Reklama:

Luke Sandoe a Fouad Abiad:
pózování ve Fit Nation Gymu

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

V americkém Fit Nation Gymu v posledních dnech nebyla o známé tváře profesionálního bodybuildingu nouze, když zde během své účasti na nedalekém sportovním veletrhu TheFitExpo Los Angeles našli dočasné tréninkové útočiště například Hidetada Yamagishi, Luke Sandoe anebo Fouad Abiad. Právě Sandoe s Abiadem se přitom ve zmíněné posilovně pustili i do společného pózování, a protože v tu chvíli neunikli objektivům dalších přítomných návštěvníků fitka, máte nyní možnost posoudit, v jakých formách se aktuálně nacházejí.

Pro úplnost dodejme, že v době pořízení níže připojených snímků Luka Sandoa dělilo devět a půl týdne od vstupu do letošní sezóny na Arnold Classic Australia. Fouad Abiad si aktuálně užívá objemovou fázi přípravy, v níž ještě ale nejede na plný plyn, když svému tělu zároveň dopřává i čas na zotavenou. Nyní už je také jistě, že se tento kanadský profesionál libanonského původu vyhne operaci utrženého hamstringu. Zranění, které Fouad utrpěl v přípravě na podzimní Ferrigno Legacy, se totiž ukázalo být povahy, při které by operace podle lékařů nic nevyřešila.


Luke Sandoe a Fouad Abiad - společné pózování ve Fit Nation Gymu


Foto:
www.facebook.com


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra