Reklama:

GP Ostrava 2017
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

10 kroků pro úspěšný start na Vaší první soutěži

V sobotu 11. listopadu Vás srdečně zveme do Nové auly VŠB-TU Ostrava na soutěž v kondiční kulturistice dorostenců, juniorů, mužů, physique mužů a juniorů, bikiny fitness žen a juniorek a bodyfitness žen - Grand Prix Ostrava 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je 141.

Kondiční soutěže jsou určeny pro převážně začínající závodníky, ale i pro většinu závodníků jarních soutěží dorostu a juniorů, případně pro závodníky, kteří se k soutěžím vracejí po delší přestávce (přesné vymezení možnosti startu v tomto článku). Závodníci nemusejí být registrováni v žádném oddílu, proto i v seznamech níže u řady startujících oddíly chybí.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Startovní listiny

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

• 1. Pavel Dostál (Remi Sport Prostějov)
• 2. Ondřej Januš (MD-Posilovna Brno)
• 3. Adam Klásek (Dave Fit Club Zlín)
• 4. Martin Kulíšek (Fit Darja Bohumín)
• 5. Pavel Kutlák (No Limits Krnov)
• 6. Jan Makarov (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Ondřej Martinovský
• 8. Dominik Schier (SF7 Team)
• 9. Daniel Vašina (Kubík fitness Ostrava)

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

• 1. Jakub Ambrozek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 2. Martin Bergl (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Jan Bryčka
• 4. Vladislav Dvořák (Fitness MB Moravské Budějovice)
• 5. Šimon Grebík (SK Moog Brno)
• 6. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 7. Oldřich Holoubek
• 8. Daniel Kačor
• 9. Bohumil Kolář (Dave Fit Club Zlín)
• 10. Pavel Luběna
• 11. Dominik Pospíšil (Kubík fitness Ostrava)
• 12. Petr Strupek
• 13. Tomáš Štěpán
• 14. Jiří Ženožička (Fitness Gym Vrábel)

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

• 1. Nidal Al Saheb (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Jakub Ambrozek (Eurogym Fitness Olomouc)
• 3. Dan Bartoš
• 4. Lukáš Belák (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Karel Benda
• 6. Oldřich Holoubek
• 7. Adam Honus
• 8. Miloslav Král (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 9. Michal Macura (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 10. David Sniegoň (Queen Club Třinec)
• 11. Lukáš Špaček
• 12. Raimund Unger
• 13. Jan Vala
• 14. Marek Voborný (Fitcentrum Olympia Tišnov)

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

• 1. Roland Ďurík (Kubík fitness Ostrava)
• 2. Pavel Hincák (Mišmaš Fitness Brno)
• 3. Jiří Mikoláš (Oddíl kulturistiky TJ Slavoj Bruntál)
• 4. Jakub Sehnal (Bodyland Fitness Ostrava)
• 5. Jan Toman (Fitness Studio Tommy Prostějov)
• 6. Jiří Zahálka (FC KARO Slavia Havířov)

Kondiční physique mužů

Závodníci budou rozděleni do dvou výškových kategorií.

• 1. Vladimír Bělka
• 2. Martin Bogdan
• 3. Marek Brabec (MTV Fitness Praha)
• 4. Martin Buchta
• 5. Roman Buzek
• 6. Jan Čubok (Fit Park Ostrava)
• 7. Lukáš Dyrčík (Queen Club Třinec)
• 8. Pavel Januš (Factory Fitness Bystrc)
• 9. Marek Kinčl
• 10. Dominik Konečný
• 11. Ondřej Kovář
• 12. Lukáš Tomeček (Pětka Team Praha)
• 13. Martin Marek
• 14. Tomáš Mráz
• 15. Dominik Piskoř
• 16. Jan Skala
• 17. Lukáš Neumann (Bora Elite Jesenice)
• 18. Dominik Suchánek
• 19. Vojtěch Trejtnar
• 20. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 21. Michal Sláma
• 22. Dominik Kytlica

Kondiční physique juniorů

• 1. Radek Baron (KSK Jalex Team Krnov)
• 2. Martin Bogdan
• 3. Lars Dittinger
• 4. Alexandr Hykel (Kubík fitness Ostrava)
• 5. Jiří Klívar (Fitcentrum Radim Mičulka)
• 6. Dominik Konečný
• 7. Dominik Kytlica
• 8. Leoš Marek
• 9. Jan Skala
• 10. Petr Lukáš (Alexia Team Praha)
• 11. Petr Štourač (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
• 12. Jakub Tkáč (KSK Jalex Team Krnov)
• 13. Jakub Vavrys (Fitness Gym Vrábel)
• 14. Dominik Suchánek

Kondiční bodyfitness

• 1. Alexandra Chmelová (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Andrea Chylíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 3. Martina Habová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)
• 4. Evgeniia Podkopaeva (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Michaela Procházková
• 6. Krystyna Raszková (Queen Club Třinec)
• 7. Šárka Štěpánová
• 8. Markéta Šťukavcová

Kondiční bikiny fitness

Závodnice budou rozděleny do dvou výškových kategorií.

• 1. Veronika Bartošová
• 2. Kristýna Berná (Turek Team)
• 3. Anetta Březinová (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 4. Aneta Bublíková
• 5. Klára Chytilová (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Magdaléna Fejfarová
• 7. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 8. Kateřina Hanousková
• 9. Lenka Hradecká (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 10. Nikola Hvorková (TJ Valašské Meziříčí)
• 11. Eva Jančíková (Fitcentrum Assen Ostrava)
• 12. Barbora Jarmarová
• 13. Veronika Jonášová (Kubík fitness Ostrava)
• 14. Pavla Knapová
• 15. Veronika Müllerová
• 16. Denisa Navrátilová (Mišmaš Fitness Brno)
• 17. Kateřina Pavelková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 18. Hana Pavličková (Individual Fitness Ostrava)
• 19. Veronika Pavlovičová (Mišmaš Fitness Brno)
• 20. Markéta Pítrová
• 21. Valerie Novotná (Slavík Fitness Brno)
• 22. Zuzana Sedláčková
• 23. Veronika Šimíčková (Fitness Bobycentrum)
• 24. Silvia Tanková (Mišmaš Fitness Brno)
• 25. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 26. Petra Václavková (Fitness Gym Vrábel)
• 27. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 28. Magdaléna Vrágová
• 29. Lucie Zachovalová
• 30. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)
• 31. Lenka Puflerová (Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň)

Kondiční bikiny fitness juniorek

• 1. Kristýna Berná (Turek Team)
• 2. Aneta Böhmová
• 3. Aneta Bublíková
• 4. Klára Budošová
• 5. Magdaléna Fejfarová
• 6. Nikola Gottvaldová
• 7. Dominika Grigarová (SK Přerov)
• 8. Kateřina Hanousková
• 9. Tereza Jakubcová
• 10. Valérie Němcová (Kubík fitness Ostrava)
• 11. Eliška Nezvalová
• 12. Kateřina Pavelková (Fitness klub Omega Olomouc)
• 13. Dita Pavlíková (KSK Jalex Team Krnov)
• 14. Zuzana Sedláčková
• 15. Klára Nedomová (RR Sport Kladno)
• 16. Monika Špačková (Target Team)
• 17. Zuzana Uhlířová (Fitness AVE Přerov)
• 18. Petra Václavková (Fitness Gym Vrábel)
• 19. Alžběta Vopelková (KSK Jalex Team Krnov)
• 20. Magdaléna Vrágová
• 21. Lucie Zachovalová
• 22. Marie Zapletalová (Pajič Trainings)
• 23. Veronika Šimíčková (Fitness Bobycentrum)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 114 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra