Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Krásné tělo s širokým,klenutým
hrudníkem a velkými prsy - to
je Krásná Eva.
Je to asi pekna Dablice:-D :( :oD :-P
Tak to je krasny! Eva vypada snad jeste lepe nez na podzim tady u nas v Turnove na Aminostar cupu. Teda tu mit v posilovne tak to by bylo urazu a rekordu... Jongi chlape myslim ,ze ti tu hodne lidi pravem zavidi!!!;-) :-P
Jasne, ode dneska mam novy pozadi do windoze :-)
Mě se líbí hlavně ta černá fotka s vidlema... ta je vopravdu vostrá :-)

Hodnocení: 0
regius Vloženo: 18:53:46, 18.05.2003
Kdo má cvičit,když kolem tebe cvičí taková kost!!

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 18:06:27, 18.05.2003
Evik Nommero Uno:_)
Tak evík v pátek nominací bez problému prošel a včera na Grand Prix Nutrend obsadila druhé místo právě za Janou Stöcklovou
Radsi ne, uz takhle se u pocitace skoro nic nenaucim:oP :oP
To bys mel videt, co tam mam ted :-D
No myslel jsem spis Jongiho, to by bylo potom oslintanjch monitoru:-D :oP
Spis porusujes prava nainstalovanim nelegalnich Windozu (ja to moc dobre vim, ze tam nemas legalni B-] ):-!
Nastavenim pozadi ve Windozich autorsky prava neporusujes, pokud to neni pocitac verejne pristupny (napr. inet. kavarna) a pokud autorska prava neporusuje zverejnitel.
,ze to jongimu nebude vadit ;-)

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 13:14:53, 18.05.2003
Taky jsem premyslel ze by to slo pouzit jako pozadi, ovcem pokud by to nikomu nevadilo a neni na to Copyright:oD :-D :oD
Tak k tomu nemam slov... Obrazky mluvi samy za sebe. Navic vyborny rozliseni, takze uvazuji o zmene wallpaperu ve Windozich.:oP
Pekne, opravdu pekne... co dodat:-) B-]
