Reklama:

GP Fitness Brno 2017
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

V neděli Vás srdečně zveme do Kulturního centra Líšeň v Brně na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, bodyfitness a bikiny fitness - GP Fitness Brno 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin 117 přihlášených závodníků.


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!


Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Petr Čížek (Joe Fit Praha)
• 2. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 3. Lukáš Váňa (Toro Gym Vysoké Mýto)

Kulturistika mužů nad 80 kg

• 1. Aleš Bek (Dee Gym Liberec)
• 2. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 3. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Marcin Fornal (Polsko)
• 5. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 6. Jakub Hrnčíř (T&M Olympia Fitness Praha)
• 7. Matúš Malý (Slovensko)
• 8. David Mesjar (Eagle Fitness)
• 9. Tomáš Neufeld (OS Wellness 2000 Vyškov)
• 10. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)
• 11. Ondřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 12. David Triandafilu (Eagle Fitness)

Klasická kulturistika

• 1. Vojtěch Hansl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Petr Jirků (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Martin Němec (Obořil Elite Team)
• 6. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 8. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 9. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 10. Filip Vobr (T&M Olympia Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Tomáš Hnilo (Infitness Zlín)
• 2. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 3. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 4. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 5. Jan Polášek (SIWI Fitness Brno)
• 6. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 7. Patrik Spodniak (Slovensko)
• 8. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 9. Petr Uřinovský (Individual Fitness Ostrava)
• 10. Petr Žalkovský (Factory Fitness Bystrc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Róbert Kohút (Armal Gym Praha)
• 2. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 3. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 4. Jindřich Suchý (Fitness Gym Ostrava)
• 5. Michal Vinkler (TJ Valašské Meziříčí)
• 6. Miroslav Zeman (Wolfberry Team)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 4. Martin Jež (TS Graceful Hodonín)
• 5. Tomáš Líška (Slovensko)
• 6. Pavel Lozowski (Polsko)
• 7. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 8. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 9. Dalibor Pudich (Fit Park Ostrava)
• 10. Petr Sedláček (Target Team)
• 11. Daniel Slouka (SK Moog Brno)
• 12. Dominik Tesař (Hulk Gym Brno)

Physique juniorů

• 1. Lukáš Fogl (SK Moog Brno)
• 2. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 3. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 4. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)

Bodyfitness

• 1. Klaudia Bartová (Slovensko)
• 2. Barbora Dvořáková (Prom-In Team)
• 3. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 6. Adriana Sollberger (Target Team)
• 7. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 8. Veronika Vojtíšková (TJ Tesla Brno)
• 9. Stanislava Voleková (Slovensko)
• 10. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 11. Lenka Gasnárková (Irongym Kyjov)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Michaela Bartošová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 3. Lenka Červená Bořutová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Daniela Halas Dostálová (Slovensko)
• 5. Lucie Jandová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Alexandra Klesová (Fitness team Ronnie.cz)
• 7. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 8. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 9. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 10. Lenka Pecková (SIWI Fitness Brno)
• 11. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 12. Jana Žitná (Fitness při CVČ Most)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Pavlína Valigurová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)
• 2. Barbora Čechurová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 3. Pavla Halabrínová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 4. Simona Hostačná (Slovensko)
• 5. Žaneta Jašková (Target Team)
• 6. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 7. Monika Lamaczová (SK Luna Fitness Havířov)
• 8. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 9. Ľubomíra Ondrisková (Slovensko)
• 10. Lucia Šimeková (Queen Club Třinec)
• 11. Zuzana Šimončičová (Slovensko)
• 12. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 13. Natálie Untermüllerová (Hammer Strength Fitness)
• 14. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Ivana Borgulová (Slovensko)
• 2. Iveta Chrástková (Fitness Victory)
• 3. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 4. Adriana García (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Anna Kubíčková (TJ Tesla Brno)
• 6. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 7. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)

Bikiny fitness juniorek

• 1. Michaela Bartošová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Iveta Chrástková (Fitness Victory)
• 3. Michaela Dlesková (Fitness Centrum Alice)
• 4. Adriana García (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 5. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 6. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 7. Barbora Lechnerová (Infitness Zlín)
• 8. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 9. Lenka Pecková (SIWI Fitness Brno)
• 10. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 11. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 12. Lucia Šimeková (Queen Club Třinec)
• 13. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 14. Natálie Untermüllerová (Hammer Strength Fitness)
• 15. Pavlína Valigurová (Lift & Fit Rožnov pod Radhoštěm)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 79 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra