Reklama:

Patrik Herčzík - trénink ramen

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

V dnešním videu Vám představíme čerstvého profesionála IFBB Elite Pro v kategorii physique mužů Patrika Herčzíka, který si pro Vás v chomutovském Pepe Lopez Gymu připravil trénink ramen. Minulý rok byl pro Patrika úspěchy nabitou sezónou, kdy se mu dařilo získávat jedno finálové umístění za druhým. Na mistrovství Čech Patrik obsadil druhé místo, hned na mistrovství republiky se mu podařilo svůj výsledek vylepšit a po prvním místě slavil i absolutní vítězství. Na podzimní zahraniční soutěže navázal neméně úspěšně, když na ME obsadil čtvrté místo a na MS už se mohl radovat z bronzové medaile za třetí místo.

Jako třešničku na závěr sezóny si Patrik nechal závody IFBB Diamond Cup Milano 2017, na kterých se mu podařilo získat IFBB Elite profesionální kartu díky absolutnímu vítězství. Zisk profi karty Patrik okamžitě využil a druhý den závodil v rámci stejných závodů na profesionální soutěži IFBB Elite Pro Milano, kde obsadil páté místo. Na další závody se Patrik připravuje na podzim 2018 a chtěl by absolvovat okolo pěti závodů.

V dnešním videu se můžete těšit na trénink ramen, rozhovor a závěrečné pózování v podání Patrika Herčzíka.


Patrik Herčzík - trénink ramenSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra