Reklama:

Ty nejlepší z nejlepších
aneb ženy na Olympii 2010

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Netrpělivě očekávaná Olympia 2010 je za námi a my Vám přinášíme fotogalerii ženských kategorií, a to Ms. Olympia, Fitness Olympia, Figure Olympia a Bikini Olympia. Zaměřili jsme se na TOP 3, tedy na tři vítězky z každé kategorie. U kategorie Fitness můžete navíc zhlédnout i fotky z povinné volné sestavy.

Jak dopadlo Vaše tipování? Shoduje se s rozhodnutím porotců? Podělte se s námi o Vaše názory.


Ms. Olympia

Ms. Olympia je nejvíce sledovanou ženskou kategorií, mnoho přítomných mužů mohlo jenom snít o takových bicepsech, jaké předvedly vítězky. První místo obsadila šestinásobná držitelka titulu Ms. Olympia Iris Kyle. Opět potvrdila svoji pozici královny bodybuildingu. Na druhém místě skončila Yaxeni Oriquen, která na Olympii zvítězila již v roce 2005. Třetí místo patřilo Debi Laszewski.

Iris Kyle

Yaxeni Oriquen

Debi Laszewski


Fitness Olympia

Kategorie fitness je divácky velmi atraktivní hlavně z toho důvodu, že závodnice vedle povinných čtvrtobratů předvádějí volnou sestavu. Soutěž sice začala malým faux-pas, protože organizátoři nezvládli nastavení osvětlení pódia. Nicméně i přes malý nedostatek v úvodu se závodnice úžasně prezentovaly. Tento ročník svým představením opět nadchla porotu Adela Garcia, která vlastní již čtyři tituly Fitness Olympia. Druhé místo obsadila Tanji Johnson a třetí místo Vám dobře známá Trish Warren.

Adela Garcia

Tanji Johnson

Trish Warren


Figure Olympia

Kategorie figure je poměrně novou záležitostí na Olympii, a to od roku 2005. Organizátoři se rozhodli tuto kategorii zařadit z toho důvodu, že v kategorii fitness začalo ubývat závodnic. Objasnění je jednoduché, dle povinných volných sestav si můžete všimnout, že bez důkladné gymnastické průpravy uspět nelze. Můžeme si tuto kategorii přirovnat k Vám dobře známému bodyfitness. Jaké jsou tedy výsledky? První místo obsadila Erin Stern, na druhém místě skončila vítězka minulého ročníku Olympie v kategorii figure Nicole Wilkins Lee a konečně třetí místo patří Heather Mae French.

Erin Stern

Nicole Wilkins Lee

Heather Mae French


Bikini Olympia

Bikini Olympia patří k nejmladší kategorii na Olympii, tento ročník proběhla její premiéra. Jedná se o kategorii, kde rozhoduje jednak sportovní postava, ladná chůze, sexy pohyby a krásná tvář. Jak si můžete všimnout z fotogalerie, nejedné z dívek k vítězství dopomohl zásah plastického chirurga, ale o to zde nejde. Důležité je, že se bylo opravdu na co dívat. Posuďte sami. První místo obsadila Sonia Gonzales, druhá byla Nathalia Melo a třetí místo získala Nicole Nagrani.

Sonia Gonzales

Nathalia Melo

Nicole Nagrani


Zdroj:
www.mrolympia.com
www.musculardevelopment.com
www.eastlabs.com
www.rxmuscle.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

01.10.02:20Carnivor - Trish 3. a Branch taky 3. *79* *2*
01.10.00:34Edvard - Ta Iris je skvela, ta jeji zadni poza proste genialni.+1
30.09.16:49Majka - Bikini budou teď na GP PEPA Opava :)
30.09.15:40katushka - *79* *79* též bych brala bikiny v ČR, jsou to hezké holky..
30.09.15:38koocik - škoda, že ty bikiny nepořádají u nás... jinak taky by bylo..
30.09.14:01Fangorn - Wow, Erin z Figure je moc sympatická holčina *79* +1
30.09.13:21tarzos - Není někde více fotek z kategorie Bikiny? *2* +3
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 73 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYpráce Jatomi Fitness Palladium hledá trenér...
Hledáme aktivního trenéra/trenérku do Jatomi fitness Palladium.
práce Posila do trenérského týmu Fitko Václ...
Do zavedeného klubového fitness na Václavském náměstí hledáme nové kolegy a kolegyně na pozici os...
práce Nabídky práce
Akutně hledáme lektorku na cca 2 měsíční záskok (do května) zaběhnuté lekce TABATA - každé Ponděl...
práce Hledáme recepční do MTV Fitness
Hledáme recepční do fitness centra MTV Fitness & Squash Praha 9 - Kyje. Zajímáte o fitness a rádi komunikujete s lidmi? Tak se s Vámi rádi potkáme! Požadujeme: příjemné vystupování, spolehlivost, pracovitost, základní,uživatelskou znalost PC, trestní bezúhonnost Nabízíme: příjemné sportovní prostředí a výborný kolektiv, firemní benefity (volný vstup do všech poboček MTV Fitness, solárium a další). Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte spolu s fotkou na email: silviemtvfitness@seznam.cz
bazar Snožování technogym
Prodáme snožování technogym, 6900,- V dobrém stavu, máme nové a tyto pošleme dále.Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra