Jak jsme Vás před nedávnem informovali, konala se 30. dubna v rakouském St. Pöltenu mezinárodní soutěž International Austria Cup 2011. Naši závodníci zde stejně jako loni dosáhli hned několika krásných medailových umístění.
Zlaté medaile získali Josef Hrubý, Bohumil Ticháček, Vladimír Dostál, Pavel Fabók, Kateřina Meninská a Radek Kosek. Stříbro si odvezli Jiří Faflík a Pavel Bartoníček, bronzové medaile vybojovali Jiří Lasík a Josef Kadeřábek. Přehled umístění všech závodníků soutěže najdete níže. Medailistům i ostatním českým reprezentantům, kteří se soutěže zúčastnili, gratulujeme!
Klasická kulturistika muži: junioři - open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Leber Roland |
Rakousko |
2. |
Lelovics Gabor |
Maďarsko |
Kulturistika muži: junioři - open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Lieskovsky Peter |
Slovensko |
2. |
Verhoeven Sascha |
Rakousko |
3. |
Knes Kevin |
Rakousko |
4. |
Kinz Milan |
Česká republika |
Kulturistika muži: masters 40 - 49 let - open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Hrubý Josef |
Česká republika |
2. |
Grässel Joaachim |
Německo |
Kulturistika muži: masters 50 - 59 let - open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Ticháček Bohumil |
Česká republika |
Kulturistika muži: masters nad 60 let - open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Dostál Vladimír |
Česká republika |
2. |
Faflík Jiří |
Česká republika |
Páry
p. |
jméno |
stát |
1. |
Pavel Fabók a Kateřina Meninská |
Česká republika |
Bikiny
p. |
jméno |
stát |
1. |
Nagy Bettina |
Maďarsko |
2. |
Redl Petra |
Rakousko |
3. |
Maparasz Kitti |
Maďarsko |
4. |
Peter Livia |
Maďarsko |
5. |
Talavofa Lucie Patricie |
Česká republika |
6. |
Klaudia Paczolay |
Maďarsko |
Bodyfitness ženy: juniorky - open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Szigethy Anett |
Maďarsko |
Kulturistika ženy: open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Kateřina Meninská |
Česká republika |
Bodyfitness ženy: open
p. |
jméno |
stát |
1. |
Kristin Kristjansdottir |
Island |
2. |
Szeberenyi Anna |
Maďarsko |
3. |
Kralovicová Miroslava |
Slovensko |
4. |
Sadílková Dagmar |
Česká republika |
5. |
Hawsutova Erika |
Slovensko |
6. |
Šmardová Veronika |
Česká republika |
Klasická kulturistika muži: do 175 cm
p. |
jméno |
stát |
1. |
Akbari Mahdad |
Německo |
2. |
Bartoníček Pavel |
Česká republika |
3. |
Rody Hedo |
Rakousko |
4. |
Herzog Peter |
Rakousko |
5. |
Lengauer Thomas |
Rakousko |
6. |
Zöbinger Manfred |
Rakousko |
Klasická kulturistika muži: do 180 cm
p. |
jméno |
stát |
1. |
Chalupka Manuel |
Rakousko |
2. |
Mag (FH) Praschl Martin |
Rakousko |
3. |
Meier Florian |
Německo |
Klasická kulturistika muži: nad 180 cm
p. |
jméno |
stát |
1. |
Mag (FH) Schober Harald |
Rakousko |
2. |
Steurer Herwig |
Rakousko |
3. |
Patrick Fötsch Bodycult |
Rakousko |
4. |
Bahník Petr |
Česká republika |
5. |
Michal Vodák |
Česká republika |
Klasická kulturistika - absolutní vítěz
p. |
jméno |
stát |
|
Mag (FH) Schober Harald |
Rakousko |
Kulturistika muži: do 70 kg
p. |
jméno |
stát |
1. |
Kandov Michael |
Rakousko |
Kulturistika muži: do 80 kg
p. |
jméno |
stát |
1. |
Kosek Radek |
Česká republika |
2. |
Helm Manuel |
Rakousko |
Kulturistika muži: do 90 kg
p. |
jméno |
stát |
1. |
Kronberger Roman |
Rakousko |
2. |
Lentz Rico |
Německo |
3. |
Kadeřábek Josef |
Česká republika |
4. |
Šerák Pavel |
Česká republika |
5. |
Borč Petr |
Česká republika |
6. |
Attia Osama |
|
Kulturistika muži: do 100 kg
p. |
jméno |
stát |
1. |
Fabók Pavel |
Česká republika |
2. |
Selsam Harald |
Německo |
3. |
Lasík Jiří |
Česká republika |
4. |
Pfandl Paul |
Rakousko |
5. |
Rothenbucher Stefan |
Rakousko |
Kulturistika muži: nad 100 kg
p. |
jméno |
stát |
1. |
Stürzlinger Robert |
Rakousko |