Reklama:

Antoine Vaillant si zvolil
soutěž pro svůj comeback!

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Osobnosti

Třicetiletý kanadský profesionální kulturista Antoine Vaillant kvůli vleklým osobním problémům nezávodil od roku 2013. Jeho dlouhá soutěžní přestávka by nicméně již měla být u konce a pro svůj návrat si dokonce už zvolil i konkrétní závody. Soutěžní plavky by měl znovu navléknout na letošním Vancouver Pro, na kterém se v jeho kulturistice mužů open bude ve dnech 7. až 8. července bojovat o jedno přímé postupové místo na Mr. Olympia i o body do kvalifikačního žebříčku.

Do Vaillantovy probíhající přípravy na vancouverskou profesionální show Vás nyní necháme nahlédnout prostřednictvím tréninkového videa, které se natáčelo poslední den minulého roku, i prostřednictvím několika fotografií. Ty kanadského profíka zachycují při pózování v průběhu prosince.


Antoine Vaillant - poslední tréninku roku 2017


Antoine Vaillant na prosincových fotografiích


Video:
www.youtube.com

Foto:
www.instagram.com/antoinev87


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra