Reklama:

Tipovací soutěž
- Flex Pro 2012

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

O úvod sezóny se stejně jako loni postará 18. února soutěž Flex Pro v Santa Monice. Na startovní listině je v tento moment 16 profesionálů, z nichž musíte vybrat pět nejlepších. Konkurence je velmi zajímavá, jelikož obsahuje závodníky, o jejichž budoucnosti se mluví v superlativech. Jmenovat je ale nebudu, abych nikoho neovlivnil. Řiďte se svým úsudkem.

Při pohledu na kalendář soutěží profesionálů IFBB odhaduji, že nás tento rok čeká pět až šest kol soutěží, které jako každý rok vyvrcholí tipováním výsledků Mr. Olympia.

Tři nejlepší tipující z každého kola se mohou těšit na ceny. Na konci roku odměníme i nejlepších deset tipujících konečného pořadí. Ceny pro dnešní kolo věnovala firma MusclePharm, vyzkoušet tak můžete nejlépe hodnocený proteinový produkt současnosti! Odměny čekají na tři nejlepší z Vás!

  • Combat Powder (1800 g)

    Určitě byste neměli promarnit příležitost k získání proteinového suplementu, jenž je v současnosti nejlépe hodnocen zákazníky, kteří již měli tu možnost jej vyzkoušet! Díky dnešní soutěži si jej navíc můžete odnést jako výhru zadarmo! Firma MusclePharm věnuje třem nejlepším tipujícím letošního prvního kola tipovaček tento kvalitní protein.

    Combat Powder je určen k pokrytí zvýšené potřeby bílkovin u fyzicky aktivních jedinců, zejména sportovců. Obsahuje v jedné dávce 25 g proteinové směsi nejvyšší jakosti. Tato směs se skládá z pěti typů proteinů a vyznačuje se vynikající chutí a velmi snadnou rozpustností, což ostatně potvrzují jeho výsledky v našem hodnocení zákazníky. Různá doba trávení a absorpce pěti obsažených proteinových komponentů zaručuje nepřetržité osmihodinové zásobování organismu živinami.

    Držíme Vám palce při tipování, budete-li mezi prvními třemi, máte ho doma!Pravidla tipovací soutěže jsou stejná jako v minulém roce:

1) Pro hlasování je nutné být přihlášen na Ronnie.cz (vpravo nahoře).

2) Podmínkou je správně vyplněný hlas. Počet odeslaných jmen musí odpovídat počtu nabízených možností.
Například v tomto kole musíte tedy vybrat všech pět jmen. Jména na odeslaném tipu se nesmí opakovat.

3) Prvním a rozhodujícím kritériem je počet plusových bodů. Plusový bod je udělován za správně uhodnuté jméno. Počet plusových bodů odpovídá počtu správně zvolených jmen na prvních místech, tedy od prvního místa až po první chybu.
To například znamená, že pokud netipnete vítěze a další místa budete mít bez chyby, nezískáte žádný plusový bod.

4) Druhým kritériem, které rozhodne při shodě plusových bodů, jsou minusové body. Ty můžete získat dvěma způsoby:

Za každého chybně zařazeného závodníka dostanete tolik minusových bodů, jaký je rozdíl (v absolutní hodnotě) mezi Vámi tipnutým a skutečným umístěním.

Za závodníky, kteří se umístí na tipovaných místech, ale Vy je do svého tipu nezařadíte, dostanete tolik minusových bodů, jaký je rozdíl mezi skutečným umístěním a prvním netipovaným místem (v absolutní hodnotě).
Například toto kolo tipujeme 5 finalistů, takže první netipované místo je šesté.

5) Pokud se některý ze závodníků na poslední chvíli nezúčastní soutěže, neovlivní to Vaše skóre. Jméno bude z Vašeho tipu smazáno a závodníci za ním budou posunuti výše.

6) Uzávěrka tipů se uskuteční 12 hodin před zahájením soutěže.

7) V případě zaslání více tipů bude zohledněn jen ten první.

8) V případě shodných tipů na předních místech rozhoduje o udělení věcných výher čas zaslání tipu. Starší tip je výš.

9) Ceny pro výherce budou zaslány pouze čtenářům s dodací adresou na území České republiky.


Tipovací soutěž - Flex Pro 2012
Jméno:
E-mail:
Tučně uvedené položky jsou povinné.
Na 1. místě se umístí:
Na 2. místě se umístí:
Na 3. místě se umístí:
Na 4. místě se umístí:
Na 5. místě se umístí:
Hlasování již bylo ukončeno.
Podmínky soutěže: soutěž začíná 13. 02. 2012 v 08:00 a končí 17. 02. 2012 v 04:00. Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Všeobecnými pravidly soutěží.Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.02.21:44jari - Correa je hodně kvalitní, bez slabiny, může v klidu vystří..+1
17.02.21:22guruhonza - Jari a co říkáš na Correu? =)
17.02.21:17BOSSHUGO - Jarouši... tohle jméno jsem v životě neslyšel, takže jsem ..+1
17.02.20:32jari - A kde máš vítěze Beyekeho?*22* +1
17.02.19:05BOSSHUGO - Člověk tu zajde sem tam a tak jsem to přehlídnul a koukám ..
14.02.09:14jouja - na oficiální startovní listině není
14.02.00:09guruhonza - nechybí Brandon Curry?
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra