Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
Dobry den, chcela som sa spytat na sacharidove vlny teda strava,a trening. Mam 27 rokov 159 cm, a 54 kil.trapi ma brucho a hlavne zadne stehna na ktorych mam hrcky tukove vankusiky.Chcela by som vyskusat sacharidove vlny,lebo som uz skusala vsetko mozne a nic.pri cviceni uzivam protein od weideru.a este som sa chcela opytat ked mi to pomoze tieto sacharidove vlny, a po skonceni sacharidovych vln nevznikne jojoefekt?Dakujem krasne za odpoved
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli lze spojit protein s tvarohem. Pro mě to má rozhodně lepší chuť tímto způsobem obojí. Děkuji
Dobrý den
je možné při sach. vlnách sladit umělým sladidlem?
Tento jidelnicek obsahuje opravdu např,den 200 soucet 200 sacharidu v 5 jidlech?Na oko to je sestavene prevazne bilkovinou...dekuji za odpoved :)
ahojky, chtěla bych se zeptat, kolik by měla být nejvyšší hranice sacharidů v sacharidových vlnách poslední den, když má váha je 85kg? platí i u žen 5g sacharidů na 1kg hmotnosti? díky za odpověď
Zdravím,
chtěla bych se zeptat, jestli je možné si tvaroh něčím dochutit (samotný mi moc nejede), popř. čím? A jestli vadí, kdybych místo bílků jedla celá vejce.
Předem díky za odpověď.
Jsem jediná kdo si všiml toho chudáka tučňáka v jídelníčku?=)))) nicméně až budu mít za dva měsíce svojí vlastní kuchyň ve vlastním bytečku tak tohle vlnění vyzkouším- ale bude to peklo=)nedokážu si představit takhle jednotvárnou a nezáživnou stravu...bez zeleniny a ovoce...
dodržuju už od čtvrtku a dneska je utery 4 kila jsou dole...jidlo sice neslane mi nechutna ale stoji to za to:)
stale som si nie ista jednou vecou.. 25g, 40g a 60g ryze je myslenych v surovom stale alebo uz uvarenych? Pretoze sacky existuju rozne

.
Ako dlho trvaju jednotlive vlny? Prosim o radu, Cvicim cinkami+kardio uz
asi 4 roky, ale stale kolisem, momentalne mam 58 kg, vysku 165 cm, mojim
cielom je vzdy 54 kg, pretoze sa citim najlepsie, v sucasnosti cvicim
zhruba 2 mesiace, nejake gramy sa mi podarilo zhodit ale na to kolko
cvicim to je nanic, naozaj uz neviem kde robim chybu, no samozrejme v
strave ale uz som zufala, a tieto vlny ma velmi zaujali, ale to sa mam
stravovat takto cely zivot alebo je to na dobu urcitu? Ja sa uz aj tak
stravujem tie 4 roky nizkotucne, davam si neustale pozor, a ako nahle
nieco zjem co by som za normalnych okolnosti nemala hned sa to na mne
ukaze, chcem zit normalne, bez vycitiek a stale si udrziavat moju
povodnu vahu 54 kg, PROSIIIIIIIIIM o radu. 
Cvicte at nejste becky.
hežiš, tohle jíst, tak bych byl mrtvej za tejden B-]

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 18:12:10, 10.06.2003
:´o( to jsou pekny hlouposti, co se tady pisou. Me ta pitoma strava malem zabila. :´o(

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 19:28:51, 19.05.2003
:oP :oP
No, kdyz na to koukam, jeste ze mam vlastni rozpis a vic me to chutna a bilkoviny a sacharidy drzim stejnak na dobry urovni :-D :-D Tohle bych nevydrzel..
uz jsem se lekla, srdce by me to utrhlo:-P
Ta tam je pořád .o).
a co ta libova zeleninka?:´o(
Petce :-D . Ale už je to tu...
To je hruza, vzdycky vsechno stahnes nez si to stihnu precist:´-( :´o(
Komupa se to zase nelibilo?:_)
Co ji to tam silence cpes za protejn, ze se tak sklebi ? :)))) Suseny chrousty ? :-O
