Reklama:

Ronnie Coleman o odložené operaci

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Ronnieho Colemana
v týdnu čeká další operace
Osminásobný vítěz Mr. Olympia z let 1998 až 2005 Ronnie Coleman se měl v pátek 12. ledna podrobit plánované operaci bederní páteře, která mu po několika předchozích zákrocích ve stejné oblasti konečně měla ulevit od bolesti a měla pomoci k tomu, aby se mu vrátil v tuto chvíli omezený cit do obou dolních končetin. Den poté, kdy měla avizovaná operace proběhnout, byl však Ronnie k vidění při tréninku v arlingtonském Metroflex Gymu a dalo se domyslet, že chirurgický zákrok byl odložen. Nyní Ronnie vysvětlil proč.

V současnosti třiapadesátiletý Američan při své poslední operaci silně krvácel a v současnosti užívá léky proti zánětu, které by krvácení mohly ještě zhoršit. Lékař mu proto doporučil tyto léky nejméně na dva týdny vysadit a chystaný zákrok provést později. Colemana tak operace nově čeká v úterý 6. února a samozřejmostí je, že do té doby bude trénovat. V posilovně nechyběl ani včera, kdy vzniklo následující krátké video.


Ronnie Coleman při pátečním tréninku v arlingtonském Metroflex GymuSouvisející články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

20.01.22:04Xavnajdak - Bicepsova žila objemnejšia než nohy. Klobuk dole pred nim ..
20.01.18:52ironfighter - Nekdo by mu jiz mel rici, ze si za ta leta telo zhuntoval ..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra