Reklama:

GP PEPA Opava 2017
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

V sobotu Vás srdečně zveme do Slezského divadla v Opavě na pohárovou soutěž v kulturistice, klasické kulturistice a physique mužů, physique žen, bodyfitness a bikiny fitness, fitness dětí - GP PEPA Opava 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků z ČR, SR a Polska. Doplněn kompletní seznam závodníků!

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie již týž den!

Ze soutěže probíhá přímý přenos.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)

Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 2. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 3. Tomáš Söhnel (Fitness Gym Vrábel)
• 4. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)
• 5. Lukáš Váňa (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 6. Edgaras Gladas (Litva)
• 7. Vilius Sosnovskis (Litva)
• 8. Danijel Miklečič (Chorvatsko)
• 9. Robert Horvat (Chorvatsko)
• 10. Bogdan Nowakowski (Polsko)
• 11. Karol Malecki (Polsko)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Luděk Branný (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Milan Dlhý (Slovensko)
• 3. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 4. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 5. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 6. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 7. David Mesjar (Eagle Fitness)
• 8. Ondřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 9. Lukáš Tesař (Posilovna Rozdělov)
• 10. Vitoldas Jankauskas (Litva)
• 11. Laimutis Dičiunas (Litva)
• 12. Nikola Demo (Chorvatsko)
• 13. Karol Malecki (Polsko)
• 14. Mariusz Balazinski (Polsko)
• 15. Marcel Przyszlak (Polsko)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Stanislav Balvín (Hammer Strength Fitness)
• 2. Jaroslav Helvig (Fitness Gym Vrábel)
• 3. Martin Lešenar (SIWI Fitness Brno)
• 4. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)
• 5. Jan Turek (Turek Team)
• 6. Wesley Vissers (Lucembursko)
• 7. Jimmy Gomez (Holandsko)
• 8. Jörg Kapfer (Rakousko)
• 9. Tomas Dubauskas (Litva)
• 10. Tomasz Kornalewski (Polsko)
• 11. Pawel Wodyk (Polsko)
• 12. Andrzej Kolodziejczyk (Polsko)

Kulturistika juniorů

• 1. Aleš Bek (Dee Gym Liberec)
• 2. Luděk Branný (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jan Hrdlička (Fitness Korzo Šumperk)
• 5. Blažej Kožár (Kubík fitness Ostrava)
• 6. David Mesjar (Eagle Fitness)
• 7. Roman Rympler (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 8. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)
• 9. Filip Vobr (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Vilisus Sosnovskis (Litva)

Kulturistika masters

• 1. Petr Čížek (Joe Fit Praha)
• 2. Karel Kretek (SK PEPA centrum Opava)
• 3. Vladimír Semerád (LaKu Bodybuilder Team)
• 4. Rolandas Žeimys (Litva)
• 5. Danijel Miklečič (Chorvatsko)
• 6. Robert Horvat (Chorvatsko)
• 7. Mariusz Balazinski (Polsko)
• 8. Jakub Potocki (Polsko)
• 9. Andrzej Kolodziejczyk (Polsko)
• 10. Jörg Kapfer (Rakousko)

Klasická kulturistika

• 1. Andrej Martinka (Slovensko)
• 2. Vojtěch Hansl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 3. Ondřej Hlinka (Kubík fitness Ostrava)
• 4. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 5. Daniel Koždoň (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Michal Kropáček (Extrifit Club)
• 7. Rubén Lara (Factory Pro Praha)
• 8. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 9. Jakub Prchal (T&M Olympia Fitness Praha)
• 10. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 11. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 12. Radoslav Šebesta (Slovensko)
• 13. Miroslav Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 14. Pavel Štůrala (FC KARO Slavia Havířov)
• 15. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 16. Filip Vobr (T&M Olympia Fitness Praha)
• 17. Tomas Kairys (Litva)
• 18. Svajunas Misiura (Litva)
• 19. Sven Agić (Chorvatsko)
• 20. Mateusz Górniak (Polsko)
• 21. Marcin Lopucki (Polsko)
• 22. Bartosz Bronowicki (Polsko)
• 23. Pawel Staniecki (Polsko)
• 24. Andreas Ehrschwendtner (Rakousko)

Physique mužů

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Lukáš Fogl (SK Moog Brno)
• 4. Tomáš Guzdek (Bodyland Fitness Ostrava)
• 5. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 6. Róbert Kohút (Armal Gym Praha)
• 7. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 8. Tomáš Líška (Slovensko)
• 9. Tomáš Novák (Fitness klub Omega Olomouc)
• 10. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 11. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 12. Dalibor Pudich (Fit Park Ostrava)
• 13. Petr Sedláček (Target Team)
• 14. Zdeněk Slouka (SK Moog Brno)
• 15. Jindřich Suchý (Fitness Gym Ostrava)
• 16. Ivan Ščibravý (Slovensko)
• 17. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 18. Dominik Tesař (Hulk Gym Brno)
• 19. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 20. Petr Uřinovský (Individual Fitness Ostrava)
• 21. Michal Vinkler (TJ Valašské Meziříčí)
• 22. Tomas Uroška (Litva)
• 23. Edvinas Tuinyla (Litva)
• 24. Elonas Penikas (Litva)
• 25. Dalius Popa (Litva)
• 26. Vytautas Kindurys (Litva)
• 27. Erik Bizunovič (Litva)
• 28. Filip Dropulič (Chorvatsko)
• 29. Dennis Lubag (Belgie)
• 30. Marcin Zganiac (Polsko)
• 31. Pawel Lozowski (Polsko)
• 32. Lukasz Majkut (Polsko)
• 33. Cezary Mazur (Polsko)
• 34. Lukasz Jenczak (Polsko)
• 35. Filip Niegowski (Polsko)
• 36. Jurij Jovbak (Ukrajina)

Physique žen

• 1. Alena Hatvani (Fitness team Ronnie.cz)
• 2. Andrijana Dabic (Rakousko)
• 3. Maja Friščić (Chorvatsko)
• 4. Evelina Žiogené (Litva)

Bodyfitness

• 1. Klaudia Bartová (Slovensko)
• 2. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 3. Nikola Dusová (Pro Nutrition Czech Team)
• 4. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 5. Tereza Linhartová (Pajič Trainings)
• 6. Jana Michaeli (Fit klub Ludvík)
• 7. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 8. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 9. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)
• 10. Daiva Varneliené (Litva)
• 11. Antonija Trupinič (Chorvatsko)
• 12. Anna Marzec (Polsko)
• 13. Katarzyna Dudek (Polsko)
• 14. Anna Nawrot (Polsko)
• 15. Gabriela Bregin (Polsko)
• 16. Joanna Ucinska (Polsko)
• 17. Dani Ehrschwendtner (Rakousko)
• 18. Regine Gamauf (Rakousko)

Bikiny fitness

• 1. Michaela Bartošová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Iveta Chrástková (Fitness Victory)
• 3. Barbora Čechurová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 4. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 5. Lenka Červená Bořutová (Fitness AVE Přerov)
• 6. Kristýna Dobrovolská (Xfitness Praha)
• 7. Eliška Dombková (Fitness team Ronnie.cz)
• 8. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 9. Adriana García (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 10. Daniela Halas Dostálová (Slovensko)
• 11. Simona Hostačná (Slovensko)
• 12. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)
• 13. Marcela Janouchová (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 14. Žaneta Jašková (Target Team)
• 15. Alexandra Klesová (Fitness team Ronnie.cz)
• 16. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 17. Monika Lamaczová (SK Luna Fitness Havířov)
• 18. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 19. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 20. Barbora Rudovská (Fitness club Jařest)
• 21. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 22. Ekaterina Smaili (Target Team)
• 23. Kateřina Sobalová (Fitness Gym Vrábel)
• 24. Lucia Šimeková (Queen Club Třinec)
• 25. Klára Šturmová (Pajič Trainings)
• 26. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 27. Adriana Vašutová (Fit Park Ostrava)
• 28. Veronika Wertheimová (Fitness team Ronnie.cz)
• 29. Ieva Kazulyté (Litva)
• 30. Diana Žiaugaité (Litva)
• 31. Paula Mocior (Polsko)
• 32. Magdalena Suwiňska (Polsko)
• 33. Marta Matuszak (Polsko)
• 34. Natalia Jankowska (Polsko)
• 35. Katarzyna Dmochewicz (Polsko)
• 36. Zyta Pis (Polsko)
• 37. Anita Szymczak (Polsko)
• 38. Monika Biedka (Polsko)
• 39. Oliwia Mojsiej (Polsko)
• 40. Svitlana Nymyrovska (Polsko)
• 41. Andrea Lackner-Kapfer (Rakousko)
• 42. Selina Juen (Rakousko)
• 43. Ivana Sustkova (Anglie)

Fitness dívek

• 1. Kateřina Dokládalová (Fitness AVE Přerov)
• 2. Kristýna Dubcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Lucie Dulovcová (All Stars fitness tým Lužice)
• 4. Vanesa Habánková (Slovensko)
• 5. Anastázie Kabelíková (Fitness AVE Přerov)
• 6. Lucia Mikušová (Slovensko)
• 7. Michaela Tóthová (SK Moog Brno)
• 8. Jasmína Voldánová (All Stars fitness tým Lužice)
• 9. Zoja Sirotná (Slovensko)
• 10. Bílíková Natálie (All Stars fitness tým Lužice)
• 11. Natalia Bugajska (Polsko)
• 12. Gabriela Klepacz (Polsko)
• 13. Alicja Sulik (Polsko)
• 14. Martyna Klubiňska (Polsko)
• 15. Maja Pastuszko (Polsko)
• 16. Wiktoria Strojna (Polsko)
• 17. Aleksandra Koprowska (Polsko)
• 18. Agata Wasik (Polsko)
• 19. Katarzyna Smolik (Polsko)
• 20. Marie Krásová (SK PEPA centrum Opava)
• 21. Barbora Nováková (SK PEPA centrum Opava)
• 22. Beata Klimešová (SK PEPA centrum Opava)
• 23. Tereza Rusková (SK PEPA centrum Opava)
• 24. Sophie Dorneanová (SK PEPA centrum Opava)
• 25. Julie Bršlicová (SK PEPA centrum Opava)
• 26. Aneta Jeklová (SK PEPA centrum Opava)
• 27. Michaela Nešutová (SK PEPA centrum Opava)
• 28. Gabriela Hořínková (SK PEPA centrum Opava)
• 29. Natálie Táborská (SK PEPA centrum Opava)
• 30. Melánie Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 31. Štěpánka Palinčáková (SK PEPA centrum Opava)
• 32. Dagmar Jasníková (SK PEPA centrum Opava)
• 33. Nikola Korduliaková (SK PEPA centrum Opava)
• 34. Emma Steigrová (SK PEPA centrum Opava)
• 35. Barbora Steigrová (SK PEPA centrum Opava)
• 36. Karolína Valentová (SK PEPA centrum Opava)

Fitness chlapců

• 1. Nikolas Špaček (FC KARO Slavia Havířov)
• 2. Nicolas Voldán (All Stars fitness tým Lužice)
• 3. Jan Štěpánek (SK PEPA centrum Opava)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra