Reklama:

Granite Muscles 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

Granite Muscles 2017
- fotogalerie
Granite Muscles 2017
- fotografie ze zákulisí
Granite Muscles 2017
- absolutky

Podzimní sezónu kondičních závodů v kulturistice a fitness zahájila v sobotu 4. listopadu soutěž Granite Muscles 2017, která se letos konala v Městském kulturním klubu Hlinečan v Hlinsku. Na tyto závody se přihlásilo celkem 88 závodníků do kategorií kulturistika dorostenců, juniorů, mužů, bodyfitness žen a také do oblíbených kategorií bikiny fitness a physique mužů. Z celkového počtu závodníků jich nakonec na pódium nastoupilo 85.

Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live! Během několika dní budete na Ronnie.cz moci zhlédnout také kompletní videozáznamy z finálové části soutěže.

Připravili jsme pro Vás také rozsáhlou fotogalerii ze zákulisí soutěže, ještě víc fotografií pak najdete v kompletní galerii všech závodníků z pódia!

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v kategoriích kulturistika, bikiny fitness, physique mužů, včetně sestavy Miloslava Krále, absolutního vítěze kulturistiky.


Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 5 Dominik Schier SF7 Team 1999 4 4 8 12
2. 94 Martin Draxler Praha 1999 7 7 12 19
3. 31 Roman Kekrt TJ Sokol Bystřice n. Pernšt. 1999 8 10 18 28
4. 32 Ondřej Januš MD-Posilovna Brno 1999 15 15 26 41
5. 8 Pavel Kutlák No Limits Krnov 2000 12 11 30 41
6. 72 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 18 18 34 52
7. 71 Lukáš Felkl Chomutov 1999 22 - - 22
8. 41 Jakub Frýdek Hradec Králové 2000 23 - - 23

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 56 John Andrew Seffi Extrifit Club 1994 5 3 8 11
2. 4 Richard Vojíř T&M Olympia Fitness Praha 1998 6 7 14 21
3. 22 Jan Bryčka Pardubice 1998 7 7 20 27
4. 14 Tomáš Štěpán Pardubice 1996 11 11 20 31
5. 21 Ondřej Nejedlý Fitness Factory Jihlava 1995 16 15 28 43
6. 82 Lukáš Bartoň Chomutov 1998 19 18 34 52
7. 11 Rostislav Vondra Praha 1998 20 - - 20
8. 55 Petr Báča Svitavy 1997 24 - - 24
9. 17 Šimon Grebík SK Moog Brno 1998 27 - - 27
10. 95 Jaromír Vondra Praha 1998 31 - - 31
11. 72 Marián Janovský Cardio Fitness ČS Česká Lípa 1999 31 - - 31
12. 71 Lukáš Felkl Chomutov 1999 35 - - 35

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 2 Miloslav Král PeVan Gym Team Sedlčany 1989 4 7 6 13
2. 70 Petr Myslivec Sokolov 1989 7 7 16 23
3. 23 Lukáš Špaček Havířov 1988 9 5 18 23
4. 84 Jan Procházka Brno 1993 10 11 20 31
5. 35 Milan Rob MD Fitness Lanškroun 1992 15 15 30 45
6. 81 Raimund Unger Praha 1993 19 18 36 54
7. 76 Jakub Ott Vsetín 1987 20 - - 20
8. 43 Martin Ryšavý Karlovy Vary 1993 25 - - 25
9. 24 Michal Majerník Brno 1990 26 - - 26
10. 39 Šimon Kristl MD Fitness Lanškroun 1992 31 - - 31
11. 26 Vlastimil Alt Olomouc 1993 33 - - 33
12. 44 Jakub Svoboda PeVan Gym Team Sedlčany 1993 34 - - 34

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p. č. jméno oddíl / město nar. 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 27 Vojtěch Řezáč Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1986 3 3 6 9
2. 7 Jan Kubo Karlovy Vary 1983 6 6 12 18
3. 61 Pavel Hincák Mišmaš Fitness Brno 1984 9 9 18 27
4. 37 Roman Simurník Joe Fit Praha 1972 12 13 24 37
5. 1 Jan Toman Fitness Studio Tommy Prostějov 1980 15 14 30 44
6. 50 Rostislav Žiška Factory Fitness Bystrc 1985 18 18 36 54
7. 65 Luboš Sojka Beroun 1985 21 - - 21


Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
AV 2 Miloslav Král PeVan Gym Team Sedlčany


Kondiční physique mužů do 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 96 Dominik Kytlica Jeseník 1997 179,0 3 4 7
2. 62 Jan Štěrba Havlíčkův Brod 1995 172,0 6 5 11
3. 59 Ondřej Škrabal Přerov 1991 166,0 9 9 18
4. 51 Michal Sláma Svitavy 1993 171,0 13 12 25
5. 83 Tomáš Výborný Golem´s Gym Kutná Hora 1991 178,0 14 15 29
6. 10 Aleš Merta Ústí nad Orlicí 1995 175,0 16 16 32
7. 15 Petr Štourač TJ Sokol Bystřice n. Pernšt. 1998 177,0 21 - 21
8. 45 Martin Jílek Golem´s Gym Kutná Hora 1988 180,0 24 - 24
9. 64 Lukáš Hrůza Hulk Gym Brno 1989 173,0 27 - 27

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 52 Dominik Suchánek Brno 1998 182,0 4 5 9
2. 25 Lukáš Sládek Praha 1994 181,0 7 6 13
3. 36 Pavel Januš Factory Fitness Bystrc 1989 187,0 9 8 17
4. 73 Martin Mašek Praha 1994 185,0 12 13 25
5. 18 Michal Janoušek Vodňany 1990 188,0 12 13 25
6. 33 Jan Čubok Fit Park Ostrava 1991 183,0 20 18 38
7. 88 Adam Rašovský Big1One Fitness 1992 186,0 22 - 22
8. 40 Martin Szabó Kutná Hora 1998 186,0 23 - 23
9. 60 Lukáš Bauer Praha 1992 192,0 23 - 23

Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / město
AV 96 Dominik Kytlica Jeseník


Kondiční bodyfitness

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 9 Amálie Žajglová Mišmaš Fitness Brno 1986 168,0 5 3 8
2. 20 Martina Habová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1974 163,0 4 6 10
3. 47 Kristýna Lůčná SK Moog Brno 1995 166,0 9 9 18
4. 68 Ivana Dolanská Pajič Trainings 1986 162,0 13 13 26
5. 13 Kristýna Mareková Brno 1999 177,0 16 15 31
6. 86 Michaela Smudková Chrudim 1998 160,0 16 16 32
7. 54 Šárka Štěpánová Nymburk 1998 168,0 18 - 18


Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 80 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov 1996 157,0 3 3 6
2. 38 Tamara Kajetánová Champ. Academy L. Vajsové 1991 161,0 10 9 19
3. 91 Michala Říhová Jablonec nad Nisou 1992 163,0 10 10 20
4. 93 Denisa Hájková Chomutov 1992 159,0 11 10 21
5. 67 Anetta Březinová PeVan Gym Team Sedlčany 1993 163,0 11 12 23
6. 78 Lenka Puflerová Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň 1991 163,0 18 18 36
7. 30 Alžběta Vopelková KSK Jalex Team Krnov 1995 162,0 21 - 21
8. 12 Denisa Navrátilová Mišmaš Fitness Brno 1985 163,0 24 - 24
9. 48 Aneta Böhmová Ústí nad Orlicí 1997 162,0 30 - 30
10. 42 Eliška Žežulářová Fitnesscentrum B + M 2002 163,0 31 - 31
11. 53 Klára Kolářová Praha 1993 162,0 34 - 34
12. 75 Aneta Bublíková Šumperk 1994 158,0 35 - 35
13. 77 Blanka Francová Delta Fitness Praha 1989 151,0 39 - 39

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p. č. jméno oddíl / město nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 46 Andrea Švábová Champ. Academy L. Vajsové 1995 169,0 5 5 10
2. 19 Barbora Hudcová Fitness Victory 1995 172,0 6 6 12
3. 85 Adéla Vacková Praha 1991 175,0 9 12 21
4. 69 Veronika Müllerová Fitness Centrum Skuteč 1985 174,0 14 10 24
5. 58 Lenka Hradecká PeVan Gym Team Sedlčany 1984 168,0 13 12 25
6. 57 Nikol Tomášková Axagym Praha 1991 169,0 17 17 34
7. 66 Martina Regueyra Champ. Academy L. Vajsové 1993 170,0 21 - 21
8. 87 Jana Přikrylová MTV Fitness Praha 1989 172,0 24 - 24

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / město
AV 80 Zuzana Uhlířová Fitness AVE Přerov


Ceny pro vítěze


Rozhodčí



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra