Před napsáním příspěvku nepřehlédněte
pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Hodnocení: 0
anonymní Vloženo: 11:50:37, 17.05.2003
nejak dlouho uz je "docasne mimo provoz":-!
Koukni do sekce diskusního fóra myslím Výživa a suplementace, tam mají holky o tomhle drbárnu... :-)

Hodnocení: 0
Kačkač Vloženo: 11:55:41, 13.05.2003
Majko zajimalo by mě, jak pokracujes, na kolika kilech a procentech tuku jsi zacinala jak je tomu dnes. Kdo Ti radi jak se stravovat, kolik, ceho a kdy jíst? Drzim ti palce.!!! :o))
Drzim ti palce, me to ceka za dva mesice a uz se tesim :)))
