Reklama:
Protein Extrifit v akci 2270 g + 1000 g ZDARMA
Zásoby doplněny, akce pokračuje! Protein s postupným uvolňováním v exkluzivní akci! Více zde.

Peter Tatarka: aktuální forma
před mistrovstvím Slovenska

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Návrat člena Aminostar Profi Teamu Petera Tatarky na soutěžní pódia se vyplatí sledovat hned z několika důvodů: vítěz Světových her vynechal loňský rok a v soutěžní formě se tak předvede prakticky po dvou letech. Navíc bude startovat ve vyšší váhové kategorii do 100 kg. „Příprava běží v plném proudu, forma se zlepšuje a váha mi ukazuje 99 kg. Moje snaha je teď udržet co nejvyšší váhu, samozřejmě s co nejlepší formou. Do první soutěže, kterou bude mistrovství Slovenska, zbývá necelých 14 dní,“ popisuje aktuální situaci mistr Evropy a vítěz Světových her, který stejně jako v předchozích soutěžních sezónách spoléhá na sportovní výživu Aminostar.

„Po slovenském šampionátu bude následovat mistrovství Evropy, doba mezi oběma soutěžemi bude tři týdny, což je ještě čas na stoprocentní vyladění formy,“ přibližuje svůj soutěžní program Peter Tatarka. Jak vypadá jeho aktuální forma, můžete posoudit na fotkách níže. Co na ni říkali slovenští trenéři? „Ve druhé polovině března byl poslední reprezentační sraz, kde nám státní trenéři dali instrukce do dalších týdnů přípravy. S mojí formou byli docela spokojeni, jen mi vytkli ještě pár nedostatků, na kterých mám zapracovat. Musím zlepšit několik póz a ještě vylepšit některé partie. Ale to v zásadě odpovídá času zbývajícímu do soutěže,“ říká člen Aminostar Profi Teamu.

„Příprava už samozřejmě jede na plné obrátky a se zkracujícím se časem do konání soutěže roste intenzita tréninků, ubývá jídla a přibývají svalové detaily. Začal jsem cvičit už i dvoufázové tréninky, a to třetí a čtvrtý den ze čtyřdenního cyklu. První dva dny cvičím jednofázově,“ popisuje své tréninkové dávky Peter. Jak konkrétně jeho trénink vypadá?

1. den - prsa
2. den - kvadricepsy
3. den - dopoledne záda, večer hamstringy a hýždě
4. den - dopoledne ramena, večer biceps a triceps
5. den - volno

„Váha se mi pořád pohybuje kolem 99 kg a kvalita formy pomalu roste. Sacharidy jsem trochu ubral na nějakých 250 až 300 g v tréninkové dny, ve volný den je zvyšuji na zhruba 400 g. Samozřejmostí jsou k tomu ještě proteiny Aminostar: CFM Whey Protein Isolate a Whey Protein Actions,“ uzavírá svou zprávu před blížícím se mistrovstvím Slovenska Peter Tatarka.


Aktuální forma Petera TatarkyLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.04.08:04Smile04 - biceps břicho...záda *79* *79* *79*
04.04.21:02amoresPE - ...no neviem, tento rok som čakal od Peta trošku viac. Zia..
04.04.18:15Dzardas - Gratuluji k 1. místu :) +1
04.04.15:30daymoon - Tohle je Strnad :-)+4
04.04.14:20guruhonza - Parádní forma, super tvary. Snad tam bude i pěknej vánoční..
04.04.13:40CIZOPASNIK - Peter je estét typu Lee Labrady. Když jsem ho viděl naživo..
04.04.13:34Deadlift - je velký talent. Držím mu palce, ať vše vyjde.
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra