V sobotu 1. května se v Hrádku nad Nisou koná mistrovství Čech mužů a žen 2010. Závodníci se utkají v kategoriích kulturistiky, klasické kulturistiky a bodyfitness - kompletní propozice zobrazíte zde. Celé klání, z něhož Vám zprostředkujeme přímý přenos, se uskuteční v DK Beseda na Horním náměstí (přesnou polohu konání zobrazíte na mapě kliknutím zde, schéma parkovišť v pdf zde).
Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete tedy moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Semifinále soutěže zahajuje v 10:00, finále potom v 15:00.
Vstupenky za 250 Kč na celý den můžete zakoupit v sobotu na místě konání.
Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.
Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na zveřejnění výsledků soutěže bezprostředně po jejich vyhlášení, fotografie ohodnotíte již týž den ve večerních hodinách!
Startovní listiny
Kulturistika muži do 67,5 kg
• 1. Tomáš Lukáč
• 2. David Varga
• 3. Radek Kundrík
• 4. Manfred Jakl
Kulturistika muži do 75 kg
• 1. Petr Fink
• 2. Michal Jedlička
• 3. František Filip
• 4. Vladimír Štěpánek
• 5. Martin Adam
• 6. Tomáš Růža
Kulturistika muži do 82,5 kg
• 1. Jaroslav Havel
• 2. David Zajtler
• 3. Josef Kadeřábek
• 4. Michal Kičák
• 5. Filip Grznár
• 6. Rudolf Pinkas
• 7. Milan Bodlák
• 8. Michal Trykar
Kulturistika muži do 90 kg
• 1. Michael Dvořák
• 2. Josef Mašín
• 3. Vladimír Dostál
• 4. Jiří Vacek
• 5. Zdeněk Červený
• 6. Jaroslav Vöröš
• 7. Jiří Faflík
Kulturistika muži nad 90 kg
• 1. Tomáš Mach
• 2. Pavel Bretšnajdr
• 3. Martin Herz
Klasická kulturistika *
• 1. Ladislav Janovský
• 2. David Werner
• 3. Aleš Hoffmann
• 4. Marek Hudec
• 5. Luděk Jiráček
• 6. Jiří Lasík
• 7. Filip Pospíšil
• 8. Jiří Vilímek
• 9. Petr Baňař
• 10. Miloš Hoffmann
• 11. Michal Křivánek
* kategorie se bude podle výšky dělit do dvou až dle přihlášených závodníků
Bodyfitness ženy do 160 cm
• 1. Petra Mazačová
• 2. Petra Dvořáková
Bodyfitness ženy do 164 cm
• 1. Michaela Duchová
• 2. Renata Richterová
• 3. Dagmar Sadílková
• 4. Milena Koudelková
• 5. Pavlína Tejklová
Bodyfitness ženy nad 164 cm
• 1. Monika Žeravová
• 2. Radana Čechová
• 3. Jana Hartmanová
• 4. Libuše Pragerová
• 5. Jolana Václavíková
• 6. Gabriela Petrovajová