Reklama:

IFBB Diamond Cup Greece 2017 nabídne další profesionální elite karty

Ronnie.cz > Kulturistika a fitness > Soutěže

Po začátku změn v IFBB se o tomto víkendu uskutečnily první ze soutěží mezinárodní federace IFBB - amatérský Ben Weider Legacy Cup a profesionální IFBB Nordic Elite Pro - a také soutěž profesionální ligy Jima Maniona Kuwait Pro.

Dalších akcí, na kterých je možno nově získat profesionální kartu Elite Pro mezinárodní federace IFBB, je na světě již vícero, jejich aktualizovaný přehled naleznete v kalendáři, kde zaznamenáváme také profesionální klání této federace.

Jednou ze soutěží v kalendáři je také IFBB Diamond Cup Greece, která se uskuteční 18. - 19. listopadu 2017 v Athénách a nabídne opět možnosti získat profesionální kartu Elite Pro.

Dosud jsme Vás blíže prostřednictvím článků informovali o:

Na IFBB Diamond Cup Greece jsou vypsány následující kategorie: kulturistika mužů a masters, klasická kulturistika mužů, physique mužů, muscular physique mužů, bodyfitness žen a masters, bikiny fitness žen a masters, physique žen a masters a welness fitness žen.

Přihlášky na tuto soutěž konanou pod hlavičkou mezinárodní federace IFBB můžete posílat na e-mail SKFČR sekretariat@skfcr.cz, v němž je nutné uvést jméno, kategorii, v níž chcete závodit, výšku, svůj e-mail a telefonní číslo, a to do 9. listopadu 2017.


Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

09.10.16:04Majka - :) Stačí, že nám jde hlava kolem z toho, jak to teď je. :-D
09.10.15:42maxpoint97 - OT dotaz: Bude teď dvojí tipovačka, když máme dvě profi di..
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2018 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2018 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra