Reklama:

Sach. vlny pro holky III.

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Pro dívky

Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.
 

Hodnocení: 0
zuzka-dietka
Vloženo: 21:26:22, 10.02.2016 | profil autora
Příspěvek porušující pravidla diskusí byl odstraněn.

Hodnocení: 0
carmen
Vloženo: 22:48:01, 23.03.2015 | profil autora
Dobry den, chcela som sa spytat na sacharidove vlny teda strava,a trening. Mam 27 rokov 159 cm, a 54 kil.trapi ma brucho a hlavne zadne stehna na ktorych mam hrcky tukove vankusiky.Chcela by som vyskusat sacharidove vlny,lebo som uz skusala vsetko mozne a nic.pri cviceni uzivam protein od weideru.a este som sa chcela opytat ked mi to pomoze tieto sacharidove vlny, a po skonceni sacharidovych vln nevznikne jojoefekt?Dakujem krasne za odpoved

Hodnocení: 0
wendychlumova
Vloženo: 11:08:16, 15.08.2014 | profil autora
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli lze spojit protein s tvarohem. Pro mě to má rozhodně lepší chuť tímto způsobem obojí. Děkuji

Hodnocení: 0
barbarakaren
Vloženo: 17:32:05, 10.05.2014 | profil autora
Dobrý den

je možné při sach. vlnách sladit umělým sladidlem?

Hodnocení: 0
NecasovaAneta
Vloženo: 10:44:27, 27.05.2013 | profil autora
Tento jidelnicek obsahuje opravdu např,den 200 soucet 200 sacharidu v 5 jidlech?Na oko to je sestavene prevazne bilkovinou...dekuji za odpoved :)

Hodnocení: 0
wendyssa007
Vloženo: 21:07:17, 26.02.2012 | profil autora
ahojky, chtěla bych se zeptat, kolik by měla být nejvyšší hranice sacharidů v sacharidových vlnách poslední den, když má váha je 85kg? platí i u žen 5g sacharidů na 1kg hmotnosti? díky za odpověď

Hodnocení: 0
Kriss
Vloženo: 15:51:10, 25.07.2011 | profil autora
Zdravím,

chtěla bych se zeptat, jestli je možné si tvaroh něčím dochutit (samotný mi moc nejede), popř. čím? A jestli vadí, kdybych místo bílků jedla celá vejce.

Předem díky za odpověď.

Hodnocení: 0
petaoldova
Vloženo: 19:47:54, 16.01.2011 | profil autora
Jsem jediná kdo si všiml toho chudáka tučňáka v jídelníčku?=)))) nicméně až budu mít za dva měsíce svojí vlastní kuchyň ve vlastním bytečku tak tohle vlnění vyzkouším- ale bude to peklo=)nedokážu si představit takhle jednotvárnou a nezáživnou stravu...bez zeleniny a ovoce...

Hodnocení: 0
zdenulinka
Vloženo: 19:55:48, 20.10.2009 | profil autora
dodržuju už od čtvrtku a dneska je utery 4 kila jsou dole...jidlo sice neslane mi nechutna ale stoji to za to:)

Hodnocení: +1
panda_extrakt
Vloženo: 18:49:42, 03.08.2008 | profil autora
stale som si nie ista jednou vecou.. 25g, 40g a 60g ryze je myslenych v surovom stale alebo uz uvarenych? Pretoze sacky existuju rozne .

Hodnocení: 0
malicickaa
Vloženo: 09:13:50, 10.07.2008 | profil autora
Ako dlho trvaju jednotlive vlny? Prosim o radu, Cvicim cinkami+kardio uz

asi 4 roky, ale stale kolisem, momentalne mam 58 kg, vysku 165 cm, mojim

cielom je vzdy 54 kg, pretoze sa citim najlepsie, v sucasnosti cvicim

zhruba 2 mesiace, nejake gramy sa mi podarilo zhodit ale na to kolko

cvicim to je nanic, naozaj uz neviem kde robim chybu, no samozrejme v

strave ale uz som zufala, a tieto vlny ma velmi zaujali, ale to sa mam

stravovat takto cely zivot alebo je to na dobu urcitu? Ja sa uz aj tak

stravujem tie 4 roky nizkotucne, davam si neustale pozor, a ako nahle

nieco zjem co by som za normalnych okolnosti nemala hned sa to na mne

ukaze, chcem zit normalne, bez vycitiek a stale si udrziavat moju

povodnu vahu 54 kg, PROSIIIIIIIIIM o radu.

Hodnocení: 0
TOP.MAJK
Vloženo: 13:48:04, 17.09.2007 | profil autora
Cvicte at nejste becky.

Hodnocení: 0
Sova
Vloženo: 17:45:43, 07.08.2003 | profil autora
hežiš, tohle jíst, tak bych byl mrtvej za tejden B-]

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 18:12:10, 10.06.2003
:´o( to jsou pekny hlouposti, co se tady pisou. Me ta pitoma strava malem zabila. :´o(

Hodnocení: 0
anonymní
Vloženo: 19:28:51, 19.05.2003
:oP :oP

Hodnocení: 0
Martini
Vloženo: 18:39:23, 14.05.2003 | profil autora
No, kdyz na to koukam, jeste ze mam vlastni rozpis a vic me to chutna a bilkoviny a sacharidy drzim stejnak na dobry urovni :-D :-D Tohle bych nevydrzel..

Hodnocení: 0
hatrefa
Vloženo: 13:34:36, 14.05.2003 | profil autora
uz jsem se lekla, srdce by me to utrhlo:-P

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 12:23:48, 14.05.2003 | profil autora
Ta tam je pořád .o).

Hodnocení: 0
hatrefa
Vloženo: 12:23:02, 14.05.2003 | profil autora
a co ta libova zeleninka?:´o(

Hodnocení: 0
Martin / Ronnie.cz
Vloženo: 12:11:18, 14.05.2003 | profil autora
Petce :-D . Ale už je to tu...

Hodnocení: 0
Conan
Vloženo: 11:43:30, 14.05.2003 | profil autora
To je hruza, vzdycky vsechno stahnes nez si to stihnu precist:´-( :´o(

Komupa se to zase nelibilo?:_)

Hodnocení: 0
daveM
Vloženo: 00:27:35, 14.05.2003 | profil autora
Co ji to tam silence cpes za protejn, ze se tak sklebi ? :)))) Suseny chrousty ? :-O







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 50 sekundami?



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2026 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2026 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
MAGAZÍN OBCHOD AKADEMIE
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie