Reklama:
VÁNOČNÍ DÁRKY: tašky plné suplementů
Vánoční tašky a balíčky, ale i knihy, fitness dobrůtky, chytré lahve nebo oblečení. Více zde.

Jaký protein je nejlepší?
My to už víme!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Suplementace

Internetový obchod Ronnie.cz - největší prodejce sportovní výživy v České republice - nabízí ve svém sortimentu v kategorii proteinů 130 různých suplementů v 640 variantách balení a příchutí (které máme v absolutní většině skutečně skladem, a tedy ihned k odeslání či odběru). Vybrat si ale v tak velkém množství není jistě pro zákazníky nic snadného. Pro co největší usnadnění jsme už před časem spustili funkci porovnávání, kde si můžete seřadit proteiny podle toho, kolik procent bílkovin (příp. sacharidů nebo tuků) obsahují, a také si můžete nechat vypsat jen ty proteiny, které obsahují Vámi požadované druhy surovin (proteinový izolát, koncentrát, hydrolyzát a podobně). Nyní jsme však spustili další novinku, která Vám usnadní nákup ještě více. Ukážeme Vám totiž, který protein nejlépe chutná, který je nejlépe rozpustný, který jak pění, který se jak tráví a především, který je v „součtu“ všech těchto parametrů prostě ten nejlepší.

Představení systému

Následující trojice obrázků Vám zjednodušeně ukáže, co vše Vám nový systém hodnocení přináší. Snímek první - ve výpisu kategorie si můžete porovnat produkty v jednotlivých příchutích podle souhrnného indexu spokojenosti jeho uživatelů. Snímek druhý - v detailním výpisu produktu vidíte u jednotlivých příchutí také jejich hodnocení. Snímek třetí - kliknutím na číslo indexu spokojenosti Vám naskočí podrobné statistiky pro jednotlivé vlastnosti včetně případných textových komentářů.

Jak to funguje?

Koupíte-li si v našem obchodě jakýkoliv proteinový suplement, po nějaké době (obvykle 14 dní) od chvíle, kdy jej obdržíte, Vás e-mailem požádáme o vyplnění krátké ankety s otázkami ohledně Vaší spokojenosti se zakoupeným zbožím. Takto získané odpovědi automatický systém našeho obchodu statisticky zpracuje a zobrazí u jednotlivých příchutí daného suplementu. Zákazníci tak u každé příchuti uvidí její souhrnné hodnocení (tzv. index spokojenosti), po rozkliknutí i detailní hodnocení chuti, rozpustnosti, pěnivosti a stravitelnosti proteinu, dále pak zjistí, zda-li by tento produkt jeho uživatelé doporučili svým přátelům, a také uvidí případná textová hodnocení uživatelů.

V textu výše jsem několikrát zmínil tzv. index spokojenosti. O co se jedná? Index spokojenosti je jediné číslo (od 0 do 100), které je důmyslným algoritmem odvozeno od hodnocení jednotlivých parametrů daného zboží. Možná si pamatujete, jak jsme se Vás v jedné z anket před časem ptali, jakým vlastnostem proteinových suplementů přidáváte jakou váhu při svém rozhodování. A právě díky těmto odpovědím (a také díky statistickému šetření „tváří v tvář“ u zhruba stovky respondentů v pražských posilovnách) jsme byli schopni výsledné číslo souhrnného indexu spokojenosti vypočítat tak, abychom s klidem mohli prohlásit, že produkt, který ho bude mít nejvyšší, je dle uživatelů produktem ve všech směrech nejlepší.

Třikrát o správnosti výsledků

Za správností všech statistických ukazatelů si pevně stojíme, a to z následujících důvodů. Zaprvé - produkty hodnotí jejich skuteční uživatelé. Nemůže je tedy ovlivnit nikdo, kdo produkt nevyzkoušel, jako tomu bývá u jiných běžných anket napříč internetem. Zadruhé - díky tomu, že jsme největší prodejce sportovní výživy v ČR, máme pro každou příchuť každého produktu možnost oslovit nespočetně větší množství uživatelů a získáme tedy velký počet výsledků, které po statistickém zpracování dají reálný pohled uživatelů na tento produkt. Aby bylo statistické hodnocení skutečně relevantní, zobrazujeme jej u produktů až ve chvíli, kdy se sejde dostatečný počet hodnocení. A zatřetí - náš algoritmus pro vyhodnocení souhrnného indexu spokojenosti přikládá jednotlivým vlastnostem (chuť, rozpustnost, stravitelnost atd.) přesně dané „váhy“ a každou z těchto vlastností započítává do celkového výsledku trochu jinak, avšak přesně podle toho, jakou důležitost těmto parametrům přikládáte Vy, skuteční uživatelé. Index spokojenosti tak dá prostřednictvím jediného čísla o spokojenosti uživatelů s produktem zcela jednoznačný obrázek.

Co připravujeme dále?

V tuto chvíli je celý systém spuštěn pro kategorii proteinových suplementů. V následujících týdnech jej budeme postupně nasazovat i pro sacharidové přípravky a poté (samozřejmě s patřičně upravenými otázkami) i na ostatní kategorie zboží z našeho internetového obchodu.

Celý systém zjišťování a zveřejňování uživatelských hodnocení jsme pro Vás připravovali téměř 10 týdnů. Věřím, že pro Vás bude přínosný a že Vám usnadní a zpříjemní nakupování v našem internetovém obchodě. V případě, že byste k němu měli připomínky či náměty na zlepšení, budu rád, pokud nám napíšete, ať už e-mailem, v diskusi pod tímto článkem nebo v našem diskusním fóru.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.10.20:3588332 - Jojo, taky mi to přijde super, tenhle nápad. U mě teda as..
20.10.11:22TheNaturalWay - U mna vyhrava Optimum Nutrition 100% Whey Gold Standard Do..
20.10.11:09Elwoods - Výborný nápad! Děkuji.*79*
19.10.15:03diager - Konečně! Něco přehledné a hlavně vyzkoušené skutečnými uži..
19.10.13:23ZdenekRazic - super
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínBrett Wilkin 5 dnů před Wings of Stre...
Neutralni typ (17:27) • tohle video by se melo povinne poustet ve skolach tak jako se pousteji varovani pred dr...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Zodiak411 (22:17) • Tommy, když odbočím od toho, že to je absolutně mimo téma těchto stránek, tak to co zde...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Neutralni typ (11:38) • boohuzel to tak je, z techto faktu vychazi jedna vec, ze skutecne verici clovek by nemo...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
maxpoint97 (11:27) • Neskutečně důmyslná logika Tommy. Akorát by sis měl před Vánoci dávat větší pozor. Jak...
magazínRonnie Coleman pod mikroskopem - gene...
Neutralni typ (11:14) • Fakta: Coleman je verici clovek ktery veri v Jezise ve sveho Boha podle svych slov, nic...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2021 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2021 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie