Reklama:

Vlnění - den 0

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Pro dívky
Tento článek je velmi starý, informace v něm tedy už nemusí být zdaleka aktuální.


DEN 0

Zítra se začnu vlnit…

Představte si běžnou, naprosto obyčejnou a „normálně“ se stravující holčinu. Jako průměrný člověk. Žádné diety, žádná pravidelnost v jídle, jednou za týden pár dní přejídání (když se dostavím domů… :o)) De facto žádný sport už x let. Před měsícem se přišla poprvé seznámit s prostředím posilovny a od té doby se tam vrací dejme tomu 2x týdně.

To by bylo pro ilustraci, abyste si mohly představit, s kým máte tu čest... :o)

A tahle slečna se zítra začne vlnit... Bylo by to pro ni jistě snazší, kdyby byla dosud zvyklá jíst málo (pro ni pojem "málo", tedy jakž takž běžná porce, která by jí měla stačit). Ale kdepak! Do té se toho, lidičky, vejde! To víte, celoživotní trénink...

Dnešní nákup toho, co bude jíst následující týden, by si mohla snad nastrkat i do kapes svých těsných jeansů. Podíváme se na to spolu. Hm, máme tu mňam vajíčka, z kterých ovšem ujíme jen bílek :o/ Pak jogurtíky, ty by šly, cornflakes, které vyvolávají neutrální pocity... ale máme krabici tak na dva roky :o) Á, copak tu je dále? Hm, trochu polystyrénu na izolaci střech (proč ho prodávají v potravinách a v tak malém balení??? :o)) A hlavně, mít kuřecí maso!

Jsme vybaveni, přátelé, a zítra začínáme...


DEN 1

Jaký byl první den? Je mi líto, ale asi to nebude pocitově zrovna objektivní, protože zrovna přišel jeden z mých oblíbených, svou návštěvou poctila moji hlavu jedna z "kamarádek" bolestí... Ale jinak? Ráno jsem vstávala o něco dřív, abych si udělala "jídlo" k snídani a na dobu mé oblíbené pracovní činnosti. (A to už je u mě co říct, každá minuta spánku je dobrá :o) Navíc jsem pak zjistila, že jsem si ho mohla ještě trochu dopřát, protože vajíčka se vařila sama, zatímco jsem prodělávala rituály svého běžného rána. Bílky měly tu čest osobně se seznámit s mou HCl a změnit své "já", zatímco žloutky se podívaly jen do koše, kde už mnoho kariéry nenadělají :o). Maso k obědu bylo osmahnuté taky dost rychle, o proteinu ani nemluvě. (Mimochodem, něco tak hnusného jsem dodnes nepila, o čemž jsem se přesvědčila okolo jedenácté hodiny :o) Nauzeu jsem potlačila :o))) a v jednu hodinu do sebe naházela rychle mezi klienty kuřecí maso. Neměla jsem čas myslet na hlad, který se nicméně ani neobjevil, ač byl očekáván (nemůžu říct, že toužebně :o))

Kolegyně v práci byly z mého současného způsobu stravování více než nadšené, protože "zdědily" veškeré jogurty a ovoce, které jsem tam měla... (A to se v naší zoufalé práci, kde bychom okusovaly i trubky od topení, kdybychom na to právě měly čas, cení nad zlato :o)) Ve tři hodiny jsem už byla doma a poté, co do mě přítel "násilím" vpravil protein s mlékem (o mém prožitku z proteinu jsem se již zmiňovala a mléko nepiju už odmala), mě doprovodil do přírody (tady v Praze to představují tak tři stromy pohromadě...), abych si zaběhala. Sám šel povzbuzovat naše fotbalové mužstvo. Proti běhání a vůbec pohybu nic nemám, byla jsem ráda, ale oba moje podvrtnuté kotníky, rozbitá hlava a rameno nabodnuté na trčící zbytek kmene si na ten terén moc rádi nostalgicky zavzpomínají. Nu což, budeme hledat další roztomilá zákoutí :o)

Za celý den jsem vypila asi tak 2,5 litru vody, což oproti mému běžnému příjmu znamenalo milionkrát víc běhat na záchod :o) (Dalo by se říct, že než jsem se vrátila zpět do ordinace, chtělo se mi zase… :o)) Navíc ještě dvě deci vody s rozpuštěným multivitamínem. Večer trochu kuřátka a ještě jsem přihodila kus okurky, ačkoliv jsem fakt hlad neměla. Což je u mě taky s podivem, když vím, jaké množství jsem do sebe běžně schopna vstřebat (záměrně nepíšu "vstřebávám"...)

Pak už jen něco málo pohybu a spokojeně usnout na rameni nejmilejšího človíčka na světě... :o)


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

17.05.11:50anonymní - nejak dlouho uz je "docasne mimo provoz":-!
13.05.12:06Ronnie - Koukni do sekce diskusního fóra myslím Výživa a suplementa..
13.05.11:55Kačkač - Majko zajimalo by mě, jak pokracujes, na kolika kilech a p..
12.05.23:19marrco - Drzim ti palce, me to ceka za dva mesice a uz se tesim :)))
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 77 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra