Reklama:

Partner Cup 2017 - výsledky

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

Partner Cup 2017
- fotogalerie
Partner Cup 2017
- zákulisí
Partner Cup 2017
- absolutky

Níže naleznete kompletní výsledkové listiny podzimní pohárové soutěže Partner Cup 2017, která se konala v sobotu 21. října v kulturním domě v Čelákovicích. Klání se účastnili závodníci v kategoriích kulturistiky mužů a masters, klasické kulturistiky, physique mužů, bikiny fitness a bodyfitness. Na soutěž bylo přihlášeno 120 závodníků, nastoupilo jich nakonec 107.

Přímý přenos ze soutěže jste mohli sledovat na adrese tv.ronnie.cz/live! Během několika dní zde budete moci zhlédnout též kompletní videozáznamy.

Rozsáhlou fotogalerii z pódia naleznete v tomto článku, snímky ze zákulisí si můžete také již prohlédnout.

V současné chvíli připravujeme sestřih z finálové části soutěže, zatím jsme Vám přinesli nejaktuálnější videa: boj o absolutní vítězství v kategoriích kulturistika, bikiny fitness, physique mužů a volnou sestavu Pavla Vacka, absolutního vítěze kulturistiky mužů.


HARMONOGRAM SOUTĚŽE
semifinále - 11:30
physique mužů do 178 cm - 1. kolo
physique mužů do 182 cm - 1. kolo
physique mužů nad 182 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 164 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 168 cm - 1. kolo
bikiny fitness nad 168 cm - 1. kolo
bodyfitness - 1. kolo
klasická kulturistika - 1. kolo
kulturistika mužů masters - 1. kolo
kulturistika mužů do 80 kg - 1. kolo
kulturistika mužů do 90 kg - 1. kolo
kulturistika mužů nad 90 kg - 1. kolo
exhibice profesionála Pavla Berana
finále - 15:00
physique mužů do 178 cm - 2. kolo
physique mužů do 182 cm - 2. kolo
physique mužů nad 182 cm - 2. kolo
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique mužů
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů
bikiny fitness do 164 cm - 2. kolo
bikiny fitness do 168 cm - 2. kolo
bikiny fitness nad 168 cm - 2. kolo
bodyfitness - 2. kolo
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bodyfitness
boj o ABSOLUTNÍ vítězku bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍ vítězky bikiny fitness
klasická kulturistika - 2. kolo (sestava)
klasická kulturistika - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů masters - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů masters - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů do 80 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů do 80 kg - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů do 90 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů do 90 kg - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů nad 90 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů nad 90 kg - 3. kolo (porovnání)
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů do 80 kg
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů do 90 kg
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů nad 90 kg
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistika
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistiky


Kulturistika mužů do 80 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 115 Tomáš Kuchař Xfitness Praha 1983 79,4 3 3 8 11
2. 66 Jiří Kočvara Extrifit Club 1993 78,8 6 6 10 16
3. 29 Karel Tesař Fitness Classic Železný Brod 1994 71,3 8 9 18 27
4. 86 Luboš Kuběnka MD Fitness Lanškroun 1990 69,1 18 12 24 36
5. 50 Tomáš Haník Muscle Factory Březnice 1984 75,0 18 15 30 45
6. - - - - - - - - -
7. 93 Matěj Bartoš Profi Fitness Eva Plzeň 1991 72,0 19 - - 19
8. 68 Vít Režný Hard Core Gym Frant. Lázně 1992 77,6 23 - - 23
DQ 112 Viktor Rieger Hop´s Fitness Gym Jaroměř 1978 75,6 12 - - -

Kulturistika mužů do 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 113 Jakub Hrnčíř T&M Olympia Fitness Praha 1992 85,0 4 3 6 9
2. 109 Tomáš Dvořáček Fitnesscentrum Dobříš 1989 82,8 5 6 12 18
3. 54 Daniel Karlík Extrifit Club 1981 84,3 9 9 18 27
4. 33 Aleksei Efremov Fitness Mania Gym Kladno 1993 85,0 12 13 24 37
5. 32 Roman Rympler Března Fitness Club Česká Lípa 1994 85,9 14 12 30 42

Kulturistika mužů nad 90 kg

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 128 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 94,0 3 3 6 9
2. 77 Stanislav Skalička Dave Fit Club Zlín 1995 103,7 6 9 12 21
3. 44 Tomáš Mach Fitness Mania Gym Kladno 1982 97,2 9 10 22 32
4. 129 Lukáš Tesař Posilovna Rozdělov 1992 91,1 16 11 24 35
5. 105 Aleš Bek Dee Gym Liberec 1996 95,0 12 13 28 41
6. 4 Petr Svoboda Fitness Centrum Alice 1991 96,6 18 17 34 51
7. 94 Ondřej Švabovský BBK Fitness Sokol Znojmo 1982 97,0 22 - - 22
8. 52 Michal Kičák Hard Core Gym Frant. Lázně 1968 106,5 23 - - 23
9. 100 Vladimír Semerád st. LaKu Bodybuilder Team 1953 94,0 27 - - 27


Kulturistika mužů masters

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 128 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 94,0 3 3 6 9
2. 52 Michal Kičák Hard Core Gym Frant. Lázně 1965 106,5 6 6 12 18
3. 100 Vladimír Semerád st. LaKu Bodybuilder Team 1953 94,0 9 9 18 27


Klasická kulturistika

Luděk Jiráček (3.) se na vyhlašování nedostavil, chybí proto i na fotografiích z něj.

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. váha 1. k. 2. k. 3. k. celk.
1. 46 Jan Páleníček Fitness AVE Přerov 1989 179,0 84,1 3 3 6 9
2. 126 Petr Jirků Fitness Factory Jihlava 1990 186,0 89,0 6 7 16 23
3. 55 Luděk Jiráček PeVan Gym Team Sedlčany 1978 180,0 85,2 11 11 16 27
4. 2 Alexandr Kolárik Armal Gym Praha 1993 177,0 73,5 11 11 22 33
5. 13 David Tauš Dave Fit Club Zlín 1974 181,0 87,0 14 15 28 43
6. 20 Jakub Kment SK Tři studně 1990 173,0 76,7 18 18 36 54
7. 19 Daniel Svoboda Fitness při CVČ Most 1990 184,0 88,9 20 - - 20
8. 47 Jakub Klučil Extrifit Club 1996 173,5 71,2 24 - - 24
9. 14 Jan Púček FirstStep Fitness Praha 1993 173,0 75,3 27 - - 27
10. 49 Jan Jiří Vícha Cardiofitness II. 1993 199,0 100,2 30 - - 30
11. 76 Vojtěch Hansl Toro Gym Vysoké Mýto 1991 186,0 85,7 33 - - 33


Kulturistika mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. váha
1. 128 Pavel Vacek Extrifit Club 1974 94,0


Physique mužů do 178 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 122 Luboš Kořenovský Mišmaš Fitness Brno 1990 175,5 6 6 12
2. 39 Matěj Belička Fitness R. A. P. Factory Praha 1994 176,0 6 8 14
3. 131 Aleš Lamka Fit centrum D & K 1989 173,5 9 9 18
4. 84 Martin Horák Fitness při CVČ Most 1978 177,0 10 14 24
5. 43 Michal Polena Fitness Hulk Plzeň 1988 175,0 11 14 25
6. 79 Jan Polášek SIWI Fitness Brno 1991 176,0 20 13 33
7. 31 Jiří Kubeš RT Sport Fitness center Jirkov 1988 178,0 24 - 24
8. 98 Marek Čáp Sportcentrum Delfín 1994 176,0 26 - 26
9. 61 Luboš Krbálek BBK Fitness Sokol Znojmo 1996 173,0 26 - 26
10. 63 Petr Minařík T&M Olympia Fitness Praha 1990 174,0 27 - 27
11. 123 Miroslav Zeman Wolfberry Team 1991 177,5 29 - 29
12. 74 Miroslav Fiala Fitness Aquapalace 1995 178,0 36 - 36
13. 82 Petr Uřinovský Individual Fitness Ostrava 1994 171,0 40 - 40
14. 59 Petr Žalkovský Factory Fitness Bystrc 1992 176,0 42 - 42
15. 72 Michal Šetina Fitness Aquapalace 1994 173,5 42 - 42
16. 101 Tomáš Topolančin TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky 1991 173,0 48 - 48

Physique mužů do 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 133 Róbert Kohút Armal Gym Praha 1990 179,0 5 4 9
2. 110 Jan Halasz T&M Olympia Fitness Praha 1991 180,0 4 5 9
3. 12 Panos Plangesis T&M Olympia Fitness Praha 1979 180,0 11 12 23
4. 92 Jan Tyrk Profi Fitness Eva Plzeň 1993 179,0 13 12 25
5. 40 Miroslav Kadlec T&M Olympia Fitness Praha 1985 181,5 13 15 28
6. 35 Ondřej Novák Mega Fitness Praha 1985 179,0 18 14 32
7. 65 Petr Novotný Xfitness Praha 1981 179,5 20 - 20

Physique mužů nad 182 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 1 Antonín Moravec Golem´s Gym Kutná Hora 1995 184,5 3 3 6
2. 95 Daniel Pavlíček SK PEPA centrum Opava 1992 185,0 8 7 15
3. 70 David Veselý Eagle Fitness 1994 186,5 9 10 19
4. 28 Jakub Konečný SK Fitness Siesta Mělník 1989 187,0 14 12 26
5. 18 Martin Jež TS Graceful Hodonín 1992 187,0 14 17 31
6. 21 Filip Vaníček Xfitness Praha 1995 192,5 18 16 34
7. 108 Patrik Havel Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady 1991 185,0 23 - 23
8. 16 Petr Fajferlík Pajič Trainings 1986 186,0 24 - 24
9. 75 David Starck Fitness Hulk Plzeň 1999 185,0 26 - 26

Physique mužů - absolutní vítěz

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 133 Róbert Kohút Armal Gym Praha 1990 179,0


Bodyfitness

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 116 Denisa Ballová Extrifit Club 1983 169,5 3 3 6
2. 58 Lenka Hlaváčová SK PEPA centrum Opava 1978 177,0 7 6 13
3. 5 Renata Jevická Března Fitness Club Česká Lípa 1983 154,0 11 11 22
4. 80 Diana Wolfová Fitness Aris Jičín 1992 170,5 14 12 26
5. 138 Tereza Pavelková Armal Gym Praha 1992 166,0 13 13 26
6. 83 Nikola Dusová Pro Nutrition Czech Team 1982 156,5 20 17 37
7. 38 Marcela Veselá Extrifit Club 1991 157,0 20 - 20
8. 37 Radka Dubenecká Golem´s Gym Kutná Hora 1969 169,0 22 - 22
9. 130 Markéta Šulcová Eurogym Fitness Olomouc 1986 168,0 27 - 27
10. 42 Jana Michaeli Fit klub Ludvík 1974 166,0 28 - 28
11. 27 Ivana Buriánková Cardiofitness II. 1981 174,5 28 - 28


Bikiny fitness do 164 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 10 Anželika Kiričenková Extrifit Club 1994 158,0 6 4 10
2. 62 Lucia Černíková Extrifit Club 1993 155,5 4 7 11
3. 34 Petra Kopřivová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 1994 162,0 9 9 18
4. 87 Adéla Uhrová Pajič Trainings 1998 156,0 12 13 25
5. 99 Michaela Koudelková Pajič Trainings 1982 162,0 14 14 28
6. 124 Tereza Smejkalová Fitpeople Jihlava 1993 163,0 19 15 34
7. 8 Darja Sedláčková Fitpelc Veselí nad Moravou 1998 163,0 24 - 24
8. 22 Nikola Kopčanová Pajič Trainings 1995 159,0 24 - 24
9. 17 Alexandra Klesová Fitness team Ronnie.cz 1978 158,5 26 - 26
10. 15 Nikola Zívalová Xfitness Praha 1993 159,5 27 - 27
11. 85 Lucie Jandová Fitness při CVČ Most 1979 163,0 33 - 33
12. 57 Michaela Roubalová Března Fitness Club Česká Lípa 1989 162,0 37 - 37
13. 3 Michaela Bartošová Sport centrum Koloseum Plzeň 1995 150,0 39 - 39
14. 69 Natálie Untermüllerová Hammer Strength Fitness 2000 164,0 41 - 41

Bikiny fitness do 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 132 Andrea Moleková Xfitness Praha 1985 165,0 3 3 6
2. 53 Michaela Líbalová Fit centrum SKP Ústí nad Labem 1996 165,0 7 7 14
3. 36 Žaneta Jašková Target Team 1991 166,0 8 11 19
4. 96 Veronika Tupcová Profi Fitness Eva Plzeň 1987 166,0 14 11 25
5. 30 Beáta Popovičová Logymfitness Sadská 1992 165,5 14 15 29
6. 25 Barbora Čechurová Fitness Centrum Aura Plzeň 1993 166,0 17 16 33
7. 111 Aneta Šmídlová Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun 2000 165,0 21 - 21
8. 11 Jana Riedlová Extrifit Club 1988 166,0 24 - 24

Bikiny fitness nad 168 cm

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš. 1. k. 2. k. celk.
1. 73 Iveta Chrástková Fitness Victory 1994 174,0 3 4 7
2. 9 Jiřina Ročeňová BBC Praha 1992 169,5 6 7 13
3. 51 Tereza Nosková Pure Health & Fitness Praha 1992 175,0 9 8 17
4. 24 Tatyana Presňakova Fitcentrum R5 Praha 1988 174,5 11 10 21
5. 48 Tereza Zelenka Mega Fitness Praha 1991 173,0 15 15 30
6. 106 Lucie Benová Muscle Factory Březnice 1995 177,0 18 18 36
7. 97 Iveta Součková Pro Nutrition Czech Team 1987 189,0 21 - 21
8. 120 Kristýna Mocková Fitness Instructor Kaplice 2000 169,0 24 - 24

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p. č. jméno oddíl / stát nar. výš.
1. 132 Andrea Moleková Xfitness Praha 1985 165,0


Ceny pro vítěze


Rozhodčí



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

21.10.21:46Hockey1000 - Pan Semerád je ročník 1953, takže mu je 64 let. Kdybys to ..+1
21.10.21:38mildau - Pavel vacek perfektní...kičák celkem nic ,už dlouho žádný ..-1
21.10.21:00Hockey1000 - Pavel vacek perfektní výsledek a hlavně forma!*79*
Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 69 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra