Reklama:

Česká pojišťovna mistrovství ČR ve šplhu na laně 2017 - pozvánka

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Je tu advent a s ním čas, kdy se většina lidí chystá na Vánoce, ovšem závodníci ve šplhu mají v tomto období poněkud jiné starosti. Hubnou a ladí formu, aby byli co nejlépe připraveni na nejdůležitější závod sezóny - mistrovství České republiky. Již poněkolikáté v řadě se tato vrcholná soutěž ve šplhu uskuteční v prostorách pražského obchodního centra Harfa, a to v sobotu 9. 12. 2017 od 11:30 hodin. V čase od 10:45 do 11:30 bude probíhat prezentace závodníků.

Na MČR se představí čtyři soutěžní kategorie - dorostenci, ženy a dorostenky - ty čeká souboj s lanem o délce 4,5 m, muži a senioři pak budou šplhat na laně o délce 8 m. Jak udávají pravidla, soutěže se mohou zúčastnit pouze závodníci, kteří v průběhu roku 2017 absolvovali alespoň dvě Velké ceny a na některé z nich dosáhli daného nominačního limitu, který činí maximálně 7 vteřin pro dorostence a max. 12 vteřin pro muže, pro ženy limit není určen.

Zajímavostí letošního ročníku je fakt, že se do soutěže opět vrátí dříve neporazitelný rekordman Aleš Novák, kterému se v roce 2009 podařilo na 8m laně dosáhnout rekordního času 4:87. Všichni zasvěcení diváci budou jistě s napětím sledovat, v jaké formě se rodák ze Šternberka vrátí po závodní pauze.

O doprovodný program se postará se svým efektním vystoupením Cirkus Mlejn a E. R. S. Street Workout Praha. Všichni diváci jsou srdečně zváni.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
th.0.th (16:29) • Máš pravdu. V těch prvních čtyřech slovech. :-)
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
mmichaelveliky (10:12) • Nejsem expert na vyzivu, ale obecne protein je nejlepsi po treninku a v jinou dobu nema...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
Turakam (19:01) • Osladil ma zadné postoje uz az colemanovske, neskutočné, fakt dric, co potichu z roka n...
magazínArnold Classic Australia 2018: výsled...
Marczus (16:19) • To, že rozhodčí již mnoho let Dexterovi tolerují v podstatě neexistenci lýtek, ve srovn...
magazínJe samotný syrovátkový protein opravd...
igi27 (14:41) • Tak ako píše Pavel1979 - všeobecne najlepšie využiteľný je tzv. `Blend protein` - zlože...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra