Reklama:
Jen na pár dní: Agrezz 1+1!
Stimulace, napumpování, maximální výkony. Nejprodávanější anabolizér v extrémní akci! Více zde.

Tomáš Bureš otevírá nové fitness centrum v Praze!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Ostatní

Máme výbornou zprávu pro všechny milovníky sportu, cvičení, činek a kulturistiky! V minulém týdnu bylo v Praze otevřeno nové fitness centrum, a ne ledajaké. T&M Olympia Fitness, které najdete v Litevské ulici na Praze 10, totiž otevírají opravdu lidé, kteří ví, „o co go“. Jsou jimi letošní stříbrný medailista z Arnold Classic - skvělý Marek Vomáčka a fenomenální, nesčetnými kulturistickými vavříny ověnčený Tomáš Bureš. Na myšlenku, že by si mohli otevřít svou vlastní posilovnu, přišli na soutěži Mr. Olympia a od myšlenky neměli k realizaci daleko. Inspirace byla jasná. „Po tom, co jsme v Americe trénovali v Gold´s Gymech, chtěli jsme si vybudovat takový malý český Gold´s Gym v Praze,“ prozrazuje Tomáš.

Na vybavení posilovny si dali oba majitelé, poučeni vlastními bohatými zkušenostmi, velmi záležet. „Dříve jsme museli chodit třeba do čtyřech fitek, abychom si dobře odcvičili všechny partie, takže jsme se nyní snažili zařídit posilovnu tak, aby bylo možné si kvalitně zacvičit na jednom místě,“ říká k vybavení posilovny Marek Vomáčka. Prostor posilovny je rozdělen do několika zón. V první části se nachází odpočinková část vybavená pohodlnými křesílky, za ní je umístěna klimatizovaná aerobní zóna s televizí, následuje posilovací část vybavená tichými pohodlnými stroji Life Fitness s cihličkami. Pro tvrďáky je určena poslední zóna zařízená v hardcore stylu. Zde najdeme širokou sadu jednoruček a stroje Hammer Strenght s nakládacími kotouči, podlaha je pokryta speciální silnou gumou, která snese i odhození těžké činky.

Ačkoli posilovnu budou vést profíci, nemusí se sem bát přijít ani naprostí začátečníci. „Každému v rámci možností poradíme, jak cvičit nebo jak správně používat jednotlivé stroje,“ nechává se slyšet Tomáš Bureš a dodává: „Chceme, aby se tu lidé cítili dobře, a tak se jim budeme snažit vycházet maximálně vstříc, ať už co se týče výběru hudby, nebo zajištění sportovní výživy.“ Momentálně jsou na baru k dostání sportovní doplňky společnosti Vitalmax a QNT, ovšem na objednávku budou klientům dodány i produkty jakéhokoli jiného výrobce sportovní výživy.

Zejména ženy asi bude zajímat, že v T&M Olympia Fitness nenajdou jenom posilovnu, ale také aerobní sál se speciální odpruženou fitness podlahou, kde budou probíhat skupinové lekce zumby, aerobiku nebo pilates. Ve fitness centru bude k dispozici také speciální vibrační solárium podporující hubnutí, využít tu bude možné služeb vyškolených trenérů a výhledově se zde počítá i s fyzioterapeutickou ordinací.

To ale ještě stále není všechno. T&M Olympia Fitness přichází ještě s jednou lahůdkou. Ve spolupráci s místní restaurací vytvořilo pro své hosty speciální fitness jídelníček, takže pokud si nestihnete uvařit, budete si zde moci dát jídlo vyhovující zásadám sportovní výživy, případně si jej budete moci v krabičce odnést do zaměstnání či domů.

A to nejdůležitější na konec. Dveře centra budou návštěvníkům otevřeny každý všední den od 7 do 22 hodin, o víkendu pak od 8 do 21 hodin. Pokud byste si ale chtěli přijít zacvičit třeba v 5 hodin ráno, není problém. „U nás není nic nemožné, vše záleží jen na domluvě. Pokud to jen trochu půjde, budeme se snažit každému vyjít vstříc,“ říkají shodně oba majitelé.

T&M Olympia Fitness je otevřeno teprve dva týdny, ovšem už jej navštívila téměř celá česká kulturistická špička. Ani Vy si nenechte ujít příležitost zacvičit si u profesionálů. Za jednorázový vstup zaplatíte 99 Kč, v prodeji jsou i zvýhodněné permanentky.

Veškeré informace naleznete na facebookovém profilu centra T&M Olympia Fitness nebo na jeho webových stránkách.


POZOR!

Ronnie.cz Vám ve spolupráci s T&M Olympia Fitness v brzké době přinese atraktivní soutěž, ve které výherce získá trénink s Tomášem Burešem, naším v současné době nejlepším kulturistickým závodníkem! Takže sledujte naše stránky.


T&M Olympia Fitness - fotogalerieLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

08.11.11:11Diana - Gratuluji, je to opravdu skvělé fitko. Vše čisté, milá obs..
10.10.17:26cutlerjakstehno - já mám svoje vlastní fitko, a stálo mě jen trochu práce. p..+3
07.10.17:48reveira - Přeji hodně spokojených zákazníků.Jak jen to bude možné ur..
06.10.10:25Who? - to je skutečně příhodné pojmenování. HS Fitness je samozře..
06.10.09:5488332 - Zas a znova mě napadá akorát věta `V Praze je prostě blaho..
06.10.09:02ygg - Může mi někdo, kdo zná obě fitka, tj. skutečně tam byl, na..
06.10.08:42randall - jeden by žasl nad tím,co někdo je schopnej napsat za moudra!
06.10.07:30Filip Vaško - + V tom jídelníčku jsou parádní dobroty :)
06.10.01:11DTaus - Zkuste si někdo udělat fitko a poznáte to sami, jak je sak..
05.10.19:38thomasos - ale aspon podla podlahy vidno ze to zariadoval kulturista ..+3
05.10.16:07Noremorsedan - Kardio Cybex, jeden Spinner, od Hammer Strength tam mají j..
05.10.14:22dandík - Mám to 5 minut od bytu. Zejtra deme na první trénink. A te..
05.10.13:30growler - ked som to cital,tak som si to predstavoval ako komplex s ..-4
05.10.11:52Filip Vaško - Ty jednoručky vypadaj nádherně. Kdybych nebydlel 150km od..+1
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Supertelo.cz, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 03222543 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2022 Supertelo.cz, s. r. o. • Copyright © 2001-2022 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie