Reklama:
Lískooříškový krém 1+1
Skladem posledních 43 ks. Více zde.

Guy Cisternino novou tváří
společnosti Weider Publications

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Americký profesionální kulturista Guy Cisternino se po Lionelu Beyekovi, Juanu Morelovi, Kaiu Greenovi, Philu Heathovi nebo Shawnu Rhodenovi stal dalším borcem, jehož sponzoruje společnost Weider Publications AMI, která v roli vydavatele stojí za magazíny Flex nebo Muscle&Fitness.

Devětadvacetiletý závodník, který mezi elitu zamířil po triumfu na NPC Nationals 2008 v kategorii do 80 kg, za sebou má fantastickou sezónu. V uplynulém roce dokázal na Europa Supershow v lehčí váze vybojovat své první profesionální vítězství, připsal si debut na Olympia 202 Showdown a navázal také spolupráci se společností BSN. V současnosti se Guy již údajně těší na letošní soutěže v kategorii do 212 liber, kde se pokusí prodat další kilogramy svalové hmoty, kterou na svou 168 cm vysokou kostru nabalil během několika posledních týdnů objemové přípravy.

Cisternino k čerstvě navázané spolupráci s novým sponzorem podotkl: "Co mám říct? Vyrůstal jsem s láskou ke kulturistice a jedna z věcí, na které si vzpomínám je, že jsem se chtěl stát nejen profesionálním kulturistou, ale také Weiderovým atletem. Ben a Joe jsou zakladatelé tohoto sportu a já jsem šťastný, že mohu být součástí toho nejlepšího týmu v kulturistice. Lidé říkají, že se sny neplní, ale já jsem živoucím důkazem, že s tvrdou prací, odhodláním a srdcem je možné vše. Jsem hrdý, že jsem se připojil k týmu tolika skvělých sportovců, jakými jsou Phil nebo Kai a chtěl bych Wieder/AMI poděkovat, že mi dali tu příležitost. Toto je pouze začátek velkých věcí, které teprve přijdou!"

Hovoří se o tom, že by Guy soutěžní plavky znovu mohl navléknout již na květnovém New York Pro, kde by měl patřit k ozdobám kategorie do 212 liber.


Guy Cisternino na Olympia 202 Showdown 2011


Zdroj:
www.flexonline.com


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra