Reklama:
Proteinová svačinka od Smartlabsu 3000 g + 908 g ZDARMA
Skladem už jen posledních 17 ks! Více zde.

Drum & Walk 2: Fitness akce spojující sportovce a hendikepované

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

V sobotu 26. 11. 2011 se ve sportovní hale AC Sparta Praha uskuteční mimořádná fitness akce Drum & Walk 2, která spojuje sportovce a lidi se zdravotním hendikepem. Na programu Vás čeká novinka dnešní doby - H.E.A.T. Program za jedinečného hudebního doprovodu. Mimo jiné zde uvidíte skupinu Jumping Drums, Kamila Střihavku, ale také mnoho významných osobností, jejichž jméno je v úzkém spojení s H.E.A.T. Programem. Máte-li tedy na tento den naplánované volno a chtěli byste si dát "do těla", nebo si prostě jen vychutnat hudební zážitek, pak neváhejte! Lístky jsou již v prodeji!


V chmurných podzimních dnech je třeba dodávat tělu spoustu energie. Dobrý příděl této energie nabídne akce Drum & Walk 2, která se uskuteční 26. 11. 2011 ve sportovní hale AC Sparta Praha Podvinný mlýn. Na programu bude několik lekcí na 300 pásech Maxerrunner, které se používají při moderním skupinovém cvičení H.E.A.T. Program. Vrcholem bude lekce za doprovodu rytmu 100 bubnů skupiny Jumping Drums. Přijďte si zacvičit, nebo si jen vychutnat hudební zážitek!

Program začne ve čtyři hodiny odpoledne lekcí, kterou povede instruktor mistr Michel Catania. Na této lekci navíc pošlapou zdravotníci, kteří svým cvičením přispějí do fondu pro Fakultní nemocnici Motol na vozíčky. Konkrétně to bude na program Running with those that can't, na který je vstupné dobrovolné. Při této lekci se na pásech Maxerrunner projdou zástupci IKEMu, Fakultní nemocnice Motol a dalších lékařských institucí. Také studenti medicíny jsou velice vítáni. Přední český kardiochirurg profesor Jan Pirk si H.E.A.T. Program vyzkoušel a řekl o něm: "Z pohledu sportovce nevím, z pohledu lékaře si myslím, že to může být moc dobré například pro lidi po srdečních operacích, protože je to lepší než ta klasická "běhátka", která máme k dispozici. Dobré je, že i tady mohou být pacienti pohodlně pod kontrolou."

Drum & Walk 2 také navštíví Kamil Střihavka a skupina The Tap Tap, která je tvořená převážně z hendikepovaných studentů či absolventů Jedličkova ústavu v Praze. Vystoupení bude jejich posledním před očekávaným koncertem ve Státní opeře Praha. Zakladatel a dirigent v jedné osobě Šimon Ornest akci hodnotí takto: "Při hře na bubny vzniká spousta energie, která od nepaměti souvisí s pohybem. Přestože většina členů The Tap Tap toho moc nenasportuje, je právě hra na rytmické hudební nástroje způsobem našeho odreagování a seberealizace. Rádi podpoříme dobrou věc a zároveň si vyzkoušíme, jak naše hudba funguje ve spojení s programem Drum & Walk." Nápad spojit H.E.A.T. Program a skupinu The Tap Tap vznikl zcela spontánně. Společnou ideou je vztah k přírodě a její zprostředkovávání těm, kteří si jí z různých důvodů nemohou dopřát dostatek. Fitness H.E.A.T. Program již vedl několik hodin především s dětmi s Downovým syndromem, které pocházely z olomoucké Jasněnky. Toto občanské sdružení pomáhá zdravotně postiženým osobám se sociálním začleněním.

V podvečer přijde na řadu největší show H.E.A.T. Programu v historii. Představí se zde nejen špičkoví instruktoři z ČR, ale i zakladatelé a guru H.E.A.T. Programu Max Grossi a Marika Moretti. Vrcholem dne bude koncert skupiny Jumping Drums, který bude zároveň pro 300 lidí na pásech cvičební lekcí. Hudbu přímo pro tuto příležitost složil hudební skladatel Ivo Batoušek. Tato hlavní část bude startovat v 19:00 a všechny přítomné na pásech i v hledišti čeká 90 minut atraktivní podívané a skvělých rytmů. Projekt Drum & Walk 2 je naprostým světovým unikátem.

Drum & Walk 2 je pokračováním akce, která se uskutečnila v květnu v Olomouci. Po skončení této akce pořadatel Tomáš Hýňa prozradil: "Nápad uspořádat tuto akci vznikl teprve v lednu, ale již v první chvíli jsme věděli, že tohle je přesně ono - jedinečná kombinace kulturního zážitku se sportovním. A dnes se nám to pouze potvrdilo. Jasně, že v tom budeme pokračovat." Svůj slib tedy plní a 26. listopadu 2011 si můžeme zážitek z pohybu a hudby vychutnat v Praze.

Lístky jsou v předprodeji od 26. září 2011. Více informací můžete získat zde: Drum & Walk 2.


H.E.A.T. Program na Drum & Walk 1 v OlomouciLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínIFBB Diamond Cup Skopje 2019: komplet...
amoresPE (14:15) • Ten Stanimir Etov vypada velmi dobree. Krizo by mal spozorniet. 🙂
magazínMichael Toscano ladí formu na profi d...
moab (08:38) • Nešlo by zobrazování fotek v galerii vrátit do původní verze? Ta byla sice hrozná (okno...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
ja.va (00:41) • Přiznám se bez mučení, že diskuze pod články na ronnie.cz navštěvuji jen kvůli radám mí...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
Jay32 (22:39) • já to vidím možná trochu jinak. Za prvé nechápu, proč jsou záběry na fotkách a videí po...
magazínFit Parade Pro Grand Prix 2019: výsle...
eraZ (20:40) • Už pri prvotnom pohľade na fotky som mal ten pocit, že Lukáš mal najlepšiu formu. Teraz...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2019 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2019 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra