

Loaded Cup 2012
- výsledky a fotografie

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

V přibližně třicetitisícovém dánském Ringstedu před několika okamžiky skončil letošní ročník Loaded Cupu. Tradiční soutěže se zúčastnili sice převážně severští borci, přesto však klání nebylo nezajímavé ani pro fanoušky z našich končin. Českou republiku na soutěži totiž v devadesátce reprezentoval sedmatřicetiletý Michal Trykar, slovenské barvy pak na kvalitně obsazených závodech hájil o rok mladší Štefan Havlík.

Po dopoledním prejudgingu a semináři přítomných profesionálních hvězd v čele s Philem Heathem a Jamesem "Flexem" Lewisem bylo na programu finále, které odstartovalo zápolením borců ve dvou výškových kategoriích klasické kulturistiky. V kategorii do 180 cm se z triumfu radoval Slovák žijící ve Švédsku Martin Hanzel, který v souboji o absolutního vítěze nakonec nestačil na vítěze vyšší výškové kategorie, domácího Kennetha Roberta Jensena.

Pak již přišlo na řadu vyhlášení výsledků v kategorii kulturistiky mužů do 70 kg, po němž se zlatou medailí na krku zůstal na pódiu stát jednatřicetiletý Němec Ismail Borucu, který poprvé soutěžní plavky navlékl teprve na podzim roku 2010. Poté, kdy 165 cm vysoký obdivovatel Leea Priesta pódium opustil, přišla řada na kulturisty, kteří zkoušeli štěstí v osmdesátce. V ní nakonec všechny soupeře doslova smetl perfektně připravený Nor Thomas Christian Askeland.

Michal Trykar v předsoutěžním rozhovoru pro Ronnie.cz prozradil, že by byl spokojen s postupem do finále. Vytčeného cíle v devadesátce nejenom dosáhl, ale dokonce dokázal i jednoho soupeře ještě předčit a na letošním Loaded Cupu tak vybojoval výborné páté místo. Z triumfu se radoval čtyřiatřicetiletý Estonec Ott Kiivikas, který má na kontě například i třetí místo z mistrovství Evropy z roku 2005.

V kategorii do 100 kg si nakonec se všemi soupeři poradil favorizovaný Štefan Havlík. Nutno však dodat, že druhý Islanďan Magnus Samuelsson mu byl důstojným soupeřem. Ze souboje v supertěžké váze podle očekávání vítězně vyšel německý reprezentant Paul Poloczek. Sedmadvacetiletý závodník s polskými kořeny za posledních několik měsíců zaznamenal obrovské zlepšení, které mu podle prvních informací nakonec dokonce vyneslo i absolutní vítězství! Pro borce, který narostl do výšky 189 cm a v objemové fázi přípravy váží bezmála 140 kg, se jedná pravděpodobně o dosud největší úspěch kariéry.

Štefan Havlík v souboji o celkového vítěze skončil druhý, když předstihl třetího Thomase Christiana Askelanda.


Martin Hanzel - vítěz klasické kulturistiky do 180 cm

Kenneth Robert Jensen
- vítěz klasické kulturistiky nad 180 cm a absolutní vítěz


Ismail Borucu - vítěz kategorie do 70 kg

Thomas Christian Askeland - vítěz kategorie do 80 kg

Michal Trykar - 5. místo v kategorii do 90 kg

Ott Kiivikas - vítěz kategorie do 90 kg

Štefan Havlík - vítěz kategorie do 100 kg

Paul Poloczek - vítěz
kategorie nad 100 kg a absolutní vítěz


Zdroje:
www.bodybuilding.dk
www.team-andro.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

10.04.17:00johny c - Asi si myslel, že to bude stačit když si tam přijede jen t..+1
09.04.08:14Smile04 - neskutečný...uplně jinej level...nechapu jaktože nemá abso..
08.04.07:59amoresPE - Gratulujem k prvému miestu Stefan, čakal som absolutku, al..+1
08.04.01:18Rachela - Magnus Samuelsson *22* +2
07.04.23:24jack088 - gratulace *79*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 28 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra