Reklama:

Pavel Koukal a Milan Obořil:
trénink zad a trapézů

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

V mladém závodníkovi Pavlu Koukalovi roste nový talent české kulturistiky! A to si necucám z prstu, protože Pavla už nějakou dobu znám a mohu Vás tak ujistit, že posledních několik let se neustále zlepšuje. Nabírá hmotu a navíc se může pochlubit krásně kulatými a plnými svaly a postavou, která nemá nedostatky. Sami se o Pavlově progresu můžete přesvědčit, když nalistujete některé ze starších videí, na kterých trénoval za trenérského dozoru závodníka masters Miloše Pavlů (zde najdete trénink z roku 2015 a tady video ze srpna 2017). Od minulého videa stihl Pavel dokončit školu, ale také změnit trenéra a fitko. V současné době tak cvičí v brněnském Gold's Gymu pod trenérskými křídly Viktora Hella.

Pavlovy kvality Vám potvrdí i Milan Obořil, který se s ním v Gold's Gymu sešel na trénink zad a trapézů. Milan na nějakou dobu zmizel z kulturistické scény, a tak jsem se v rozhovoru pídil hlavně po tom, co se s ním děje. Co Milan chystá, zda plánuje závodit a na jakých soutěžích letos uvidíme Pavla, to vše se dozvíte z dnešního videa!


Pavel Koukal a Milan Obořil: trénink zad a trapézůSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra