Reklama:

Milan Šádek ve zprávách Muscle in the Morning Dava Palumba

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Milan Šádek, aktuálně tvrdě se připravující na květnové vystoupení v open kategorii na New York Pro 2018, neuniknul hledáčku Dava Palumba a jeho vynikajícímu magazínu a současně YouTube kanálu RxMuscle. Mám Dava opravdu rád, protože obsah, který v současnosti tvoří a doručuje svým divákům, považuji za to nejlepší na webu, co se kulturistiky týče. Zcela otevřené otázky a odpovědi a nijak necenzurované rozsáhlé rozhovory s těmi nejzajímavějšími osobnostmi, zhruba to můžete od Dava čekat.

"Někdy se kulturista dostane v průběhu svojí kariéry k bodu, kdy se musí rozhodnout, jestli chce zůstat velkým žralokem v nádrži, anebo zkusit, jak se mu bude dařit jako obyčejné rybě na otevřeném oceánu." Těmito slovy uvedl Dave Milana ve své pravidelné rubrice Muscle in the Morning. A měl samozřejmě na mysli Milanův posun mezi těžkotonážníky. Podle Dava vypadá Milan na svých aktuálních snímcích z přípravy fenomenálně a bude zajímavé sledovat, jak obstojí v porovnání s novou konkurencí. Milana najdete ve videu v čase 1:10 hned po záběrech Big Ramyho.


Milan Šádek ve zprávách Muscle in the Morning Dava PalumbaSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra