Reklama:

Mistrovství Moravy a Slezska mužů
a žen 2018 - startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MUŽI, ŽENY, MASTERS
Mistrovství Čech: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství Moravy a Slezska: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
Mistrovství ČR mužů,
žen, párů, masters:
propoziceinfo I.info II.startovky • očima závodníků
výsledky I. • foto I. • zákulisí I. • abs. I. • video I.
výsledky II. • foto II. • zákulisí II. • abs. II. • video II.
GP Zbýšov: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí • abs. • video
RCO Fitness Cup: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí
BFC Cup: propozice • info • startovky • výsledky • foto • zákulisí

V sobotu 14. dubna Vás srdečně zveme do kulturního domu ve Frenštátu pod Radhoštěm na Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2018. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 160.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie bezprostředně po vyhlášení!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Ze soutěží mistrovství Čech a mistrovství Moravy a Slezska postupují na mistrovství ČR všichni finalisté (nejlepších 6 v kategorii). Dále na mistrovství ČR smí startovat vítězové příslušných kategorií z minulého roku a případní držitelé výjimky předsedy STK SKFČR. Zároveň platí, že závodník smí na mistrovství ČR startovat jen v té kategorii, ze které se nominoval z postupové soutěže (tzn. pokud se závodník nominuje např. z kategorie kulturistika muži, nemůže startovat na mistrovství ČR v kategorii klasické kulturistiky a opačně; samozřejmě je ale možný start v jiné váhové kategorii). Zmíněné neplatí pro kategorie, které jsou vypsány pouze na mistrovství ČR (např. masters), kde je samozřejmě start možný bez předchozí nominace.

Všichni nominovaní se ale následně v příštím týdnu musejí na soutěž elektronicky přihlásit (nominace není automaticky přihláškou).

Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: denisa.stepankova@skfcr.cz • tel.: 739 788 348)

Startovní listiny

Kulturistika mužů do 70 kg

• 1. Michal Bystrianský (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Jaroslav Görög (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 3. Petr Havlík (Slovan Moravská Třebová)
• 4. Matěj Klimek (FC KARO Slavia Havířov)
• 5. Daniel Konečný (Fitness AVE Přerov)
• 6. Michael Macek (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Radim Paštěka (MD Fitness Lanškroun)
• 8. Petr Samohýl (Fitness AVE Přerov)
• 9. Jan Všetička (Infitness Zlín)
• 10. Tomáš Zamazal (Kubík fitness Ostrava)

Kulturistika mužů do 75 kg

• 1. David Hatrik (Fitness Club A+A Albrechtice)
• 2. Lukáš Kelnar (TJ Nový Jičín)
• 3. Miloš Masaryk (Fitness Bobycentrum)
• 4. Jiří Pechoušek (Sportovní klub Slavia Orlová)
• 5. Jan Pítr (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 6. Petr Šulc (Eurogym Fitness Olomouc)

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Tomáš Harabiš (Hardcore Gym Fontána)
• 2. Jan Hašek (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Jiří Judas (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Marek Sakmar (SK Quatro Fitness Ostrava)
• 5. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Roman Šostok (Morava Gym Orlová)
• 7. Miroslav Trnečka (Metal Gym Moravská Třebová)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tomáš Dvořáček (Mišmaš Fitness Brno)
• 2. René Gorol (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Petr Hrabal (MD Fitness Lanškroun)
• 4. Vít Langer (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Lukáš Staňkovič (SK Radoch Ostrava)
• 6. Marek Šajnar (Fitness AVE Přerov)
• 7. Petr Šimek (TJ Valašské Meziříčí)
• 8. Ondřej Štípek (Profi Studio Jablonický)
• 9. Martin Vaněk (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Tomáš Vondál (Oddíl kulturistiky ASK Blansko)
• 11. Tomáš Vykydal (InCore Fitness Brno)
• 12. Rostislav Žiška (Factory Fitness Bystrc)
• 13. Jan Zapletal (TJ Olympia Zlín)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Pavel Dvořák (Fitness Gym Vrábel)
• 2. Daniel Fekeč (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Jonáš Kollárik (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 4. Ladislav Škoda (TJ Tesla Brno)
• 5. Lukáš Štefek (Turek Team)
• 6. Jakub Valášek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Vladimír Žižka (Kubík fitness Ostrava)

Klasická kulturistika do 180 cm

• 1. Jiří Adámek (TJ Nový Jičín)
• 2. Richard Bilik (SK Luna Fitness Havířov)
• 3. Zbyněk Bulava (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Martin Dostál (Infitness Zlín)
• 5. Vojtěch Fojtík (KSK Jalex Team Krnov)
• 6. Tomáš Forman (Irongym Kyjov)
• 7. Tomáš Hála (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 8. David Horňáček (T-gym - Klub kulturistiky a fitness)
• 9. Lukáš Rusin (Kubík fitness Ostrava)
• 10. Petr Strnad (SIWI Fitness Brno)
• 11. Petr Tejkl (MD Fitness Lanškroun)
• 12. Daniel Ziegler (Infitness Zlín)

Klasická kulturistika nad 180 cm

• 1. Jakub Čablík (Fitness AVE Přerov)
• 2. Jan Černoch (Extreme Fitness Kroměříž)
• 3. Jiří Kubiczek (Fitcentrum Dragon Ostrava)
• 4. Roman Kuča (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 5. Patrik Šerý (Arny Gym Club Profesional)
• 6. Karel Šnajdr (Fit Life 24 Hours Ostrava)
• 7. Jakub Šostý (SF7 Team)
• 8. Miroslav Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. Ondřej Štábl (Queen Club Třinec)
• 10. Michal Švestka (MD Fitness Lanškroun)
• 11. Tomáš Ritter (TJ Olympia Zlín)

Physique mužů do 174 cm

• 1. Tomáš Banovec (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Daniel Ferčák (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)
• 3. Daniel Gruber (SF7 Team)
• 4. Jaromír Horváth (Hardcore Gym Fontána)
• 5. Svyatoslav Konyk (SF7 Team)
• 6. Adam Macháč (Bikini-fitness.cz)
• 7. Ondřej Pokorný (Sportovní klub Zbýšov)
• 8. Rostislav Souček (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 9. Vojtěch Trejtnar (Infitness Zlín)
• 10. Matěj Večerek (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Vladislav Zatloukal (SF7 Team)
• 12. Ivoš Zemánek (Fitness Velké Opatovice)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Lukáš Chrascina (Fitness AVE Přerov)
• 2. Filip Geryk (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Kamil Homolka (Gym Blue Sun)
• 4. Pavel Hronek (Infitness Zlín)
• 5. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 6. Jiří Koritar (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 7. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Dominik Kytlica (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Ivo Majer (Bikini-fitness.cz)
• 10. Dalibor Peprníček (Fit - K.O. Staré Město)
• 11. David Vasilievič (Fit Park Ostrava)
• 12. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 13. Dušan Vopelka (KSK Jalex Team Krnov)
• 14. Lukáš Witosz (Morava Gym Orlová)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jiří Bárta (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 3. Libor Kratochvíl (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 4. Šimon Kutnar (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Jan Maňák (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 6. Tomáš Vognar (Sportovní klub Zbýšov)
• 7. Jaroslav Vrzáček (SF7 Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Martin Buchta (Obořil Elite Team)
• 2. Marek Dočekal (Fitness Velké Opatovice)
• 3. Martin Héža (SF7 Team)
• 4. Richard Hulva (UFC Ostrava)
• 5. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 6. Robin Kott (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Radek Kuba (TJ Valašské Meziříčí)
• 8. Ondřej Lošák (StarFit Kopřivnice)
• 9. Jakub Marek (Fit - K.O. Staré Město)
• 10. Dominik Suchánek (Fitness Institut Klub)
• 11. Dominik Tesař (Fitness 3000)
• 12. Libor Václavík (StarFit Kopřivnice)
• 13. Jakub Veselý (Remi Sport Prostějov)

Bodyfitness do 164 cm

• 1. Žaneta Jursová (TJ Tesla Brno)
• 2. Michaela Kotorová (SK Přerov)

Bodyfitness nad 164 cm

• 1. Kateřina Brachtlová (SIWI Fitness Brno)
• 2. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)
• 3. Petra Kuncová (GymFit Krupka)
• 4. Veronika Olejárová (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Eliška Smejkalová (BBC Praha)
• 6. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 7. Dominika Švrčková (Mišmaš Fitness Brno)
• 8. Ida Tvarůžková (Fitness Gym Vrábel)

Bikiny fitness do 160 cm

• 1. Sabina Doležalová (Yamamoto Czech)
• 2. Šárka Hrazdirová (Fitness Velké Opatovice)
• 3. Adéla Karvayová (AZ FITNESS Brno)
• 4. Jitka Pokorná (Factory Fitness Bystrc)
• 5. Šárka Poláková (Wolfberry Team)
• 6. Jessica Šimková (Fit Park Ostrava)
• 7. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)

Bikiny fitness do 165 cm

• 1. Zuzana Chomová (Yamamoto Czech)
• 2. Pavlína Hlavová (MD Fitness Lanškroun)
• 3. Klára Korábová (Fitness Bobycentrum)
• 4. Veronika Kožíková (Simply Fitness Ostrava)
• 5. Vendula Mačalíková (Fitness Bobycentrum)
• 6. Markéta Pítrová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 7. Anna Totska (T&M Olympia Fitness Praha)

Bikiny fitness do 170 cm

• 1. Zuzana Hajduková (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Dominika Holušová (FC KARO Slavia Havířov)
• 3. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 4. Žaneta Jašková (Bikini Angels Praha)
• 5. Veronika Jonášová (Kubík fitness Ostrava)
• 6. Kateřina Koláčková (Wolfberry Team)
• 7. Marie Lišaníková (Infitness Zlín)
• 8. Adriana Mandová (TJ Spartak Uherský Brod)
• 9. Jitka Martínková (OK Gym Dubina)
• 10. Lucie Procházková (TJ Spartak Uherský Brod)
• 11. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 12. Kateřina Slaninová (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 13. Magdaléna Vrágová (Extrifit Club)

Bikiny fitness nad 170 cm

• 1. Tatjana Butić (Gym Cornicula Praha)
• 2. Kristýna Darmovzalová (Fitness Institut Klub)
• 3. Jacqueline Figová (Bikini Angels Praha)
• 4. Klára Fišerová (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 6. Simona Horáková (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 7. Barbora Jarmarová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Barbora Králová (Kubík fitness Ostrava)
• 9. Barbora Neumannová (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 10. Jana Přikrylová (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 11. Aneta Szurmanová (Fitnesscentrum Šembi Bohumín)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra