Reklama:

Hidetada Yamagishi - trénink zad s Milošem Šarčevem

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Japonský profesionál Hidetada Yamagishi oslaví na konci června pětačtyřicáté narozeniny. A ačkoliv se v kontextu kulturistické dlouhověkosti zmiňuje především Dexter Jackson, který je o tři roky starší, Hidetada si to jistě taky zaslouží, protože už se hezkou řádku let drží na vrcholu a rozhodně se nedá říci, že by měl svoje poslední slovo už za sebou. Samozřejmě, co se závodění týče. Hidetada se navíc v posledních měsících po letech znovu spojil s trenérem a bývalým úspěšným závodníkem Milošem Šarčevem, rozhodl se zvýšit svou hmotnost a přesunout se z kategorie do 212 liber do open. Nemusí se tak krotit co do váhového limitu a může si dovolit být masivnější a plnější, což sedí na jeho tělesnou konstrukci.

Podívejte se na tréninkové video, kdy Hidetada pod dohledem Miloše procvičoval záda. A ještě pro informaci dodám, ti z Vás, kdo máte problém s anglickým jazykem, můžete být úplně v klidu, Hidetada tentokrát mluví totiž japonsky.


Hidetada Yamagishi - trénink zad s Milošem ŠarčevemSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra