Reklama:

Vstaň a běž! První závod 360° Challenge se blíží!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

[Tisková zpráva] Závod 360° Challenge přichází v novém roce s hromadou změn a novinek. Snažíme se být stále lepší a vyvíjet se. V sezóně 2018 pro tebe chystáme již 4. ročník 360° Challenge a 3. ročník zimního závodu.

Jendou z hlavních novinek pro rok 2018 je sezónní medaile, pracovně jí říkáme “hambáč”. Kromě placky za každý závod teď můžeš mít ještě jednu navrch. Tu si však musíš poskládat. Stejně jako loni se sezónní medaile skládá ze tří částí a získáš je za závody Winter, Tour a Classic.

Kde můžeš medaile posbírat? Potkáme se v Liberci ve Vesci, Praze, Chrudimi a končit budeme zase v Liberci ve Sport parku. Všechna data a místa nalezneš na webu 360tka.cz.

Princip třistašedesátky zůstává stejný. Základem je běh na 6 km a cviky s váhou vlastního těla. Nebudeš nikam šplhat, ručkovat ani tahat těžká břemena, naši kačáci a humusáci ti vše vynahradí. Můžeš se spolehnout, že druhý den tě bude bolet celý člověk. Během závodu totiž zapojíš svaly, o kterých jsi dosud možná ani nevěděl.

Zatímco loni jsi tvořil tým, teď můžeš skládat štafetu! Každá štafeta obdrží štafetový kolík a každý člen (štafetu tvoří 3 lidi) běží na maximum pouze 1 kolo. Úkol je jasný, doběhnout do cíle co nejrychleji.

První závod sezóny je 360° Challenge Winter v Liberci 3. února 2017. V Liberci máš možnost získat medaili v krásném vločkovém designu a jedinou winter třetinku do skládačky sezónní medaile pro rok 2018. Pokud ještě nemáš startovné, neváhej a objednej, místa ještě jsou.

Jestli vydrží mrazivé počasí a závěje sněhu, máš se na co těšit. Startovat budeme v areálu Vesec, který také naplno využijeme. Běžkaři nám prominou pošlapanou stopu a ty se proběhneš po cestách necestách, lesem i po poli. Můžeš se kochat, hlavně nezastavovat.

Součástí liberecké Winter Challenge bude stejně jako u všech ostatních termínů závod pro naše i Vaše nejmenší.

V cíli tě pak zahřeje nejen double medaile, ale hlavně skvělý pocit z toho, že jsi překonal sám sebe. Další informace najdeš na webu 360tka.cz.


Pravidla závodu 360° Challenge
Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 72 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínLenka Strolená - trénink před mistrov...
cb490763 (16:00) • Tyhle sportovní podprsenky to je peklo... kdo se má soustředit pak na to co v tom videu...
magazínFyzioterapeut radí: Rameno (II.) - ar...
Skinn3r (11:32) • A co začít doplňovat ve vyšších davkach minerály jako je například Vincentka a další kd...
magazínFyzioterapeut radí: Rameno (II.) - ar...
powerplateau (20:33) • Hezký článek. Skvěle popisuje fakt, že artrotické změny v žádném případě nekorelují s b...
magazínJakub Prchal - trénink nohou
thaarm (23:18) • Hlas ako Karel Gott *1*
magazínRonnie Coleman o odložené operaci
Xavnajdak (22:04) • Bicepsova žila objemnejšia než nohy. Klobuk dole pred nim co v zivote dokazal, ale takt...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra