Reklama:

Partner Cup 2017
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

V sobotu 21. října Vás srdečně zveme do Kulturního domu v Čelákovicích na pohárovou soutěž v kulturistice mužů a masters a klasické kulturistice, physique, bodyfitness a bikiny fitness - Partner Cup 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v pozvánce a propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků, kterých je celkem 120.

Nenastanou-li žádné neočekávané technické komplikace, budete moci soutěž sledovat živě na internetu na adrese tv.ronnie.cz/live! Přehrávač přímých přenosů funguje i na mobilních telefonech!

HARMONOGRAM SOUTĚŽE
semifinále - 11:30
physique mužů do 178 cm - 1. kolo
physique mužů do 182 cm - 1. kolo
physique mužů nad 182 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 164 cm - 1. kolo
bikiny fitness do 168 cm - 1. kolo
bikiny fitness nad 168 cm - 1. kolo
bodyfitness - 1. kolo
klasická kulturistika - 1. kolo
kulturistika mužů masters - 1. kolo
kulturistika mužů do 80 kg - 1. kolo
kulturistika mužů do 90 kg - 1. kolo
kulturistika mužů nad 90 kg - 1. kolo
exhibice profesionála Pavla Berana
finále - 15:00
physique mužů do 178 cm - 2. kolo
physique mužů do 182 cm - 2. kolo
physique mužů nad 182 cm - 2. kolo
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ physique mužů
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze physique mužů
bikiny fitness do 164 cm - 2. kolo
bikiny fitness do 168 cm - 2. kolo
bikiny fitness nad 168 cm - 2. kolo
bodyfitness - 2. kolo
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ bodyfitness
boj o ABSOLUTNÍ vítězku bikiny fitness
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍ vítězky bikiny fitness
klasická kulturistika - 2. kolo (sestava)
klasická kulturistika - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů masters - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů masters - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů do 80 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů do 80 kg - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů do 90 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů do 90 kg - 3. kolo (porovnání)
kulturistika mužů nad 90 kg - 2. kolo (sestava)
kulturistika mužů nad 90 kg - 3. kolo (porovnání)
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ klasická kulturistika
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů masters
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů do 80 kg
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů do 90 kg
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ kulturistika mužů nad 90 kg
boj o ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistika
VYHLÁŠENÍ ABSOLUTNÍHO vítěze kulturistiky


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!

Ze soutěže probíhá přímý přenos, navíc se na našich stránkách pak opět můžete podívat na připravený videozáznam.



Níže nabízíme uzavřené startovní listiny platné k dnešnímu dni. Pokud jste se na soutěž přihlásili
a v přehledu níže se nenacházíte, nemáte dořešeny všechny náležitosti - zkontaktujte
bez prodlení sekretariát svazu!
(e-mail: vjaceslav.vinogradov@skfcr.cz • tel.: 734 156 666)


Startovní listiny

Kulturistika mužů do 80 kg

• 1. Matěj Bartoš (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 2. Tomáš Haník (Muscle Factory Březnice)
• 3. Jiří Kočvara (Extrifit Club)
• 4. Luboš Kuběnka (MD Fitness Lanškroun)
• 5. Tomáš Kuchař (Xfitness Praha)
• 6. Vít Režný (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 7. Viktor Rieger (Hop´s Fitness Gym Jaroměř)
• 8. Roman Rympler (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 9. Karel Tesař (Fitness Classic Železný Brod)

Kulturistika mužů do 90 kg

• 1. Tomáš Dvořáček (Fitnesscentrum Dobříš)
• 2. Aleksei Efremov (Fitness Mania Gym Kladno)
• 3. Jakub Hrnčíř (T&M Olympia Fitness Praha)
• 4. Daniel Karlík (Extrifit Club)
• 5. Ondřej Švabovský (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 6. Lukáš Tesař (Posilovna Rozdělov)

Kulturistika mužů nad 90 kg

• 1. Aleš Bek (Dee Gym Liberec)
• 2. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 3. Tomáš Mach (Fitness Mania Gym Kladno)
• 4. Vladimír Semerád st. (LaKu Bodybuilder Team)
• 5. Stanislav Skalička (Dave Fit Club Zlín)
• 6. Petr Svoboda (Fitness Centrum Alice)

Kulturistika mužů masters

• 1. Michal Kičák (Hard Core Gym Františkovy Lázně)
• 2. Vladimír Semerád st. (LaKu Bodybuilder Team)
• 3. Pavel Vacek (Extrifit Club)

Klasická kulturistika

• 1. Vojtěch Hansl (Toro Gym Vysoké Mýto)
• 2. Luděk Jiráček (PeVan Gym Team Sedlčany)
• 3. Petr Jirků (Fitness Factory Jihlava)
• 4. Jakub Klučil (Extrifit Club)
• 5. Jakub Kment (SK Tři studně)
• 6. Alexandr Kolárik (Armal Gym Praha)
• 7. Jan Páleníček (Fitness AVE Přerov)
• 8. Jan Jiří Vícha (Cardiofitness II.)
• 9. Daniel Svoboda (Fitness při CVČ Most)
• 10. David Tauš (Dave Fit Club Zlín)
• 11. Jan Púček (FirstStep Fitness Praha)

Physique mužů do 178 cm

• 1. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 2. Matěj Belička (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 3. Marek Čáp (Sportcentrum Delfín)
• 4. Miroslav Fiala (Fitness Aquapalace)
• 5. Tomáš Hnilo (Infitness Zlín)
• 6. Martin Horák (Fitness při CVČ Most)
• 7. Luboš Kořenovský (Mišmaš Fitness Brno)
• 8. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 9. Luboš Krbálek (BBK Fitness Sokol Znojmo)
• 10. Aleš Lamka (Fit centrum D & K)
• 11. Petr Minařík (T&M Olympia Fitness Praha)
• 12. Jan Polášek (SIWI Fitness Brno)
• 13. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 14. Michal Šetina (Fitness Aquapalace)
• 15. Tomáš Topolančin (TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky)
• 16. Petr Uřinovský (Individual Fitness Ostrava)
• 17. Miroslav Zeman (Wolfberry Team)
• 18. Petr Žalkovský (Factory Fitness Bystrc)

Physique mužů do 182 cm

• 1. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 2. Miroslav Kadlec (T&M Olympia Fitness Praha)
• 3. Róbert Kohút (Armal Gym Praha)
• 4. Jiří Kubeš (RT Sport Fitness center Jirkov)
• 5. Ondřej Novák (Mega Fitness Praha)
• 6. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 7. Panos Plangesis (T&M Olympia Fitness Praha)
• 8. Rudolf Prášek (Body Fit Club Hradec Králové)
• 9. Jan Tyrk (Profi Fitness Eva Plzeň)

Physique mužů nad 182 cm

• 1. Petr Fajferlík (Pajič Trainings)
• 2. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 3. Patrik Havel (Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady)
• 4. Martin Jež (TS Graceful Hodonín)
• 5. Jakub Konečný (SK Fitness Siesta Mělník)
• 6. Antonín Moravec (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 7. Tomáš Noheyl (Fitness při CVČ Most)
• 8. Daniel Pavlíček (SK PEPA centrum Opava)
• 9. David Starck (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Filip Vaníček (Xfitness Praha)
• 11. David Veselý (Eagle Fitness)

Bodyfitness

• 1. Denisa Ballová (Extrifit Club)
• 2. Ivana Buriánková (Cardiofitness II.)
• 3. Radka Dubenecká (Golem´s Gym Kutná Hora)
• 4. Nikola Dusová (Pro Nutrition Czech Team)
• 5. Lenka Hlaváčová (SK PEPA centrum Opava)
• 6. Renata Jevická (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 7. Jana Michaeli (Fit klub Ludvík)
• 8. Tereza Pavelková (Armal Gym Praha)
• 9. Markéta Šulcová (Eurogym Fitness Olomouc)
• 10. Marcela Veselá (Extrifit Club)
• 11. Diana Wolfová (Fitness Aris Jičín)

Bikiny fitness do 164 cm

• 1. Michaela Bartošová (Sport centrum Koloseum Plzeň)
• 2. Lucia Černíková (Extrifit Club)
• 3. Lenka Červená Bořutová (Fitness AVE Přerov)
• 4. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)
• 5. Lucie Jandová (Fitness při CVČ Most)
• 6. Marcela Janouchová (MJ club 7 Špindlerův Mlýn)
• 7. Anželika Kiričenková (Extrifit Club)
• 8. Alexandra Klesová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Nikola Kopčanová (Pajič Trainings)
• 10. Petra Kopřivová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 11. Michaela Koudelková (Pajič Trainings)
• 12. Michaela Roubalová (Března Fitness Club Česká Lípa)
• 13. Darja Sedláčková (Fitpelc Veselí nad Moravou)
• 14. Tereza Smejkalová (Fitpeople Jihlava)
• 15. Adéla Uhrová (Pajič Trainings)
• 16. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)

Bikiny fitness do 168 cm

• 1. Barbora Čechurová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Kristýna Dobrovolská (Xfitness Praha)
• 3. Žaneta Jašková (Target Team)
• 4. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 5. Michaela Líbalová (Fit centrum SKP Ústí nad Labem)
• 6. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 7. Beáta Popovičová (Logymfitness Sadská)
• 8. Jana Riedlová (Extrifit Club)
• 9. Michaela Sichálková (Infitness Zlín)
• 10. Aneta Šmídlová (Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun)
• 11. Veronika Tupcová (Profi Fitness Eva Plzeň)
• 12. Natálie Untermüllerová (Hammer Strength Fitness)

Bikiny fitness nad 168 cm

• 1. Lucie Benová (Muscle Factory Březnice)
• 2. Iveta Chrástková (Fitness Victory)
• 3. Kristýna Mocková (Fitness Instructor Kaplice)
• 4. Tereza Nosková (Pure Health & Fitness Praha)
• 5. Tatyana Presňakova (Fitcentrum R5 Praha)
• 6. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 7. Iveta Součková (Pro Nutrition Czech Team)
• 8. Tereza Zelenka (Mega Fitness Praha)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 46 sekundami?
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra