Reklama:

MS juniorů a masters 2017: kompletní výsledky s body

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


MS JUNIORŮ A MASTERS 2017 - 10. - 13. 11. 2017, Rumunsko
Češi před MS juniorů a masters:
nominace
Jakub Prchal (video) • Anželika KiričenkováPavlína ValigurováVeronika WertheimováLenka Myslivcová
Tereza Linhartová • Sandra Bártová • Ivana HalamováMária HudecLucie JakešováMilena Koudelková
Marián Jankovčin • Vladimír PlatzekJiří SchäferPavel Vacek • Ján Jankovčin • Pavel FormanMichal Šidík
Miloš PavlůVladimír Semerád (video) • Milan Bodlák
Info z MS juniorů a masters:
z místa dění - 5 medailí!kompletní výsledky s body
Rozhovory s medailisty:

Přibližně osmdesátitisícové rumunské město Bistriţa ve dnech 10. až 13. listopadu hostilo letošní ročník Mistrovství světa juniorů a masters mezinárodní federace IFBB. Na šampionát odcestovala i početná česká reprezentační výprava, jejíž členové zasáhli do obou soutěžních dnů události. Prvním dnem, během kterého závodníci bojovali o přízeň mezinárodních rozhodčích, se stala sobota a pro naše reprezentanty mistrovství světa začalo naprosto fantasticky! V úvodních hodinách šampionátu vybojovali hned tři zlaté medaile. Mistryní světa v bodyfitness juniorek se stala Tereza Linhartová, která se tak s juniorskou částí kariéry rozloučila nejlepším možným způsobem.

Tragédie po MS juniorů
a masters 2017: dvě závodnice zahynuly
při autonehodě
MS juniorů a masters 2017: zprávy z místa dění

Ke zlatu se v Rumunsku v klasické kulturistice juniorů probojoval také Jakub Prchal, jenž tak má z juniorského světového šampionátu doma už tři medaile, když zde v letech 2014 a 2016 dosáhl na stříbro. Třetím českým mistrem světa se krátce nato stal v klasické kulturistice masters od 45 do 49 let závodící Jiří Schäfer. Večerní sobotní program znamenal pro českou reprezentační výpravu další medaili, a to opět rovnou tu nejcennější. Juniorskou mistryní světa se stala bikiny fitnesska Pavlína Valigurová, která závodila v kategorii nad 166 cm. Na cennou účast v šestičlenném finále dosáhli také Lenka Myslivcová (bikiny fitness juniorek nad 166 cm), Marián Jankovčin (klasická kulturistika masters od 40 do 44 let) a Miloš Pavlů (kulturistika masters nad 55 let do 75 kg).

Do nedělního programu šampionátu naši vstoupili až v odpoledních hodinách. Jako první z našich želízek v ohni na pódium nastoupila Sandra Bártová, která se ve čtyřiadvacetičlenném startovním poli bikiny fitness žen masters nad 35 let do 163 cm dokázala probojovat ke třetí příčce a postarala se tak o pátou medaili naší reprezentační výpravy na mistrovství! V dalším průběhu soutěže přidal výbornou čtvrtou příčku Pavel Vacek, který závodil v nabité kategorii kulturistiky masters od 40 do 44 let nad 90 kg. Kulturista, který se letos na soutěžní pódia vrátil po osmileté odmlce, v kategorii změřil síly z pozdějším absolutním vítězem Radoslawem Slodkiewiczem i s bývalým profesionálem Arnaudem Plaisantem, kterého dokázal porazit. Medaile mu unikla o tři body.

Medailové úspěchy našich reprezentantů se odrazily v dobrém umístění v soutěži národů. V kategorii masters české reprezentační výpravě patří desáté místo, v kategorii juniorů čtvrtá příčka. Pohár za třetí místo našim unikl o osm bodů, na páté Rusy pak měli bezpečný náskok osmnácti bodů. Za šampionátem se nyní ohlížíme prostřednictvím kompletních výsledků, které najdete přehledně zpracované v následujících tabulkách.

Fitness juniorek do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 194 Michaela Pavleová Slovensko 2001 161 19 7 14 6 20
2. 198 Nikolett Szabó Maďarsko 1998 162 12 15 13 14 27
3. 195 Anzhela Sergicheva Rusko 1994 162 20 8 18 14 32
4. 196 Anna Hepnerová Slovensko 2001 159,9 12 22 14 22 36
5. 191 Claudia Ripoll Španělsko 1995 161,3 24 23 24 23 47
6. 193 Ilina Boyadzhieva Bulharsko 1999 156 27 41 25 29 54
7. 197 Milica Beslac Srbsko 2001 160,4 41 32
8. 189 Rebeca Git Rumunsko 1998 162,8 36 37
9. 192 Cemre Cayir Turecko 2001 156 41 44
10. 188 Melisa Yildirim Turecko 2000 158 49 42

Fitness juniorek nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 205 Kristína Juricová Slovensko 2000 169,7 9 12 5 6 11
2. 208 Karolína Holbová Slovensko 2001 164,4 18 13 17 16 33
3. 202 Karin Suchomelová Slovensko 2001 164,9 21 18 15 20 35
4. 203 Panna Frauenberger Maďarsko 2001 168 27 15 23 16 39
5. 206 Amalia Mali Rumunsko 1997 163,9 18 34 17 29 46
6. 201 Lucia Zavadzanová Slovensko 2001 171,5 31 21 28 22 50
7. 204 Dora Agoston Maďarsko 1997 164 20 33
8. 207 Andreea Stan Rumunsko 1998 167,8 38 36

Fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 194 Michaela Pavleová Slovensko 2001 5 5
2. 205 Kristína Juricová Slovensko 2000 10 10

Bikiny fitness juniorek do 160 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 217 Iryna Hebekova Rusko 1997 160 9 11 11
2. 212 Zuzana Kardošová Slovensko 2000 155 13 13 13
3. 215 Yana Yenko Ukrajina 1994 159,9 14 15 15
4. 216 Klaudia Stachura Polsko 1994 158,5 19 17 17
5. 221 Veronika Turčanová Slovensko 1994 157,3 22 25 25
6. 218 Nikoleta Šubová Slovensko 1995 159,2 33 28 28
7. 213 Vivien Pfister Německo 1994 159,5 35
8. 222 Anželika Kiričenková Česká republika 1994 158 37
9. 223 Hajnalka Iklodi Maďarsko 1996 160 50
10. 219 Sae Kyo Japonsko 1995 156 52
11. 220 Ambra Georgiana Dumitru Rumunsko 1995 151,6 53
12. 211 Catalina Dumitran Rumunsko 1997 158,8 56
13. 214 Nora Nemeth Maďarsko 1994 150,8 64

Bikiny fitness juniorek do 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 239 Tímea Trajteľová Slovensko 1995 165,6 5 5 5
2. 230 Taisiia Ielisieieva Ukrajina 1994 164 13 12 12
3. 231 Natalia Damek Polsko 1996 165,4 16 17 17
4. 240 Arida Muru Estonsko 1997 162,2 21 20 20
5. 227 Sara Kinnvik Švédsko 1995 165 18 21 21
6. 242 Ivana Urbančoková Slovensko 1994 162,3 38 28 28
7. 238 Natalia Czajkowska Polsko 1999 161,8 40
8. 234 Natalia Pigoń Polsko 1997 165 44
9. 232 Marie Steffen Německo 1994 164 44
10. 229 Zsófia Molnár Maďarsko 1997 161 44
11. 226 Vivien Lengyel Maďarsko 1995 163,7 47
12. 233 Karolina Wysocka Polsko 1994 164,5 63
13. 241 Vanja Milekic Srbsko 1994 161,2 67
14. 228 Heidrun Ertsaas Norsko 1998 162 67
15. 235 Gülsün Akdemir Turecko 1994 163,4 74
225 Eda Ozdemir Turecko 1997 161,2
236 Jamie Glazer Jihoafrická republika 1995 161
237 Laurie Orst Monako 1994 162,5

Bikiny fitness juniorek nad 166 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 268 Pavlína Valigurová Česká republika 1994 166,2 10 10 10
2. 250 Maryna Oborska Ukrajina 1994 174,5 10 13 13
3. 249 Marta Mila Velká Británie 1994 169,2 14 17 17
4. 255 Ioana Estrelita Sulea Rumunsko 1996 176,9 17 20 20
5. 252 Denisa Knaperková Slovensko 1996 167,5 30 21 21
6. 246 Lenka Myslivcová Česká republika 1994 170,4 33 28 28
7. 248 Chanelle Erwee Jihoafrická republika 1996 176,7 35
8. 266 Viktória Póczosová Slovensko 1994 172 36
9. 258 Albina Ustymenko Ukrajina 1996 166,7 40
10. 264 Lise Ellingsen Norsko 1997 173 59
11. 265 Patrycja Zahorska Polsko 1997 174,9 61
12. 267 Marietta Kiianlinna Finsko 1996 167 62
13. 261 Daria Jozefczak Polsko 1994 175,9 62
14. 259 Nina Maruhn Německo 1998 171 64
15. 256 Krisztina Gökler Maďarsko 1994 174,3 68
245 Karin Kolesárová Slovensko 1998 168,6
247 Veronika Wertheimová Česká republika 1994 170,8
251 Jelena Djukic Srbsko 1995 167,6
253 Martina Vlárska Slovensko 1997 168
254 Julia Tsizova Estonsko 1996 166,4
257 Justyna Wolny Polsko 1994 170,4
260 Vasfiye Yildiz Turecko 1994 167,5
262 Larissa Reinelt Německo 1994 172,3
263 Yaprak Sarigüzel Turecko 1999 170,6
269 Aletta Ilyes Maďarsko 1996 173,3

Bikiny fitness juniorek - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 239 Tímea Trajteľová Slovensko 1995 5 5
2. 268 Pavlína Valigurová Česká republika 1994 10 10
3. 217 Iryna Hebekova Rusko 1997 14 14

Bodyfitness juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 10 Tereza Linhartová Česká republika 1994 8 9 9
2. 1 Johanna Svan Švédsko 1996 11 12 12
3. 2 Jennifer Ullmer Německo 1994 172,2 13 13 13
4. 15 Silvia Fialková Slovensko 1994 25 21 21
5. 12 Pepita Ravantti Finsko 1994 166,3 37 22 22
6. 7 Viera Božíková Slovensko 1998 167 23 28 28
7. 11 Tatiana Tsyganova Rusko 1996 37
8. 9 Indrė Baleviciute Litva 1994 41
9. 3 Adriana Sojková Slovensko 1995 170,2 44
10. 13 Eleja Lukyte Litva 1995 164,2 56
11. 5 Savannah Prenzler Jihoafrická republika 1995 57
12. 14 Ewelina Dolhanczuk Polsko 1995 164,7 57
13. 16 Ivona Nemčić Chorvatsko 1994 166,5 63
14. 6 Vilde Leithe Norsko 1994 67
15. 18 Ekaterina Varbanova Bulharsko 1998 166 75
16. 17 Anastasiia Leonova Rusko 1994 75
4 Alice Mikk Estonsko 1994
19 Rabia Delibalta Turecko 1994
20 Andrea Jószayová Slovensko 1994
21 Defne Balik Turecko 2000

Physique juniorek

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 401 Jenica Stan Rumunsko 2001 8 7 15
2. 402 Ionela Ion Rumunsko 1996 10 13 23
3. 403 Maria Onea Rumunsko 1994 11 12 23

Fitness juniorů

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 302 Lucian Popa Rumunsko 1995 178 8 5 13
2. 305 Dario Molina Ekvádor 1994 168,2 8 15 23
3. 304 Burak Sağlam Turecko 1996 20 10 30
4. 303 Haktan Mercan Turecko 2000 13 25 38
5. 301 Paul Dilganu Rumunsko 1997 25 20 45

Physique juniorů do 174 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 309 Berat Söyüncü Turecko 1994 171,2 7 9 9
2. 319 Sebastian Serpescu Rumunsko 1998 171,5 10 11 11
3. 313 Dávid Hmeľar Slovensko 1996 168,7 19 18 18
4. 308 Alejandro Cerrejon Torrano Španělsko 1995 168,2 24 19 19
5. 314 Patryk Walczuk Polsko 1994 173 17 20 20
6. 320 Alexander Fagernes Norsko 1996 172 32 27 27
7. 312 Berkay Dindar Turecko 1995 167,7 34
8. 315 Dragos Beches Rumunsko 1994 173,4 43
9. 318 Ruslan Podopryhora Ukrajina 1995 168,9 43
10. 316 Bruno Lourenço Portugalsko 1994 168,4 48
11. 321 Sebastian Pana Rumunsko 1999 166,5 55
12. 311 Marko Stojanovic Srbsko 1995 165,9 62
13. 317 Emre Çelik Turecko 1994 165 64
14. 310 Shunki Yasuda Japonsko 1996 168,7 66

Physique juniorů do 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 328 Horia Schiopu Rumunsko 1996 175 13 9 9
2. 326 Marcin Zganiacz Polsko 1994 176 15 15 15
3. 327 Burak Can Demir Turecko 1994 176 13 15 15
4. 324 Olcay Ayten Turecko 1996 176,4 15 17 17
5. 330 Joakim Bekkeli Norsko 1994 174,5 22 21 21
6. 329 Grzegorz Rapczynski Polsko 1994 175,8 32 26 26
7. 331 Samuel Kivikari Finsko 1994 174,9 34
8. 325 Emils Locmelis Lotyšsko 1996 178 34

Physique juniorů nad 178 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 337 Petter Horgen Norsko 1996 180 9 9 9
2. 338 Curtis Coumba Francie 1994 179 12 12 12
3. 340 Muhammet Mor Turecko 1997 184,7 13 14 14
4. 344 Filip Olšavský Slovensko 1996 194 17 18 18
5. 343 Elvis Rudbahs Lotyšsko 1994 186,2 32 26 26
6. 350 Filip Dropulić Chorvatsko 1995 183,9 34 28 28
7. 345 Sandro Sołowiej Polsko 1999 182,1 36
8. 342 Andrei Dragos Rumunsko 1996 193 40
9. 348 Rene Richter Německo 1995 181 43
10. 346 Edvinas Tuinyla Litva 1995 178,4 46
11. 347 Liaskas Ioannis Řecko 1995 180,8 56
12. 349 Daniel Kovacs Maďarsko 1995 185,8 63
13. 336 Sebastian Dura Rumunsko 1995 179,8 66
14. 334 Tim De Breuker Belgie 1994 182 69
15. 341 Radovan Ďurovič Slovensko 1995 178,4 71
16. 339 Karl Songisepp Estonsko 1994 180,3 71
335 Serkan Gümüş Turecko 1996 189
351 Attila Nógrádi Maďarsko 1994 184

Physique juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 328 Horia Schiopu Rumunsko 1996 6 6
2. 337 Petter Horgen Norsko 1996 10 10
3. 309 Berat Söyüncü Turecko 1994 13 13

Klasická kulturistika juniorů

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 31 Jakub Prchal Česká republika 1995 85,5/182 11 30 13 43
2. 29 Tomas Kairys Litva 1994 78/177,8 11 30 14 44
3. 32 Can Kaya Turecko 1994 83,1/180 20 28 17 45
4. 25 Vitalii Plys Ukrajina 1994 84/183 11 30 16 46
5. 28 Martin Sagan Slovensko 1996 88,3/184,5 30 36 18 54
6. 24 Sven Agić Chorvatsko 1996 89,2/184,5 21 56 26 82
7. 33 Emre Özkaram Turecko 1994 81,8/179,2 36
8. 34 Yasin Yalçin Turecko 1994 79,7/182,6 40
9. 26 Gheorghe Bozomala Rumunsko 1995 81,3/181,7 48
10. 27 Juho Auvinen Finsko 1994 79,8/180,2 48
11. 30 Mikk Jürisson Estonsko 1994 71,4/171,5 54

Kulturistika juniorů do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 616 Vilius Sosnovskis Litva 1995 73,7 12 22 13 35
2. 608 Jose Martínez Španělsko 1994 72,2 14 28 14 42
3. 613 Vladimír Pečeňa Slovensko 1994 73,6 16 28 15 43
4. 609 Dimitar Lekov Bulharsko 1995 74,9 14 30 14 44
5. 610 Hayato Aizawa Japonsko 1999 68,6 18 40 20 60
6. 615 Joval Gordon Velká Británie 1995 73,7 30 60 30 90
7. 612 Sedat Kaya Turecko 1994 73,5 36
8. 611 Hunor Salak Rumunsko 1994 71,1 40
9. 614 Cristian Martin Rumunsko 1995 72,4 44

Kulturistika juniorů nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 625 Gareth Sheepers Jihoafrická republika 1995 83,6 9 16 8 24
2. 628 Patrik Valach Slovensko 1995 102,7 12 26 11 37
3. 623 Geoffrey Dos Santos Angola 1994 92,4 15 30 15 45
4. 621 Quinton Eriya Kanada 1995 98,5 16 34 18 52
5. 622 Pavel Gets Rusko 1994 92,8 26 50 25 75
6. 629 Simone Bassanelli Itálie 1994 98,9 31 56 27 83
7. 626 Dan Dumitru Rumunsko 1997 88,7 31
8. 624 Dávid Cap Slovensko 1994 88,2 40
9. 627 Bahattin Yazici Turecko 1999 90,5 49
10. 619 Alkan Meriç Turecko 1998 104,9 49
11. 620 Uğur Alan Turecko 1998 83,4 50

Kulturistika juniorů - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 625 Gareth Sheepers Jihoafrická republika 1995 5 5
2. 616 Vilius Sosnovskis Litva 1995 10 10

Bikiny fitness masters nad 35 let do 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 435 Ekaterina Rubanenko Rusko 1980 160,3 9 7 7
2. 436 Katarzyna Dmochewicz Polsko 1981 158,4 12 15 15
3. 446 Sandra Bártová Česká republika 1982 157,2 18 19 19
4. 447 Zulmira Woodrow Velká Británie 1977 158,8 14 20 20
5. 434 Ecaterina Lazarev Moldavsko 1982 158,4 27 22 22
6. 430 Judit Béres Maďarsko 1975 155,6 31 27 27
7. 428 Daniela Andrei Rumunsko 1981 162,1 39
8. 449 Ievgenia Samoilova Ukrajina 1982 162,4 41
9. 442 Anna Shapoval Ukrajina 1982 154,2 43
10. 448 Beatrice Hrachovi Německo 1977 162,7 47
11. 441 Volha Aksamit Bělorusko 1977 156,7 52
12. 432 Petronella Bihn Německo 1982 162 67
13. 439 Peggy Faby Francie 1970 162 68
14. 444 Akiko Akimoto Japonsko 1979 155,6 69
15. 445 Anna Iskierska Polsko 1982 157,5 73
16. 431 Victoria Bertaux Francie 1979 162,5 73
427 Adina Ivascu Rumunsko 1981 153,5
429 Agnieszka Zembron Polsko 1981 150,5
433 Gisele Luzzi Brazílie 1980 156,8
437 Sandrine Garrigues Francie 1980 160,5
438 Marie Claude St Jacques Kanada 1981 156,8
440 Alina Stanciu Rumunsko 1977 154,2
443 Wafa Benoit Francie 1980 149
450 Fabiana Santos Brazílie 1978 160,4

Bikiny fitness masters nad 35 let nad 163 cm

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 588 Anna Prokhorova Rusko 1971 171,9 11 8 8
2. 605 Anita Kuczmanová Slovensko 1980 169,1 13 12 12
3. 601 Dzina Stralkova Bělorusko 1979 172 13 13 13
4. 599 Anita Szymczak Polsko 1978 167,4 14 18 18
5. 580 Vironika Aleksandrova Lotyšsko 1981 168,5 25 25 25
6. 577 Veronica Martynyshyn Velká Británie 1982 168,1 39 27 27
7. 597 Joanna Nejman Polsko 1982 170,3 39
8. 585 Anna Biedna Polsko 1981 168,5 42
9. 587 Janka Medunový Slovensko 1981 165 42
10. 598 Andrea Lackner-Kapfer Rakousko 1980 169,3 44
11. 600 Ivana Halamová Česká republika 1982 165 47
12. 590 Rasa Selemonavičiute Litva 1982 167,8 65
13. 582 Stanislava Duncheva Bulharsko 1982 167,9 68
14. 591 Kostantina Vasileva Bulharsko 1977 174,5 69
15. 593 Ira Moor Německo 1981 176 70
16. 592 Lena Haugen Norsko 1981 173,2 77
575 Jana Teder Estonsko 1978 171,3
576 Emilie Escaffre Francie 1978 172
578 Mariann Miterli Maďarsko 1967 171
579 Brina Mlakar Slovinsko 1980 167
581 Prescilia Leroy Francie 1980 165,2
583 Marina Zvanchuka Lotyšsko 1979 170,3
584 Olena Arusson Ukrajina 1979 172,6
586 Ana Albaladejo Gomez Španělsko 1981 167,4
589 Nina Olsen Norsko 1982 165
594 Aurelie Buys Francie 1979 164,8
595 Susana van der Wal Jihoafrická republika 1978 169,2
596 Nilgün Yilmaz Turecko 1981 165,5
602 Katarzyna Kowalik Polsko 1971 171
603 Eva Papp Maďarsko 1979 173,8
604 Miroslava Bubláková Slovensko 1977 165,3

Bikiny fitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 588 Anna Prokhorova Rusko 1971 6 6
2. 435 Ekaterina Rubanenko Rusko 1980 9 9

Bodyfitness masters od 35 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 96 Katarzyna Dudek Polsko 1982 167 11 10 10
2. 87 Ksenia Kisileva Rusko 1977 159,2 14 14 14
3. 91 Diana Petry Německo 1981 172,5 13 16 16
4. 92 Svetlana Sapunova Rusko 1982 165,5 21 21 21
5. 100 Marina Chamoun Švédsko 1977 176,5 21 21 21
6. 103 Katarzyna Kozakiewicz Polsko 1975 25 23 23
7. 90 Angela Anton Lucembursko 1975 40
8. 101 Nataliia Filippova Rusko 1975 167 43
9. 95 Melanie Niebergall Německo 1978 173,2 44
10. 86 Jana Knotková Slovensko 1980 49
11. 94 Daiva Varneliene Litva 1975 172 54
12. 83 Marta Alešiūnaitė Litva 1977 62
13. 82 Hanna Saario Finsko 1981 166,5 66
14. 89 Özlem Temel Turecko 1979 171 70
15. 99 Daniela Ehrschwendtner Rakousko 1981 165,3 71
84 Nadia Balmu Rumunsko 1980
85 Stoyanna Staleva Velká Británie 1979 160,5
88 Malgorzata Jodelka Polsko 1977
98 Adalgisa Mendes Itálie 1982 172,1
102 Joanna Ucińska Polsko 1978 165,9
104 Linda Rikoll Norsko 1980
105 Arti Lopes Norsko 1976
106 Rachel Ramos Francie 1975 166,8
107 Magali Guillotin Francie 1975
108 Nicola Murphy Jihoafrická republika 1976
109 Caryn Azzie Jihoafrická republika 1975
DNC 93 Brigidene O’Shaughnessy Austrálie 1974
DNC 97 Tatiana Bocharova Rusko

Bodyfitness masters nad 45 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 124 Iveta Vaneková Slovensko 1972 11 9 9
2. 118 Olga Volokh Rusko 1971 153,9 13 13 13
3. 117 Irina Blinova Rusko 1970 161,3 17 19 19
4. 113 Branislava Jovanovic Srbsko 1969 166,6 21 20 20
5. 121 Kayoko Yamamoto Japonsko 1964 165,2 22 22 22
6. 119 Asmaa Salimi Kanada 1970 158 26 24 24
7. 112 Bienvenida Bevia Španělsko 1972 150,9 31
8. 125 Esta Pilt Estonsko 1964 157,6 45
9. 120 Mária Hudec Česká republika 1964 47
10. 114 Masako Nagashima Japonsko 1964 154,3 51
11. 122 Judit David Rumunsko 1968 51
12. 115 Valerie Texier Francie 1967 55
13. 123 Danica Anastasijevic Makedonie 1970 67
14. 111 Mona Hoff Norsko 1967 163,5 68
15. 116 Brigitte Robini Monako 1959 70

Bodyfitness masters - absolutní vítězka

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 96 Katarzyna Dudek Polsko 1982 5 5
2. 124 Iveta Vaneková Slovensko 1972 10 10

Physique žen masters

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 129 Alicia Zayas Španělsko 1977 159,1 8 12 8 20
2. 133 Natalia Bystrova Rusko 1968 9 20 7 27
3. 138 Blanche Coppola Malta 1973 155,6 13 28 15 43
4. 141 Eszter Kormos-Csonka Maďarsko 1977 22 44 23 67
5. 128 Muriel Boumazza Francie 1975 159,9 22 50 26 76
6. 137 Oana Marinescu Rumunsko 1979 160,5 34 54 24 78
7. 136 Satoko Yamanouchi Japonsko 1960 37
8. 130 Iuliana Giurgiu Rumunsko 1981 40
9. 139 Gabriela Zimmermann Německo 1963 158,6 41
10. 131 Cristina Sevilla Ekvádor 1982 55
11. 134 Milena Koudelková Česká republika 1974 164,2 57
12. 140 Victoria Myslik Kanada 1979 57
13. 142 Lucie Jakešová Česká republika 1979 163 58
14. 132 Miryana Gurbalova Bulharsko 1982 70
15. 135 Bikayise Mbambo Jihoafrická republika 1970 72

Physique mužů masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 357 Valentin Petkov Bulharsko 1975 174,5 9 7 7
2. 362 Piotr Zielinski Polsko 1973 177,9 15 15 15
3. 369 Jean-Philippe Cesari Francie 1975 173,1 10 16 16
4. 354 Itsuki Saeki Japonsko 1975 16 18 18
5. 359 Jacek Kocki Polsko 1977 32 21 21
6. 376 Ricky Beckford Velká Británie 1973 171,5 27 23 23
7. 374 Carlo Bellodi Itálie 1973 37
8. 377 Roman Morera Kostarika 1976 38
9. 373 Eduardo Da Silva Norsko 1977 172,2 39
10. 361 Mircea Stancu Rumunsko 1976 56
11. 366 Allan DeBrito Kanada 1976 57
12. 367 Yusuf Polat Turecko 1977 60
13. 368 Stanislav Zaynilov Rusko 1976 176,5 62
14. 364 Pedro Valente Portugalsko 1975 172,5 63
15. 360 Atsushi Nakamura Japonsko 1977 67
355 Aykut Karataş Turecko 1975
356 Giuseppe Scala Rakousko 1975
358 Mario Paez Paraguay 1977
363 Ladislav Jankovič Slovensko 1974
365 Alessandro Fumo Portugalsko 1976 171,4
370 Róbert Fruzsa Maďarsko 1975 176,5
371 Yalçin Engin Turecko 1975
372 Ovidiu Cozma Rumunsko 1974
375 Telmo Oliveira Lucembursko 1976

Physique mužů masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 380 Rui Ferreira Portugalsko 1971 172 5 9 9
2. 387 Antonio Damiano Itálie 1969 173,3 11 9 9
3. 381 Philippe Kusiak Francie 1972 18 17 17
4. 383 Karsten Krygermeier Dánsko 1969 17 18 18
5. 386 Stephen Emuobonuvie Velká Británie 1969 188 29 22 22
6. 385 Tom Vinge Dánsko 1971 30 28 28
7. 382 Mikhail Dyakonov Rusko 1970 34
8. 384 Gábor Kornhoffer Szabó Maďarsko 1972 176,5 36
9. 388 Gasper Grom Slovinsko 1971 44

Physique mužů masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 391 Charles Berthaud Kanada 1964 9 9 9
2. 397 Sahin Bolcan Turecko 1967 10 9 9
3. 398 Goran Ilic Srbsko 1967 13 16 16
4. 395 Costin Ilinca Rumunsko 1967 21 21 21
5. 392 Christos Christoudias Kypr 1965 28 23 23
6. 393 Perodd Tessem Norsko 1966 26 25 25
7. 396 Ibrahim Doğan Turecko 1964 28
8. 394 Amir Meabed Egypt 1966 40

Physique mužů masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 391 Charles Berthaud Kanada 1964 9 9
2. 380 Rui Ferreira Portugalsko 1971 9 9
3. 357 Valentin Petkov Bulharsko 1975 13 13

Klasická kulturistika masters od 40 do 44 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 39 Marcin Lopucki Polsko 1974 88,2/181 8 20 10 30
2. 37 Adriano Piccinni Švýcarsko 1976 92/186,4 14 24 10 34
3. 52 Rolandas Žeimys Litva 1973 78/174 14 28 16 44
4. 53 Williams Gerard Lucembursko 1977 80,8/175,5 18 40 23 63
5. 51 Tomoya Nakadomari Japonsko 1973 169 35 50 21 71
6. 49 Marián Jankovčin Česká republika 1976 88,5/180,5 23 52 27 79
7. 36 Lionel Wollbrett Francie 1973 82,9/177,5 38
8. 38 Jean-Francois Garrigues Francie 1974 75,6/173 38
9. 35 Ludovic Ghyselinck Francie 1976 77,7/174 47
10. 47 Vladimír Platzek Česká republika 1975 91,6/185 50
11. 48 Mariusz Ciupak Polsko 1977 77,4/173,4 50
12. 42 Andrei Nilgesz Rumunsko 1975 75,6/174,1 61
13. 44 David Lopez Španělsko 1974 80,7/175,9 70
14. 46 Ümit Erdoğan Turecko 1975 75,6/173,2 71
15. 45 Renato Constantini Argentina 1973 99/192 72
16. 41 Maciej Frelikowski Polsko 1974 81,4/175,5 76
40 Erkan Kivrak Turecko 1973 80,7/178,4
50 Taher Mohamed Bahrajn 1973 79,8/177,7

Klasická kulturistika masters od 45 do 49 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 63 Jiří Schäfer Česká republika 1971 88,6/180,9 9 18 8 26
2. 64 Thomas Schnelldorfer Německo 1969 84,9/179,1 11 20 11 31
3. 56 Andreas Ehrschwendtner Rakousko 1969 90,3/182,5 17 34 18 52
4. 57 Akira Matsuoka Japonsko 1972 76,4/172,8 17 36 16 52
5. 59 Alexandre Miranda Brazílie 1969 85,7/179,7 35 46 28 74
6. 60 Joseph Doutau Francie 1971 67,7/168,8 34 56 25 81
7. 66 Sorin Fritea Rumunsko 1971 79,9/176,5 36
8. 65 Aristidis Nikopoulos Jihoafrická republika 1968 83,9/178,8 38
9. 62 Claudiu Giurgi Rumunsko 1971 75,7/173,9 39
10. 54 Dawson Hamilton Norsko 1971 88,6/182 41
11. 58 Hakan Gökburun Turecko 1972 84,8/180,5 54
12. 67 Serge Rouze Francie 1972 79,2/175,8 59
13. 55 Sayed Hamza Hasan Bahrajn 1970 71,6/170 64
14. 61 Stefano Cigni Itálie 1968 66,1/168,5 66

Klasická kulturistika masters nad 50 let

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 70 Sedat Bekdemir Turecko 1966 81,7/176,7 9 12 7 19
2. 74 Johnny Grape Švédsko 75,9/174 9 22 11 33
3. 80 Voitto Suosaari Finsko 1967 82,4/177,6 16 26 13 39
4. 78 Naiem Ally Jihoafrická republika 1961 68,7/168,7 22 44 22 66
5. 71 Yuu Hayashi Japonsko 1961 71,3/170 19 44 24 68
6. 81 Olaf Maneval Německo 1964 89,7/184 34 58 28 86
7. 79 Patrik Kursten Švédsko 1966 75,4/172,3 38
8. 77 Michal Šidík Česká republika 1960 72,9/173 43
9. 76 Kamil Narman Turecko 1967 78,1/174,6 43
10. 68 Peter Hunt Nový Zéland 1957 75,7/172,5 44
11. 72 Roman Laeber Švýcarsko 1964 83,5/177,5 52
12. 73 Jochen Kretz Německo 1964 87,9/181,4 62
13. 69 Philippe Martigne Francie 1963 80,3/176,5 66
14. 75 Mieczyslaw Nowacki Polsko 1962 72,6/171,3 67

Klasická kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. / v. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 39 Marcin Lopucki Polsko 1974 5 5
2. 63 Jiří Schäfer Česká republika 1971 11 11
3. 70 Sedat Bekdemir Turecko 1966 14 14

Kulturistika masters od 40 do 44 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 407 Laurent Ferrari Francie 1974 68,6 18 13 31
2. 406 Andrzej Hurysz Polsko 1974 69,3 26 8 34
3. 410 Miroslav Škadra Slovensko 1977 68,8 28 16 44
4. 409 Sebastian Vasut Rumunsko 1974 44 14 58
5. 408 İsmail Dikmen Turecko 1976 69,4 44 24 68
6. 405 Turan Ulusoy Turecko 1974 69,1 52 29 81

Kulturistika masters od 40 do 44 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 418 Michel Perez Španělsko 1974 76 8 16 8 24
2. 424 Alex Zuccaro Itálie 1974 79 8 18 9 27
3. 421 Andrei Alexandrescu Rumunsko 1977 78,4 17 36 17 53
4. 416 Marek Leder Slovensko 1974 77,8 29 36 21 57
5. 422 Jose Jimenez Španělsko 1973 79,7 17 50 24 74
6. 415 Aleksey Borisov Rusko 1977 79,2 33 60 28 88
7. 419 Jean-Francois Ballester Francie 1973 78,3 33
8. 425 Kevin Leitch Kanada 1975 79,4 38
9. 417 Andriy Sharapov Ukrajina 1976 79,7 46
10. 420 Velislav Velev Bulharsko 1973 74,9 52
11. 423 Emi Roberti Velká Británie 1977 75,2 52
12. 413 Antonio De La Quintana Belgie 1973 80 57
13. 414 Decebal Olteanu Rumunsko 1975 73,3 64

Kulturistika masters od 40 do 44 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 639 Rafał Tasiemski Polsko 1977 90 5 10 9 19
2. 638 Andrii Koliada Ukrajina 1973 84,2 13 24 15 39
3. 641 Ott Kiivikas Estonsko 1977 87,3 13 30 10 40
4. 642 Jose Carlos Nunes Jihoafrická republika 1973 84 19 40 21 61
5. 637 Roman Skalský Slovensko 1976 88 32 52 26 78
6. 635 Slawomir Szafranski Polsko 1977 88 30 56 23 79
7. 636 João Silva Portugalsko 1973 83,7 35
8. 643 Mohamad Alhares Sýrie 1975 87,3 37
9. 640 Stefan Cristian Rumunsko 1976 88,2 38
10. 809 Arafat Yaqoob Ali Bahrajn 1975 85,6 54
11. 632 Ricardo Neves Brazílie 1973 87 54
12. 634 Mehmet Batdal Turecko 1975 87,8 58
13. 633 Stephane Pelloquin Francie 1973 86,8 64

Kulturistika masters od 40 do 44 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 657 Radoslaw Slodkiewicz Polsko 1976 104,9 11 14 5 19
2. 652 Aleksei Bocharov Rusko 1975 98,2 12 28 16 44
3. 656 Ahmad Madani Spojené arabské emiráty 1976 93,2 14 34 15 49
4. 646 Pavel Vacek Česká republika 1974 94,8 17 34 18 52
5. 648 Roland Brosman Slovensko 1974 106,8 25 48 24 72
6. 649 Wissam Ibrahim Sýrie 1975 114 32 52 26 78
7. 651 Arnaud Plaisant Francie 1974 100,5 33
8. 655 Nikolay Stoyanov Bulharsko 1976 99,4 42
9. 654 Agoston Moldovan Rumunsko 1973 94,2 43
10. 650 Tomasz Lech Polsko 1977 100,5 49
11. 653 Ján Jankovčin Česká republika 1976 100,4 57
12. 647 Muammer Gökmen Turecko 1974 100,9 59
13. 658 Nikola Primorac Slovensko 1977 103,6 62

Kulturistika masters od 45 do 49 let do 70 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 662 Michael Metzger Německo 1972 69,9 5 10 5 15
2. 664 Ahmad Alblooshi Spojené arabské emiráty 1972 69,4 11 20 11 31
3. 661 Arab Bouchaib Maroko 1969 68,3 17 34 20 54
4. 665 Alain Pages Francie 1969 69,1 22 40 20 60
5. 663 Halil İbrahim Sargin Turecko 1972 67,8 26 56 22 78
6. 668 Mahmut Keklik Turecko 1970 68,7 28 52 28 80
7. 667 Christian Vogt Švýcarsko 1969 68 31
8. 666 Hicri Sevim Turecko 1968 69,5 40

Kulturistika masters od 45 do 49 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 674 Ezequiel Alves Brazílie 1971 80 5 14 5 19
2. 672 Karim Boumazza Francie 1970 74,5 14 26 14 40
3. 673 Maurizio Montaldo Itálie 1972 75 14 30 15 45
4. 678 Bogdan Nowakowski Polsko 1970 79,8 16 32 14 46
5. 671 Serghei Gospodar Moldavsko 1972 77,6 25 52 25 77
6. 677 Juan Martin Španělsko 1969 76,4 31 58 29 87
7. 676 Pavel Lyubenov Bulharsko 1968 78,3 40
8. 681 Laurent Gonzalez Francie 1969 77,2 40
9. 679 Andrei Pop Rumunsko 1972 78,8 42
10. 675 Filippo Masucci Itálie 1969 78,4 49
11. 680 Ali Salman Ali Bahrajn 1972 75,8 55

Kulturistika masters od 45 do 49 let do 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 804 Mohamed Hassan Bahrajn 1969 88,8 8 14 9 23
2. 829 Giovani Cubeddu Francie 1972 88,1 13 28 11 39
3. 808 Jakub Potocki Polsko 1971 90 13 34 16 50
4. 802 Jose Ortiz Španělsko 1971 84,3 18 40 21 61
5. 813 Vasyl Remizov Ukrajina 1972 88,9 29 48 22 70
6. 812 Alin Mateescu Rumunsko 1969 89,2 28 52 27 79
7. 803 Mariusz Balazinski Polsko 1970 83,8 33
8. 807 Massimiliano Saccone Itálie 1971 88 39
9. 811 Pavel Forman Česká republika 1971 89,7 44
10. 810 Wieslaw Cisowski Polsko 1969 88,9 53
11. 801 Çetin Aksoy Turecko 1972 87,4 57
12. 805 Jerry Ossi Finsko 1969 84,7 59
13. 806 Ebrahim Sarhan Egypt 1970 87,3 62

Kulturistika masters od 45 do 49 let nad 90 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 826 Horst Wetterau Německo 1970 101,9 5 10 5 15
2. 818 Uwe Hemmer Lucembursko 1968 104,4 12 24 18 42
3. 820 Ilario Rongioletti Německo 1972 96,2 13 28 15 43
4. 817 Jhony Yrius Francie 1972 94,4 22 50 19 69
5. 823 Grzegorz Kot Polsko 1972 108,7 29 50 22 72
6. 827 Giovanni Dell orto Itálie 1970 96,2 28 46 27 73
7. 822 Enrico Frisinghilli Itálie 1972 96,4 32
8. 825 Hasan Hakki Telatar Turecko 1972 111,3 38
9. 828 Jorge Luciano Brazílie 1971 95,5 46
10. 821 Jorgen Corneliussen Norsko 1971 103 52
11. 824 Viacheslau Kuprash Bělorusko 1972 100,2 52
12. 816 Francisc Andrasoni Rumunsko 1971 95,1 61
13. 819 Jörg Kapfer Rakousko 1971 101,7 61

Kulturistika masters od 50 do 54 let do 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 147 Ismail Lacin Německo 1966 79,2 9 10 6 16
2. 156 Kurt Strohmayer Rakousko 1966 77 11 20 11 31
3. 153 Luiz Carlos Sarmento Brazílie 1964 78,9 14 38 17 55
4. 158 Dominique Dion Francie 1967 78,2 21 40 19 59
5. 149 Fabio Pizzaferri Itálie 24 48 23 71
6. 150 Jabulani Buthelezi Jihoafrická republika 1965 78,6 34 54 29 83
7. 152 Carlos Menendez Španělsko 1964 80 36
8. 155 Costel Torcea Rumunsko 1965 76,4 38
9. 145 László Gulyás Maďarsko 1965 73 40
10. 157 Pat Petela Jihoafrická republika 1963 70,1 56
11. 161 Sayed Faisal Abbas Bahrajn 1964 75 59
12. 160 Yukihiro Muramatsu Japonsko 1966 67,7 60
13. 162 Onita Caracuda Rumunsko 1966 75,7 61
14. 148 Carlo Capucci Itálie 1967 75,8 65
15. 159 Danilo Barbi Itálie 1966 74,4 73
146 Eduard Cigáň Slovensko 1966 78,5
151 Jari Laine Finsko 1964 78,9
154 Gilberto Feitosa Brazílie 1964 78,8

Kulturistika masters od 50 do 54 let nad 80 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 165 Abdulwahed Mohamed Bahrajn 1966 85,8 6 12 7 19
2. 167 Stefan Hammerschmiedt Německo 1966 88,3 10 18 9 27
3. 178 Mintxo Lasaosa Španělsko 1965 84,1 16 30 15 45
4. 176 Anastasios Koligkionis Řecko 1964 98,2 19 42 21 63
5. 175 Zbigniew Ciszewski Polsko 1964 85,3 26 50 25 75
6. 173 Frederic Fabbi Francie 1964 87,7 32 58 27 85
7. 169 Jan Nordlund Švédsko 1965 101,9 34
8. 184 Roberto Rodriguez Trinidad a Tobago 1965 94 39
9. 166 Knut Oines Norsko 1965 98,8 50
10. 186 Farman Mian Dánsko 1966 84,6 52
11. 171 Thomas Davidsen Dánsko 1964 111,5 53
12. 185 Pascal Garnier Francie 1966 95,8 60
13. 170 Antoine Zerafa Malta 1967 97,1 64
14. 172 Anatolii Kudlai Ukrajina 1967 96,2 69
15. 183 Fabrice Ferah Francie 1964 87 69
168 Denes Engi Rumunsko 1966 91,6
174 İlhan Kuku Turecko 1963 83,6
177 Didier Ioculano Francie 1963 91,2
179 Martin Schulz Německo 1964 93,1
180 Eric Schembri Malta 1967 104
181 Aleksandar Rakocevic Černá Hora 1963 92,2
182 Jovche Vasilevski Makedonie 1965 92,3

Kulturistika masters nad 55 let do 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 281 Werner Zenk Německo 1954 68,9 7 10 5 15
2. 272 Michel Vossier Francie 1954 70,9 15 28 19 47
3. 280 Fumiyoshi Namba Japonsko 1955 68,5 19 34 15 49
4. 275 Albert Szczygielski Polsko 1957 70,7 24 36 19 55
5. 277 Rafael Vera Španělsko 1945 74,9 27 46 23 69
6. 274 Miloš Pavlů Česká republika 1958 73,5 21 48 21 69
7. 283 Luigi Tola Itálie 1961 70,2 31
8. 294 Karl-Heinz Tiegel Německo 1959 73,9 41
9. 279 John Davi Španělsko 1961 73,2 41
10. 278 Zeki Zeka Turecko 1959 74,4 53
11. 276 Pierre Toth Francie 1955 73,9 54
12. 273 Christian Cantone Francie 1952 74,5 56
13. 282 Istvan Szabo Maďarsko 1956 73,8 66
14. 284 Toshisuke Kanazawa Japonsko 1936 61,6 67

Kulturistika masters nad 55 let nad 75 kg

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 295 Alfie Noda Velká Británie 1962 80 6 12 5 17
2. 289 Juhani Herranen Finsko 1962 75,9 16 24 14 38
3. 290 Aivars Visockis Lotyšsko 1957 87,4 15 32 15 47
4. 296 Vasile Serban Rumunsko 1950 85,4 14 32 18 50
5. 291 Antonio Vergiani Itálie 1955 97,4 29 52 25 77
6. 292 Arsene Lagrange Kanada 1954 82,2 27 52 26 78
7. 288 Milan Bodlák Česká republika 1952 77,5 35
8. 287 Anastas Dashinov Bulharsko 1958 83,5 40
9. 293 Vladimír Semerád Česká republika 1953 92,2 44

Kulturistika masters - absolutní vítěz

p. č. jméno stát nar. hm. 1. k. 2. k. 3. k. 4. k. celk.
1. 657 Radoslaw Slodkiewicz Polsko 1976 8 8
2. 639 Rafał Tasiemski Polsko 1977 12 12
3. 826 Horst Wetterau Německo 1970 13 13
4. 804 Mohamed Hassan Bahrajn 1969 17 17
5. 674 Ezequiel Alves Brazílie 1971 25 25
6. 418 Michel Perez Španělsko 1974 31 31
7. 165 Abdulwahed Mohamed Bahrajn 1966 40 40
8. 662 Michael Metzger Německo 1972 45 45
9. 281 Werner Zenk Německo 1954 45 45
10. 147 Ismail Lacin Německo 1966 46 46
11. 407 Laurent Ferrari Francie 1974 53 53
12. 295 Alfie Noda Velká Británie 1962 55 55



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra