Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Názory, které větší část čtenářů považuje za kvalitní:
Hodně dobrej způsob motivace :)
A věci kolem jako reklamu apod. bych neřeši.
;)
Napadlo mě to, v tom případě se Ti omlouvám.
Ty asi nechápeš srandu. Nejsem debil, abych si myslel, že kvůli reklamě hází svoje BMW do škarpy. Jen jsem se dělal srandu právě z těch, který ostře sledujou každej náznak reklamy aby mohli kritizovat.
No a co? Já bych taky podporoval svého sponzora. Jen dement by byl sám proti sobě a proti svému sponzorovi. Tak to nemusíte rozebírat na videu, zvedat a nestarat se o kecy trolů
Ty to asi nechápeš, inteligentní lidi takové reklamy tolerují, protože každý ví, že mít s někým smlouvu nebo sponzory je velká výhoda v každém odvětví. Navíc já mu to přeji, vypadá opravdu dobře, je viděl mnoho práce a dřiny a Petrovi bych radil, ať se na takové kecy vykašle, je to jen rýpání od závistivců.
Navíc když už neřešíte hudbu ve videu, tak řešíte reklamu a jiné kktiny, buďte rádi za takováto motivující videa ...
I kdyby měl smlouvu s NASA a posílal do vesmíru dvacetikilový kotouče, tak nám to může bejt uplně volný..
Všechno je jen reklama. Vzpomeňte si v minulým díle, jak Petr ukazoval svoje BMW. Teď ho dvakrát obrátil a hodil do lesa, aby ukázal, jak to je bezpečný auto. Podle mě má nejenom smlouvu s Extrifitem, ale i s BMW.
Petře, hloupé keci o reklamě některých diskutujících,hoďte za hlavu.Odvádíte dobrou práci a to je to hlavní.Jen houšť a hodně zdraví.
úvod u baru je vystihujicí - LUXUS
....a vy normalne hrajte voe muzikanti
Nightwish já rád, víc ty starší s Tarjou ale tohle také jde :)
No a to cvičení taky šlo
grrr anette olson .. chjo, kez by tam mel tarju aspon :) ci eluvietie :)
on se vysekal v autě?
Nejak ho rozhodili tie komentare

Netreba si to tak pripustat
