Pořádně napínavou podívanou slibuje pohled do startovní listiny soutěže Grand Prix PEPA Opava, která se koná již tuto sobotu a kterou budete moci sledovat i v přímém přenosu na Ronnie.cz. V kategorii mužů do 80 kg je přihlášeno 11 závodníků (mezi nimi např. i David Plachý, pátý z Mistrovství Evropy mužů 2006 v kategorii do 80 kg) a v kategorii do 90 kg 7 závodníků (mezi nimi nestárnoucí Ivan Horáček či loňský absolutní vítěz soutěží v kondiční kulturistice Petr Hamerník). Nejtěžší kategorie mužů nad 90 kg bude ve znamení souboje 11 závodníků ze Švédska, Lotyšska, Litvy a Polska - nejzajímavější jména patří ale borcům z České republiky: na jedno pódium se postaví Tomáš Mach, Radek Čejka, Martin Dráb a Lukáš Osladil! Stejný počet závodníků přivítá i kategorie klasické kulturistiky, nejpočetněji pak bude zastoupeno bodyfitness žen, kde se utká 19 závodnic z šesti evropských států!
Kulturistika muži - do 80 kg
• 1. Tomasz Babiniak (Polsko)
• 2. Mariusz Balazinski (Polsko)
• 3. Miroslav Hanák (SK Best Fitness Žďár nad Sázavou)
• 4. David Plachý (Imperial Karlovy Vary)
• 5. Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
• 6. Rudolf Pinkas (Fitcentrum U Pešků Liberec)
• 7. Fredrik Spang (Švédsko)
• 8. Robert Horvat (Chorvatsko)
• 9. Danijel Miklečić (Chorvatsko)
• 10. Milan Řehák (Bizon Underground Gym Hradec Králové)
• 11. Branko Tumara (Rakousko)
Kulturistika muži - do 90 kg
• 1. Martin Rezek (Stan's gym Kladno)
• 2. Roderikas Kuodis (Litva)
• 3. Adrian Huizar Austria (Mexiko)
• 4. Dušan Kraus (Big1Fitness Brno)
• 5. Ivan Horáček (City Fitness Centrum Hořice)
• 6. Petr Hamerník (Akademie Ronnie.cz Praha)
• 7. Hilary Nambwaya (Švédsko)
Kulturistika muži - nad 90 kg
• 1. Lars Olsting (Švédsko)
• 2. Vitaly Alexandrov (Lotyšsko)
• 3. Arvidas Mickus (Litva)
• 4. Radek Čejka (Universal Gym Ústí nad Labem)
• 5. Danjus Barzinskas (Litva)
• 6. Martin Dráb (Klub kulturistiky Ostrava)
• 7. Tomáš Mach (Profi wellness a Mega Pro Kladno)
• 8. Bartosz Guran (Polsko)
• 9. Andrzej Kolodziejczik (Polsko)
• 10. Lukáš Osladil (Kentoya fitness Praha)
• 11. Zdeněk Flachs (Fitcentrum U Pešků Liberec)
Klasická kulturistika
• 1. Adam Švehla (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 2. Michal Sitter (Remi Sport Prostějov)
• 3. Michal Krajewski (Polsko)
• 4. Filip Doliška (FC Karo Slavia Havířov)
• 5. Marcin Lopucki (Polsko)
• 6. Vít Kotas (Fitness Gym Vrábel Olomouc)
• 7. Lukáš Špaček (FC Karo Slavia Havířov)
• 8. Martin Hanzel (Švédsko)
• 9. Marion Weisz (Rakousko)
• 10. Mark Pocak (Rakousko)
• 11. Branko Tumara (Rakousko)
Bodyfitness ženy
• 1. Jana Kolbaská (Slovensko)
• 2. Petra Urbánková (MD Posilovna Brno)
• 3. Jenny Olsson (Švédsko)
• 4. Rosie Anderberg (Švédsko)
• 5. Renata Jablonska (Polsko)
• 6. Janka Pálešová (Slovensko)
• 7. Patrycja Kozyra (Polsko)
• 8. Michaela Šrotířová (Big1Fitness Brno)
• 9. Sandra Jurkite (Litva)
• 10. Alicja Klarkowska (Polsko)
• 11. Jurgita Tautkevichute (Litva)
• 12. Veronika Hlavatá (Slovensko)
• 13. Renata Martsunkute (Litva)
• 14. Stanislava Simíčková (Profi fitness Jurys Český Těšín)
• 15. Ivana Kovářová (TJ Zbrojovka Vsetín)
• 16. Zdena Gottvaldová (Big1Fitness Brno)
• 17. Anna Szczotka (Polsko)
• 18. Lenka Mužíková (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 19. Zrinka Fišer (Chorvatsko)