Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Ahoj Ronnie,
jde uploadovat fotky do galerie? Mám tam svojí z podzima, když jsem začínal a teď bych tam rád poslal výsledek půlročního snažení...
teda zrovna na zenskou zapomenout...:_) :_) :_)
Ahoj, poslala jsi ji mějlem a nebo přes rozhraní stránek? Podívám se po ní...
Poslala jsem Ronniemu fotku asi pred mesicem a porad nic :-(
Novy fotky jsou dobry, ale chtelo by to vic zenskejch ;-)
