Reklama:

Klasická postava Codyho Drobota
19 dnů před bojem o profi kartu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Kanaďan Cody Drobot patří k těm borcům nastupujícím v kategorii classic physique, kteří se mohou chlubit skutečně klasickou postavou, a přibližně 170 cm vysoký borec se této své přednosti pokusí využít i v pátek 2. března v boji o profesionální kartu na Arnold Classic Amateur. K tomu, aby si na nadcházejícím klání otevřel cestu do profesionálního tábora, Drobot bude muset uspět nejenom ve své výškové kategorii, ale bude také potřebovat překonat všechny soupeře při souboji o celkové vítězství.

Že se Cody devatenáct dnů před závody nacházel v takové formě, při které pro něj ani absolutní triumf ze zmíněné soutěže nemusí být nereálný, napovídají připojené fotografie. V době jejich pořízení se Drobotova hmotnost pohybovala kolem 84 kg, během prezentace před závody pak musí navážit o 1,5 kg méně.

Připomeňme, že v souvislosti s loňskými změnami na poli mezinárodní kulturistiky a fitness se letos soutěže Arnold Classic Amateur a Arnold Classic Australia nebudou konat pod hlavičkou mezinárodní federace IFBB. Nově budou sloužit jako kvalifikační soutěže pro přestup do profesionální ligy IFBB Jima Maniona. Na tato klání se tedy vztahují tato pravidla, tzn. platí, že by se jich závodníci SKFČR účastnit neměli.


Cody Drobot 19 dnů před Arnold Classic Amateur 2018


Foto:
www.facebook.com/cdrobot


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra