Reklama:

Čas pro paparazzi (05/2011)

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Fotografie našich aktivních čtenářů, kterým se podařilo zachytit něco či někoho zajímavého, neostýchali se poprosit osobnost našich sportů a získali s ní pěknou fotku na památku, nebo se jim povedla hezká momentka, stále chodí do naší redakce. Všem z Vás, kteří jen pasivně nepřihlížíte a účastníte se dění na našich stránkách, tímto děkuji!

Pokud jste zachytili i Vy nějaký povedený snímek nebo zastihli osobnost našich sportů (kulturistika, fitness, strongman, bojové sporty a powerlifting), nebojte se a pochlubte se ostatním! Bude-li vybrán, potěšíme Vás odměnou v podobě 5 proteinových tyčinek Hydro Protein Bar značky Extrifit.

Novou sérii čtenářských snímků nabízíme s komentáři jejich autorů níže.

Leží i Vám na disku Vašeho počítače podobná nevyužitá fotografie? Blýskněte se s ní také a pošlete nám ji s průvodním textem na adresu redakce@ronnie.cz, do předmětu uveďte "paparazzi". V případě, že se objeví zde na stránkách, získáte příjemnou odměnu v podobě již zmíněných tyčinek, navíc máte šanci bojovat v dalším kole s ostatními zveřejněnými snímky o 250gramový sáček WPC 80! (Více se dozvíte v úvodním článku zde.)

Již proběhla dvakrát také souhrnná hlasování, v nichž jste vítěze volili Vy, čtenáři, díky svému snímku získal jeden z Vás odměnu dokonce hned třikrát! Vyzkoušejte štěstí také Vy!


Získejte odměnou i Vy tyčinky Hydro Protein Bar a WPC 80! Stačí tak málo!


Pavol Jablonický, Jiří Faflík, Tomáš Bureš, Radek Lonc

Dobrý den,
posílám Vám svoji nejvzácnější fotku, kterou mi vyfotila moje žena, která přemluvila pana Bureše, jestli by se se mnou nechtěl vyfotit. Pan Bureš byl tak hodný, že souhlasil, za což mu moc děkuji. Přizval i pana Jablonického a pana Lonce. Pojmenoval jsem ji "Čtyři generace". Foceno v roce 2008, kdy mi bylo 60 let.
Zprava: P. Jablonický, já (Jiří Faflík), T. Bureš, R. Lonc.
Jiří


Eddie Abbew

Zdravím čtenáře a čtenářky serveru Ronnie.cz.
Stejně jako před rokem jsem na fitness EXPO v Praze potkal známé tváře, jednou tou známou tváří byl nepochybně Eddie Abbew, účastník Mr. Olympia, který pochází z Ghany. Byl tak obrovský, že jsem se s ním prostě musel vyfotit.
Petr


Jindra Michálek

Ahoj,
vzhledem k tomu, že se u nás v rambodílně pohybují jména jako Láďa Kurčík, Michal Sitter a především všudypřítomně vtipný Jindra Michálek, poprosil jsem naposledy jmenovaného tuhle na rychlovku o fotečku a tady je, bicepsy jako grapefruity, ramena jak bowlingové koule, to je náš Jindra. :-)
Ferry


Získat odměnu a zasoutěžit si o ceny v našem seriálu paparazzi by mohli také Vaši přátelé na Facebooku - dejte jim o tom vědět kliknutím na odkaz „Sdílet článek“ či „To se mi líbí“ v závěru článku a podělte se tak s nimi o možnost příjemné odměny a výhry!Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra