Reklama:

Atrium Flora Grand Prix 2017
- startovní listiny

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže


POHÁROVÉ SOUTĚŽE
MČR v atl. fit. a fitness dětí: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Beautiful and Strong Ústí n.L.: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto
Atrium Flora GP Praha: propozicestartovkyvýsledky a foto
Partner Cup Čelákovice: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisíabs.video
BFC Adel Cup Č. Lípa: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP PEPA Opava: propoziceinfostartovkyvýsledkyfotozákulisí
GP Fitness Brno: propoziceinfostartovkyvýsledkyfoto

Ve středu 18. října Vás srdečně zveme do OC Atrium Flora v Praze na pohárovou soutěž ve physique a bikiny fitness - Atrium Flora Grand Prix 2017. Podrobné informace jsme Vám již přinesli v průběhu předešlých týdnů v propozicích. Zajímá Vás, kdo bude bojovat v jednotlivých kategoriích?

Níže můžete nahlédnout do startovních listin přihlášených závodníků.

Níže uvedení závodníci byli vybráni ze všech přihlášených (na soutěži byly vypsány jen dvě kategorie pro maximálně 2x 11 až 12 závodníků).


Celý tým Ronnie.cz bude samozřejmě včetně fotografa na místě, takže se můžete těšit na výsledky soutěže a fotografie!


Startovní listiny

Physique mužů

• 1. Šimon Bartl (Fitnesscentrum Duna)
• 2. Marek Čáp (Sportcentrum Delfín)
• 3. Patrik Fibich (Caesar Fitness Nový Jičín)
• 4. Jan Halasz (T&M Olympia Fitness Praha)
• 5. Lukáš Krása (Xfitness Praha)
• 6. Petr Novotný (Xfitness Praha)
• 7. Daniel Pavlíček (Fitness PEPA Opava)
• 8. Jan Polášek (SIWI Fitness Brno)
• 9. Michal Polena (Fitness Hulk Plzeň)
• 10. Petr Sedláček (Target Team)
• 11. Dominik Tesař (Hulk Gym Brno)
• 12. David Veselý (Eagle Fitness)

Bikiny fitness

• 1. Barbora Čechurová (Fitness Centrum Aura Plzeň)
• 2. Žaneta Jašková (Target Team)
• 3. Radka Kameníčková (Extrifit Club)
• 4. Andrea Moleková (Xfitness Praha)
• 5. Beáta Popovičová (Logymfitness Sadská)
• 6. Tatyana Presňakova (Fitcentrum R5 Praha)
• 7. Jiřina Ročeňová (BBC Praha)
• 8. Iva Sarauerová (Fitness team Ronnie.cz)
• 9. Veronika Slámová (Bodyflex Fitness Litoměřice)
• 10. Nikola Zívalová (Xfitness Praha)
• 11. Aneta Epsteinová (Fitness R. A. P. Factory Praha)



Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvky







Jméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínSlavoj Bednář: poslední trénink stehe...
igi27 (20:16) • Excelentná Slavojova partia!
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Majka (14:59) • Už zítra se můžete těšit na poslední tipovačku roku, tak si dejte záležet, abyste v cel...
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Zodiak411 (14:34) • Já jsem naprosto spokojený :D Poprvé v životě jsem něco vyhrál :D :D
magazínVýsledky tipovací soutěže - Ferrigno...
Ashok (11:00) • Sakra, 4 flek, skoro .... :D .... ale nakonec i to beru jako uspech, obvykle koncim v t...
magazínCancun Elite Pro 2017 - výsledky a fo...
František_67 (23:11) • Odpověď na otázku níže ohledně prezentace na pódiu by mne u závodníka takových kvalit,...



Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra