Reklama:

Proč tu nejsou...

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 21:52:41, 29.05.2003
jestli ses na FELU a chces menit tak beru vsema deseti i vic, ale nebudu ti rikat kam chodim, protoze by si pak nechtel menit :)).. ale co si budem povidat, tezky skoly prakticky neexistujou, pokud do nich clovek chodit tak je to fraska vzdycky, a pokud tam nechodi tak se to holt pak musi naucit, ale to taky de :)

btw.. citat ty(dne) se pomalu stava citatem roku :)

Hodnocení: 0
daveM_v_exilu
Vloženo: 21:40:48, 28.05.2003
ted budou mit na katedrach radost za dopisy :)))):-O :-O :-O

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 16:34:29, 28.05.2003 | profil autora
Na Micro chodím, ale tam je všechno v pohodě... viz dnešní zkouška... Jenže na radio jsou SASy a ty zas tak v pohodě nejsou... %-)

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 15:02:38, 28.05.2003 | profil autora
kdo rikal ze felka je jednoducha? Vymenim:oD :-! :_)

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 14:13:19, 28.05.2003
:oD

Hodnocení: 0
paja
Vloženo: 12:43:48, 28.05.2003 | profil autora
Ronnie ale ty nechodis na radio ale na micro pokud je mi znamo :)

www.micro.feld.cvut.cz

nestyd se za to ja tam chodim rad a nestydim se za to :)%-) :-! :-! :-!

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 12:38:44, 28.05.2003
:-))

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 12:38:36, 28.05.2003
:-))

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 10:14:26, 28.05.2003
DaKeN: ne ja mam skolu pochopitelne kazdej den od rana do vecera, ale nechodim tam protoze to neni poviny a tak povazuju za naprosto zbytecny tam chodit.. zadnej clovek v mym okoli do skoly nechodi :) vetsinou sou to prave felaci jako ronnie ( protoze fel je extremne jednoducha skola ) nebo VSEace, coz je este jednodussi :).. jedina nevyhoda nechozeni do skoly je ze se ve zkouskovym musis vic ucit, ale zvladnout de vsechno ( sem na o dost tezsi skole nez je FEL :)

Hodnocení: 0
Roman_best
Vloženo: 08:00:57, 28.05.2003 | profil autora
mno všichni to chapem ja sem na stredni a taky mam co delat :p:-))

Hodnocení: 0
DaKeN
Vloženo: 07:47:34, 28.05.2003 | profil autora
To:()...no jestli mas skolu jeden den v tydnu tak to se neni cemu divit..ja su ve skole kazdej den, pak sem rad kdyz se vratim z treninku ze si uvarim a venuju se chvili svy mlady:oP a pak uz rozhodne nemam naladu abych se delal se strankama...nedej boze abych jeste nekde ucil...to bych snad nestihl ani nakoupit kureci prsa:-P :-D :-D

Hodnocení: 0
Jacob
Vloženo: 07:31:16, 28.05.2003 | profil autora
Jak říká Petra, koukej udělat zk ať tě můžem proklepnout ve fitku:-D

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 01:48:55, 28.05.2003 | profil autora
Z toho si nic nedelej, ja mam i horsi veci a zapichy teprv dodelavam:-)) :´o( :_)

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 23:40:28, 27.05.2003
hehe to ingeneersky studim neni zadna sranda :)) vsak ja vidim jak se tam ty felaci predrou :)

DaKen: co normalne nestihas? :) normalne skola zabere jedno dopoledne v tejdnu to snad neni tolik ne? teda pokud nemas blbou vejsku kde je povina dochazka :)

Hodnocení: 0
DaKeN
Vloženo: 22:08:13, 27.05.2003 | profil autora
Cau Ronnie, tak at je das vsecky za jedna B-] , sam chodim na vejsku tak bych se divil kdyby si to vsechno stihal i o zkouskovym vlastne nechapu jak to vsechno stihas normalne %-)

Hodnocení: 0
PetkaB
Vloženo: 21:59:47, 27.05.2003 | profil autora
Tak držím palce,ať to zvládneš v pohodě...ale z příštích sobotních tréninků už omluven nebudeš,až budeš mít po zkouškách..:-! ;-)







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (08:40) • budu muset, protože už mi to reálně způsobuje třeba při dřepech tak vykroucenou hrudní...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (07:50) • Rehabka po manžetě 8 návštěv, zde v malém městě, nic spešl, žádný lasery a pod, jen mi...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (05:44) • Jak dlouho trvala rehabilitace? Známý po roce nebyl schopen. I když tohle jsou nějaký s...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Mikuc (22:14) • No nevím, asi bych si to rameno v těch letech nechal udělat! Dobrá rehabka bude ti to h...
magazínMetabolický věk: Co skutečně ukazuje...
Milan B. (07:11) • až tak? v 60? u mě v 53 `zmrzlé rameno` a to se dá asi jen řezat a na to kašlu, ale kol...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie